نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی کلمه عبور]
صفحه اصلي > سیاسی و اجتماعی > سیاست داخلی 


رفیقدوست در گفتگوی تفصیلی با مهر:
ماجرای نقشه ای که بهانه ساخت موشک تهران-تل آویو شد
رفیقدوست در گفتگوی تفصیلی با مهر: ماجرای نقشه ای که بهانه ساخت موشک تهران-تل آویو شد نخستین وزیر سپاه گفت: امام انقلاب کرد تا اسلام برقرار شود نه یک سیستم کمونیستی. منافقین اصلا از قماش انقلاب نبودند اگر دستگیرشده هایشان اعدام نمی شدند بیم این می رفت که انقلاب را منحرف کنند. خبرگزاری مهر، گروه سیاست- فاطمه کرمانی: دهه ۶۰ در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران همواره نقطه عطفی به شمار می رود.با گذشت حدود ۴ دهه از آن روزها اما امروز همچنان ابعاد ناشناخته و ناگفته ای از روزهای دهه ۶۰ باقیست که به این بهانه فرصت را مغتنم شمرده و با محسن رفیقدوست، از مبارزان قدیمی انقلاب اسلامی و نخستین وزیر سپاه در جمهوری اسلامی به گفتگو نشستیم.
 ٠٤:٤١ - 1396/04/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
باهنر در نشست خبری:
نام دولت آینده باید «تدبیر» و «اقدام» باشد
باهنر در نشست خبری: نام دولت آینده باید «تدبیر» و «اقدام» باشد رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه جای روحانی بودم باهنر را معاون اول نمی‌کردم، گفت: نام دولت تدبیر و امید بود اما به نظر من باید نام دولت آینده، تدبیر و اقدام باشد. به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا باهنر رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز در نشست خبری اظهار کرد: پیروزی موصل را به ملت، نیروهای مسلح و مرجعیت عراق تبریک می گوییم. این خبر هم ملت عراق و هم برای مردم ایران را خوشحال کرد.
 ٠٦:٣٩ - 1396/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در جلسه هیات دولت:
انتقاد از تازه‌کارهای منطقه/ به تعهد آمریکا اعتماد کافی نداریم
روحانی در جلسه هیات دولت: انتقاد از تازه‌کارهای منطقه/ به تعهد آمریکا اعتماد کافی نداریم رئیس جمهور گفت: ما نسبت به تعهد آمریکا اعتماد کافی نداریم و آمریکایی‌ها معمولاً در تعهدات خودشان بدعهدی می‌کنند، اما همین امروز سخت‌ترین روز برای آمریکا در مسأله هسته‌ای ایران است. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت اظهار کرد: هیچ‌کس آن روزی را که تروریست‌ها موصل را اشغال کردند و در فکر اشغال شهرهای دیگر عراق از جمله اربیل و حتی بغداد بودند، فراموش نکرده است. در آن روز اولین کشوری که به کمک مردم عراق شتافت و در مقابل تروریست ها در کنار دولت عراق قرار گرفت، جمهوری اسلامی ایران بود و این در تاریخ ثبت شده و برای مردم منطقه تا همیشه باقی خواهد ماند.
 ٠٦:٢٥ - 1396/04/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر کشور تاکید کرد:
مبارزه با تروریسم خواسته همه مردم دنیاست
وزیر کشور تاکید کرد: مبارزه با تروریسم خواسته همه مردم دنیاست/۵ ویژگی شکل‌گیری تروریسم وزیر کشور در سیزدهمین نشست کالکان ۲۰۱۷، با اشاره به ظهور تروریسم نوین در دنیا مبارزه با تروریسم را خواسته همه مردم دنیا برشمرد.
 ٠٨:٠٢ - 1396/04/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس قوه قضائیه در گفتگوی تلویزیونی؛
نمی‌توان گفت رئیس دستگاه قضا، حرف سیاسی نزند
رئیس قوه قضائیه در گفتگوی تلویزیونی؛ نمی‌توان گفت رئیس دستگاه قضا، حرف سیاسی نزند/توصیه به سران قوا آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه امشب از طریق رسانه ملی با مردم گفتگو می‌کند و به سؤالات مجریان پاسخ می‌دهد. به گزارش خبرنگار مهر به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه و سالگرد شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران، رئیس قوه قضائیه آیت الله صادق آملی لاریجانی با مردم از طریق رسانه ملی گفتگو می‌کند. آیت الله صادق آملی لاریجانی در پاسخ به این سؤال که مهم‌ترین اقدامات دستگاه قضا در سالی که گذشت، چه بود؟ گفت: پاسخ به این سؤال دشوار است چون نهادهای متعددی زیرمجموعه قوه قضائیه قرار دارد که هر کدام وظایف خودشان را دارند.
