نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > سیاسی و اجتماعی > سیاست داخلی 


روحانی در واکنش به اظهارات پمپئو:
کسی که سال‌ها درمرکز جاسوسی بوده،نباید برای ایران تعیین تکلیف کند
روحانی در واکنش به اظهارات پمپئو: کسی که سال‌ها درمرکز جاسوسی بوده،نباید برای ایران تعیین تکلیف کند کابینه یازدهم رئیس جمهور در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا گفت: اینکه آقایی که سال‌ها در مرکز جاسوسی مشغول فعالیت بوده، حالا بخواهد از جایگاه وزیر خارجه برای ایران تعیین تکلیف کند، پذیرفتنی نیست. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از اساتید و پزشکان، با قدردانی از اقدامات انجام شده در دو بخش علم و بهداشت سلامت جامعه، گفت: از ۴۰ سال پیش تا به امروز جمعیت کشور، حدود ۲ برابر افزایش داشته است و اگر مقایسه کوتاهی داشته باشیم روند عادی چنین است که تعداد دانشجویان، اعضای علمی، پزشکان و متخصصین و تخت‌های بیمارستانی کشورمان هم حدود ۲ برابر افزایش داشته باشد، اما اقداماتی که در زمینه توسعه انسانی و رشد علم و دانش انجام شده بسیار بالاتر از این رقم می‌ّباشد.
 ٠٩:١٨ - 1397/03/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در دیدار با خانواده دولت:
آمریکا نمی تواند ملت ایران را به زانو در آورد
روحانی در دیدار با خانواده دولت: آمریکا نمی تواند ملت ایران را به زانو در آورد رئیس جمهور در دیدار صمیمی با خانواده دولت، ماه رمضان را ماه رحمت، غفران و فیوضات الهی برشمرد و گفت: آمریکا نمی تواند ملت ایران را به زانو در آورد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی با بیان اینکه سال گذشته در چنین ایامی ملت ایران حماسه ای بزرگ در انتخابات آفرید، اظهارداشت: به خاطر حضور و اشتیاق مردم در ساختن اتفاقات شکوهمند در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ باید شکر نعمت به جا آوریم.
 ٠٨:٣٣ - 1397/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
در دیدار جمعی از زنان و جوانان؛
روحانی:دولت آمریکا می خواست ایران را منزوی کند اما نتیجه عکس گرفت
در دیدار جمعی از زنان و جوانان؛ روحانی:دولت آمریکا می خواست ایران را منزوی کند اما نتیجه عکس گرفت رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ماه رمضان، ما را برای تحمل سختی ها آماده می کند، گفت: دولت آمریکا می خواست ایران را منزوی کند، در حالیکه نتیجه عکس گرفت. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن روحانی شامگاه شنبه در دیدار صمیمی با جمعی از زنان، جوانان و دانشجویان با بیان اینکه ماه رمضان، ما را برای تحمل و گذر از سختی ها آماده می کند، گفت: راه ما به سمت پیروزی، استقامت و امید است.
 ١١:٥٥ - 1397/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در نشست سران سازمان همکاری اسلامی:
اشغال فلسطین توسط کیان صهیونیستی بزرگ‌ترین تهدیدِ جهان اسلام است
روحانی در نشست سران سازمان همکاری اسلامی: اشغال فلسطین توسط کیان صهیونیستی بزرگ‌ترین تهدیدِ جهان اسلام است روحانی رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه اشغال فلسطین توسط کیان صهیونیستی بزرگ‌ترین تهدیدِ جهان اسلام است، گفت: دولت جدید آمریکا تهدیدی خطرناک برای نظام حقوقی و صلح و امنیت جهانی است.