 ٠٧:٥٨ - 1396/04/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس اعلای عراق:
آیت‌الله سیستانی نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی‌ عراق بر داعش دارد
لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس اعلای عراق: آیت‌الله سیستانی نقش تعیین کننده‌ای در پیروزی‌ عراق بر داعش دارد رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آیت‌الله سیستانی در شکست تروریست‌های تکفیری در موصل نقش مهمی داشتند و این مهم را به ملت و دولت عراق تبریک می گویم. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با عمار حکیم رییس مجلس اعلای عراق گفت: جمهوری اسلامی ایران همیشه در کنار ملت عراق تا عبور از بحران ها خواهد بود و امیدواریم که این کشور بتواند هرچه سریعتر با بازسازی کشور از شرایط بحرانی عبور کند.
 ٠٥:١٨ - 1396/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
حکم فرماندهی سرلشکر جعفری به مدت ۳ سال تمدید شد
حکم فرماندهی سرلشکر جعفری به مدت ۳ سال تمدید شد/ فرمانده کل سپاه:صلح وقتی معنا دارد که دشمن از جنگ با ما بترسد خبرگزاری فارس: حکم فرماندهی سرلشکر جعفری به مدت ۳ سال تمدید شد/ فرمانده کل سپاه:صلح وقتی معنا دارد که دشمن از جنگ با ما بترسد فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن تایید خبر تمدید حکم فرماندهی خود گفت: من با صدای بلند می گویم سپاه هم به دنبال صلح است اما صلح تنها در صورتی محقق می شود که دشمن از شروع جنگ با ما درهراس باشد.
 ٠٣:٢٨ - 1396/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
لاریجانی در همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر:
بنا نیست ایران همه هزینه‌های مبارزه با مواد مخدر را بدهد
لاریجانی در همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر: بنا نیست ایران همه هزینه‌های مبارزه با مواد مخدر را بدهد/ پس از اشغال افغانستان توسط آمریکا تولید مواد مخدر افزایش یافت خبرگزاری فارس: بنا نیست ایران همه هزینه‌های مبارزه با مواد مخدر را بدهد/ پس از اشغال افغانستان توسط آمریکا تولید مواد مخدر افزایش یافت رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران تا حدی مسیر قاچاق مواد مخدر را کنترل می‌کند و بقیه کشورها باید یک فکری به حال خود کنند زیرا بنا نیست که همه هزینه‌ها را ایران بدهد.
 ٠٣:٢٤ - 1396/04/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
قیام ایران برای قدس/ تشکر مردم از سیلی اقتدار
گزارش مهر از راهپیمایی روز قدس؛ قیام ایران برای قدس/ تشکر مردم از سیلی اقتدار/ اعتراض به سند ۲۰۳۰ در مراسم راهپیمایی روز قدس، روزه داران تهرانی با اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و هم پیمانانش، حمایت خود را از حمله موشکی سپاه به داعش بیان کردند. به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با آخرین جمعه ماه رمضان راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف برگزار شد. هم اکنون و در همان دقایق اولیه مردم روزه دار در خیابان های اطراف دانشگاه تهران و میدان انقلاب حضور یافتند تا با آغاز رسمی راهپیمایی در ساعت ۱۰:۳۰ یک صدا فریاد سر داده و از رژیم غاصب صهیونیستی، آمریکا و انگلیس و همپیمانانش اعلام انزجار کنند.
 ٠٦:٢٩ - 1396/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار حاجی زاده مطرح کرد؛
پایه‌گذار صنعت موشکی کشور مقام معظم رهبری است
سردار حاجی زاده مطرح کرد؛ پایه‌گذار صنعت موشکی کشور مقام معظم رهبری است فرمانده هوافضای سپاه پایه‌گذار صنعت موشکی را مقام معظم رهبری دانست و گفت: در برابر دشمن قدم اول را عقب بنشینید، قدم دوم و سوم را هل می دهند عقب و یک موقع برمی گردید می بینید هیچی ندارید. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، این روزها، هر جایی که می‌رویم، بیش از همه، سخن از شاهکار بچه‌های سپاه، در حمله‌ی موشکی به مقر داعش در دیرالزور است. این حمله، درست ساعاتی پس از بیانات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه «هم دشمن بداند، هم دوستان با اخلاص بدانند، هم آن دوستانی که گاهی دلشان می‌لرزد بدانند که جمهوری اسلامی مستحکم ایستاده است و بدانید آنها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند، ما به آنها سیلی خواهیم زد.» انجام شد.
 ٠٥:٥٠ - 1396/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار شریف درگفتگوی تفصیلی با مهر:
غفلت از مساله فلسطین؛ مهمترین دلیل حمایت از تکفیری‌ها است
سردار شریف درگفتگوی تفصیلی با مهر: غفلت از مساله فلسطین؛ مهمترین دلیل حمایت از تکفیری‌ها است سخنگوی سپاه گفت: قدرت های استکباری در راستای غفلت از مسئله فلسطین از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند؛ حمایت و تجهیز گروه های تکفیری از جمله این تلاش هاست. خبرگزاری مهر-گروه سیاست- هادی رضائی: جهان زمانی رنگ و روی عدالت و دادگری را خواهد دید که ستمگری رخت بر بندد و دادخواهان به ستم ستیزان روی آورند، چرا که بی نفی ستم نمی توان امید به دادخواهی و عدالت گرایی داشت.
 ٠٥:٣٨ - 1396/04/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
هرگونه تحرک تروریستی با برخورد قاطع و متقابل مواجه خواهد شد
روحانی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی: هرگونه تحرک تروریستی با برخورد قاطع و متقابل مواجه خواهد شد/ هر سند و بیانیه مغایر با سند تحول، ملغی است خبرگزاری فارس: هرگونه تحرک تروریستی با برخورد قاطع و متقابل مواجه خواهد شد/ هر سند و بیانیه مغایر با سند تحول، ملغی است رییس جمهور گفت: با تلاش‌های گسترده نیروهای مقتدر امنیتی و اطلاعاتی بسیاری از اقدامات تروریستی کشف و خنثی شده است و به خاک و خون کشیدن مردم بی دفاع، توسط چند تروریست مزدور، زمینه ساز آمادگی بیشتر مردم برای نابودی جنایتکاران خواهد بود.
 ٠٨:٣٢ - 1396/03/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در دیدار مراجع عظام تقلید:
گسترش تولید و اشتغال در دولت دوازدهم با سرعت بیشتر تداوم می یابد
روحانی در دیدار مراجع عظام تقلید: گسترش تولید و اشتغال در دولت دوازدهم با سرعت بیشتر تداوم می یابد رئیس جمهوری در دیدار با مراجع عظام و روحانیت معظم تاکید کرد که کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال در دولت دوازدهم با سرعت بیشتری تداوم می یابد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی مرجع عالیقدر جهان تشیع در دیدار رئیس‌ جمهوری که عصر پنجشنبه و در بیت ایشان برگزار شد، خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی گفت: جایگاه بخش خصوصی در تولید کالاهای ایرانی باید تقویت و همزمان با آن، تلاش شود در قالب طراحی ها و برنامه های مدون، کیفیت کالاهای داخلی بیش از پیش ارتقا یابد.
 ٠٥:١٢ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
مشروح/ روحانی در نشست خبری:
برای تست موشک منتظر اجازه آمریکایی ها نمی مانیم
مشروح/ روحانی در نشست خبری: برای تست موشک منتظر اجازه آمریکایی ها نمی مانیم رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه اجتماع در عربستان ارزشی نداشت، گفت: نیاز به تست موشک داشته باشیم تست خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار مهر، حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب بعدازظهر امروز در نخستین نشست خبری خود پس از انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه با بیان اینکه ملت ایران بزرگترین حضور خود را به نمایش گذاشت، گفت: ۴۲ میلیون نفر جمعیت در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند که اگر می‌توانستند رأی همه آنهایی را که در صف بودند، اخذ کنند، آمار به ۴۵ میلیون نفر می‌رسید.
 ٠٥:٢٥ - 1396/03/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی کرد؛
۱۲ چالش برنامه ششم/تدوین بخش اعظم برنامه ششم توسط قوه مقننه!
مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی کرد؛ ۱۲ چالش برنامه ششم/تدوین بخش اعظم برنامه ششم توسط قوه مقننه! مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی ضمن بررسی «میزان انطباق قانون برنامه ششم توسعه» با سیاست‌های کلی برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی، ۱۲ چالش پیش روی این برنامه را نتیجه‌گیری کرد. به گزارش خبرنگار مهر، مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به بررسی انطباق قانون برنامه ششم توسعه با سیاست های کلی برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی پرداخت.