 ١٢:٥٩ - 1397/02/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
مجلس خبرگان در واکنش به خروج آمریکا از برجام:
ماندن در برجام بدون اخذ تضمین خلاف منافع ملی است
مجلس خبرگان در واکنش به خروج آمریکا از برجام: ماندن در برجام بدون اخذ تضمین خلاف منافع ملی است مجلس خبرگان رهبری در پی خروج غیرقانونی آمریکا از برجام، تاکید کرد: در شرایط کنونی، ماندن در این قرارداد بدون اخذ تضمین های صریح و روشن، بطور مسلم تضمین کننده منافع ملی ما نخواهد بود. به گزارش خبرگزاری مهر، مجلس خبرگان رهبری در واکنش به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:‌ بسم الله الرحمن الرحیم «وَإِمَّا تَخَافَنَّ مِن قَوْمٍ خِیَانَةً فَانبِذْ إِلَیْهِمْ عَلَی سَوَاءٍ إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ الْخَائِنِینَ» انفال/۵۸
 ٠٨:٥٣ - 1397/02/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشکر جعفری:
برجام بستری برای نهادینه شدن تحریم ها شد
سرلشکر جعفری: برجام بستری برای نهادینه شدن تحریم ها شد سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برجام بستری برای نهادینه شدن تحریم ها علیه کشور ما شد و نشان داد آمریکا یی ها قابل اعتماد نیستند. به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمدعلی جعفری در نخستین جشنواره طرح ملی بسیج همگام با کشاورز که صبح امروز در مرکز همایش های امام علی علیه السلام برگزار شد، گفت: طرح بزرگ ملی در راستای تامین امنیت غذای کشور و با حضور و بسیج مردم قرار است صورت بگیرد؛ البته در ابتدای انقلاب اسلامی با جهاد کشاورزی وجود داشت اما با تعطیل جهاد سازندگی این نگاه تعطیل شد.ص است.
 ١١:٠٢ - 1397/02/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار سلامی:
ملت خود را برای خطرناکترین سناریوها آماده کرده است
سردار سلامی: ملت خود را برای خطرناکترین سناریوها آماده کرده است جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ایران دست برتر را در معادلات دارد و دشمنان ما بدانند که ملت ایران خود را برای خطرناکترین سناریو های تهدید آماده کرده است. به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین رونمایی بیش از ۳۰ عنوان کتاب دفاع مقدس که عصر امروز سه شنبه در مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار شد، گفت: دفاع مقدس آیینه تمام نمای یک جنگ جهانی بود.
 ٠٨:٢٨ - 1397/02/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در گفتگو با مردم:
برجام از این لحظه بین ایران و ۵ کشور است
روحانی در گفتگو با مردم: برجام از این لحظه بین ایران و ۵ کشور است رئیس جمهور بعد از خروج آمریکا از برجام گفت: از این لحظه برجام بین ایران و ۵ کشور است و ۱+۵ ، یک را از دست داده است. با برجام بدون آمریکا مواجه هستیم و رشد اقتصادی ما ادامه خواهد یافت. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان بعد از خروج آمریکا از برجام در گفتگوی تلویزیونی با مردم گفت: امشب شاهد یک تجربه مهم تاریخی بودیم. ایران کشوری است که به تعهدات خود پایبند است و آمریکا هیچ گاه به تعهد خود پایبند نبوده است. تاریخ چهل ساله ما به خوبی به ما گفته است که آمریکایی ها نسبت به ما و کشورهای منطقه رفتار خصمانه ای داشته اند.
 ٠٨:٠٨ - 1397/02/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
۹ هشدار «روحانی» به «ترامپ»/
مهر گزارش می‌دهد؛ ۹ هشدار «روحانی» به «ترامپ»/ «پشیمانی تاریخی»آمریکا در راه است؟ سفر حسن روحانی رئیس جمهور به استان اصفهان حسن روحانی از ابتدای سال ۹۷ تاکنون در سخنرانی‌های مختلف، ۹ هشدار جدی را خطاب به دولتمردان آمریکایی را مطرح کرده است.
 ١٠:٥٧ - 1397/02/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشکر باقری:
اقتدار دفاعی ایران قابل خدشه نیست
سرلشکر باقری: اقتدار دفاعی ایران قابل خدشه نیست سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قدرت دفاعی و اقتدار نیروهای مسلح باعث شده است که دشمنان متوجه شوند که اقتدار نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران قابل خدشه نیست. به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در بازدید از یگان های زرهی ، هوایی و زمینی ارتش در دزفول گفت: قدرت دفاعی و اقتدار نیروهای مسلح باعث شده است دشمن به این نتیجه برسد که هرگونه تجاوز و چشم داشتی به خاک و منافع این کشور انقلابی و مستقل در دنیای امروز جز تلفات و هزینه نتیجه ای برای آن ها در برنخواهد داشت و دستیابی به هیچ هدفی برای دشمن امکان پذیر نیست.
 ١٠:٥٣ - 1397/02/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در جمع مردم سبزوار:
هفته آینده در زندگی ما تغییری ایجاد نمی‌شود
روحانی در جمع مردم سبزوار: هفته آینده در زندگی ما تغییری ایجاد نمی‌شود رئیس جمهور گفت:مردم ایران بدانند هفته آینده در زندگی ما تغییری ایجاد نخواهد کرد و هر تصمیمی که ترامپ بگیرد در برابر آن طرح و برنامه داریم و مقاومت خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (یکشنبه) در جمع مردم سبزوار اظهار داشت: در این سفر خوشحالم که طرح ها و پروژه های فراوانی در استان رضوی افتتاح خواهد شد. بعد از ماه ها و سال ها تلاش، ۴۳۶ پروژه و طرح به افتتاح می رسد.
 ١٢:٤٢ - 1397/02/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
شمخانی در گردهمایی فرماندهان ناجا:
امکان شکل گیری هیچگونه جنگی علیه ایران متصور نیست
شمخانی در گردهمایی فرماندهان ناجا: امکان شکل گیری هیچگونه جنگی علیه ایران متصور نیست دبیر شورای عالی امنیت ملی با تبیین ابعاد جنگ ادراکی که برای قرار دادن گزاره جعلی تسلیم- جنگ در برابر افکار عمومی دنبال می شود، گفت: امکان شکل گیری هیچگونه جنگی علیه ایران متصور نیست. به گزارش خبرگزاری مهر، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیّت ملّی در گردهمایی فرماندهان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی که بعداز ظهر روز شنبه در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار گردید طی سخنانی از نیروی انتظامی بعنوان یکی از مهمترین نهادهای کشور یاد کرد که در شئون مختلف انتظامی، امنیّتی و اجتماعی، دارای کارکردهای راهبردی و تعیین کننده است.
 ١٢:١٠ - 1397/02/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:
دشمن پنبه تغییر راهبرد ایران را از گوش درآورد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: دشمن پنبه تغییر راهبرد ایران را از گوش درآورد کرمانشاه- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به غیر قابل تغییر بودن راهبرد جمهوری اسلامی گفت: رمز پیروزی ایران اتکاء به اسلام و مردم است. به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمدحسین باقری امروز جمعه در مراسم افتتاحیه راهیان نور کشور که با صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز سرپل ذهاب برگزار شد، اظهار داشت: استان کرمانشاه از ابتدای انقلاب تا کنون مظهر ایستادگی و مقاومت بوده و هنوز هم جوانان این دیار در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی و در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در خط مقدم هستند. این منطقه بازی دراز وجب به وجبش گواه این رشادتهاست.
 ٠٩:٤٥ - 1397/02/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در نشست خبری:
سیاست ارزی اخیر دولت، یک تیر و چند نشان بود
روحانی در نشست خبری: سیاست ارزی اخیر دولت، یک تیر و چند نشان بود رئیس جمهور گفت: اجرای سیاست های ارزی جدید یک تیر و چند نشان بود که نشان اول آن کاخ سفید بود؛ چراکه در پی ایجاد التهاب در کشور بودند. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در نشست خبری پایان سفر به آذربایجان شرقی در خصوص اقدامات انجام شده در طی این سفر از جانب دولت، اظهار داشت: در این سفر خوشحالم که طرح ها و پروژه های خوبی در این استان افتتاح شد. در حوزه بهداشت و درمان ما شاهد افتتاح ۷۰ طرح و پروژه بودیم و همچنین شاهد پروژه های متعددی در زمینه صنعت، گردشگری و کشاورزی بودیم و این معنایش این است که این استان در مسیر توسعه قرار گرفته و خوشبختانه ما وقتی مصوبات سفر گذشته را ورق می زدیم، دیدیم که از ۲۳ طرح و پروژه ای که در سفر قبلی خود تصویب کرده بودیم، ۱۸ طرح و پروژه عملیاتی شده است.
 ٠٩:٣٧ - 1397/02/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
شمخانی در نشست خبری:
ترامپ برجام را با تعلل مواجه کند، خویشتن‌داری نمی‌کنیم
شمخانی در نشست خبری: ترامپ برجام را با تعلل مواجه کند، خویشتن‌داری نمی‌کنیم دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت: اگر ترامپ این قرارداد یکپارچه را با تعلل، تاخیر و نقض عمده مواجه کند، معنایش فروپاشی برجام است و مصلحت نیست بیش از این ما خویشتن داری کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز (سه شنبه) برای شرکت و سخنرانی در نهمین نشست امنیتی که با حضور مسئولان عالی پنج قاره جهان در روسیه برگزار می شود تهران را به مقصد سوچی ترک کرد.