 ٠٥:٠٠ - 1396/03/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتخابات ریاست جمهوری
بسم الله الرحمن الرحیم انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر مردم عزیز کشور مان، در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری قرار دارند. در مورد انتخابات ریاست جمهوری توجه به نکات ذیل حائز اهمیت است: نکته اول: اصل مشارکت مردم است. به یقین مردم فهیم ایران اسلامی، در تمام انتخابات، به ویژه انتخابات ریاست جمهوری، حضور داشته اند. به تعبیر مقام معظم رهبری (دامت برکاته) اصل رأی دادن، هم حق برای مردم است و هم تکلیف بر مردم. بسیاری از کشورها از جمله مردم مظلوم بحرین، از این حداقل حق سیاسی محروم هستند. حتی به آنان اجازه رأی دادن، داده نمی شود. آنان از مشارکت در سرنوشت خویش محروم اند.
 ٠٦:١٣ - 1396/02/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تحلیلی؛
عراق و«امنیت ملی ایران»/ تهران خواهان عراقی پیشرفته،قدرتمند و امن
گزارش تحلیلی؛ عراق و«امنیت ملی ایران»/ تهران خواهان عراقی پیشرفته،قدرتمند و امن عراق امروز برای ایران از بعد امنیت ملی یک فرصت است، برخی از دلایل آن می تواند سطح بالای روابط سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، آمد و شد مقامات، نزدیکی سیاست ها و مواضع دو کشور باشد. خبرگزاری مهر، گروه بین الملل- محمد مهدی ملکی: «به طور حتم کمک‌های ایران برای شکست تروریسم در منطقه و ایجاد ثبات و امنیت و حفظ تمامیت ارضی به ویژه درعراق بسیار حائز اهمیت است، ما به کمک‌های خود به کشورهای منطقه ادامه می‌دهیم و امنیت کشورهای همسایه را امنیت خود می‌دانیم.»
 ٠٥:٣١ - 1396/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش ایران فرهنگی در جهان امروز-۳
صالحی: آرام آرام وارد دوران فرهیختگی می‌شویم
همایش ایران فرهنگی در جهان امروز-۳ صالحی: آرام آرام وارد دوران فرهیختگی می‌شویم رئیس سازمان انرژی اتمی در همایش ایران فرهنگی در جهان امروز از حرکت ملت ایران در دوران به گفته او بالندگی در حال حاضر سخن گفت و تاکید کرد: ملت ما آرام آرام وارد دوران فرهیختگی می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه همایش ایران فرهنگی در جهان امروز که هم اکنون در تالار وحدت در حال برگزاری است، پنلی با عنوان «برجام و فرهنگ» با حضور علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، محمود آموزگار رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و بهروز غریب پور کارگردان تئاتر برگزار شد.
 ٠٦:٢٧ - 1395/12/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
یادداشت/ ابراهیم متقی
9 دی، مظهر همبستگی جامعه و ساختار سیاسی
یادداشت/ ابراهیم متقی 9 دی، مظهر همبستگی جامعه و ساختار سیاسی خبرگزاری فارس: 9 دی، مظهر همبستگی جامعه و ساختار سیاسی آنچه در حادثه 9 دی اتفاق افتاد به معنای آن بود که جامعه و ساختار سیاسی از همبستگی معنایی برخوردار بوده و به گروه‌های مداخله‌گر بین‌المللی اجازه نخواهد داد تا در اختلافات سیاسی و حتی تضادهای کنش سیاسی همانند انتخابات مداخله کنند.
 ٠٦:٥١ - 1395/10/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
دهقان : قانون نظارت بر رفتار نمایندگان هیچ وقت اجرا نشد
دهقان در گفتگوی تفصیلی با مهر/۲ قانون نظارت بر رفتار نمایندگان هیچ وقت اجرا نشد عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت: قانون نظارت بر رفتار نمایندگان هیچ وقت اجرا نشد، هیات نظارتی که برخی افراد بانفوذ در مجلس نهم تشکیل دادند، در اصل برای عدم نظارت بود و این قانون روی کاغذ ماند. خبرگزاری مهر، گروه سیاست- فهیمه رضیان: «محمد دهقان» نماینده مردم طرقبه و چناران در مجالس هفتم، هشتم، نهم و دهم در همه این سالها در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس حضور داشته است. وی در دوره های مختلف در راستای اصلاح قانون انتخابات مجلس تلاش هایی را انجام داده است.
 ٠٥:٢٨ - 1395/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :4328
کل بازديدها :10046808
بازديدکنندگان آنلاين :9
بازديدازاین صفحه :65673