 ١٠:٠٤ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشکر موسوی در دیدار مقام نظامی پاکستان:
پاکستان در خاتمه دادن به جنایات در یمن نقش فعالتر ایفا کند
سرلشکر موسوی در دیدار مقام نظامی پاکستان: پاکستان در خاتمه دادن به جنایات در یمن نقش فعالتر ایفا کند فرمانده نیروی دریایی پاکستان با حضور در ستاد فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با امیر سرلشکر موسوی دیدار کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از دیدار با فرمانده نیروی دریایی پاکستان و اشاره به مشترکات فرهنگی فراوان میان ایران و پاکستان، گفت: جمهوری اسلامی ایران و پاکستان دو کشور دوست و مسلمان هستند که می‌توانند با هم افزایی و ارتقای روابط فی مابین نقش مهمی در ارتقای امنیت منطقه داشته باشند.
 ٠٩:٤١ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
دریادار فدوی
آمریکا در خلیج فارس از سپاه تمکین می‌کند
دریادار فدوی در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس: آمریکا در خلیج فارس از سپاه تمکین می‌کند/ نیروی دریایی سپاه به آبهای آزاد می‌رود/ حیف است برخی در داخل حرف دشمن را تکرار کنند فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: پاسداری از انقلاب اسلامی، تنها پاسداری از یک کشور، یک جغرافیا و یک حکومت نیست. «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» هیچ کلمه‌ای را در ادامه خود ندارد حتی ایران. گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری فارس- محمدمهدی یزدی: گردش ماه‌های قمری سبب شد تا امسال روز پاسدار (میلاد امام حسین علیه السلام) و روز جانباز (میلاد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام) با دوم اردیبهشت ماه (سالروز تصویب اساسنامه سپاه در سال 58) در یک زمان قرار بگیرد.
 ١٠:٥٠ - 1397/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
جهانگیری: تا پای جان ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم نظام آسیب ببیند
در همایش هم اندیشی مدیران ارشد دولت؛ جهانگیری: تا پای جان ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم نظام آسیب ببیند معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه پای نظام ایستاده ایم، گفت: با همه انتقادات موجود و نقدهایی که به یکدیگر داریم تا پای جان ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم که حریم نظام آسیب ببیند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در همایش هم اندیشی مدیران ارشد دولت تدبیر و امید با اشاره به اولویت های دولت در سال جاری، گفت: اولین اولویت پیگیری سیاست اقتصاد مقاومتی است که در این مورد تمام مصوباتی که در طول ۳ سال گذشته داشته ایم و شامل طرح های بزرگ و اساسی و برخی مسائل مربوط به پارس جنوبی است باید از طریق سیاست اقتصاد مقاومتی پیگیری شود.
 ١٠:٣٤ - 1397/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشکر موسوی:
بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است
سرلشکر موسوی: بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است فرمانده کل ارتش با بیان اینکه بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است، گفت: سپاه و ارتش برادرند و در هر جنگی قرار است پیش مرگ هم باشیم. به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در مصاحبه با برنامه بدون تعارف بخش خبری ۲۰:۳۰ در خصوص گذشته خود گفت: در فقیرنشین ترین محله قم به دنیا آمده ام و همانجا بزرگ شده ام. از شش سالگی تا زمانی که به ارتش آمدم کار می کردم از کوره ها گرفته تا بلیط فروشی و حتی خبرنگار بودم.
 ١٠:٠٣ - 1397/02/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در مراسم رژه روز ارتش:
ارتش همواره یک قدرت بازدارنده برای جمهوری اسلامی ایران است
روحانی در مراسم رژه روز ارتش: ارتش همواره یک قدرت بازدارنده برای جمهوری اسلامی ایران است رئیس جمهور تاکید کرد: ارتش با انضباط، انگیزه و سلاح و تجهیزات مدرن و با آمادگی کامل همواره یک قدرت بازدارنده برای جمهوری اسلامی ایران و دفاع از آب و خاک و میهن ما بوده است. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران در مراسم رژه ۲۹ فروردین سالروز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران که در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) برگزار شد، با بیان اینکه ارتش و سپاه همواره دوشادوش هم در هنگام ایستادگی و رزم، در میدان جنگ و در هنگام صلح نیز برای خدمت به مردم همواره در کنار هم بودند، تاکید کرد: ایثار و فداکاری سپاه و ارتش در کنار هم برای اعتلای این سرزمین بوده است. از آغاز انقلاب اسلامی تا کنون در کشورمان هرکجا غرور، افتخار و پیروزی بوده نام ارتش و فداکاری آنها در کنار مفاهیم ارزشمند ما حضور داشته است.
 ١١:٣٥ - 1397/01/29 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :694
کل بازديدها :14163890
بازديدکنندگان آنلاين :12
بازديدازاین صفحه :97711