نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی کلمه عبور]
صفحه اصلي > سیاسی و اجتماعی > سیاست داخلی 


لاریجانی در نشست خبری مطرح کرد؛
تقبیح رفتار آمریکا در کنفرانس اتحادیه مجالس اسلامی
لاریجانی در نشست خبری مطرح کرد؛ تقبیح رفتار آمریکا در کنفرانس اتحادیه مجالس اسلامی پیشنهاد تعلیق روابط دیپلماتیک کشورهای حاضر در کنفرانس با ایالات متحده، حساسیت هیأت های پارلمانی نسبت به مسئله قدس و تروریسم، از اهم سخنان لاریجانی در نشست خبری بود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی عصر امروز (چهارشنبه ۲۷ دی) در نشست خبری سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با اشاره به اینکه اجلاس اسلامی سازوکاری از گذشته داشت که بین پارلمان های کشورهای اسلامی انجام شد و براساس آن اتحادیه به وجود آمد، گفت: ابتکار انجام این کار با جمهوری اسلامی ایران بود و پس از آن کشورها پذیرفتند که این روند ادامه یابد.
 ٠٥:٠٣ - 1396/10/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشکر باقری در گردهمایی جامعه طرح، برنامه و بودجه نیروهای مسلح:
ایران نظم جهانی تعریف شده از سوی آمریکا را بر هم زد/
سرلشکر باقری در گردهمایی جامعه طرح، برنامه و بودجه نیروهای مسلح: ایران نظم جهانی تعریف شده از سوی آمریکا را بر هم زد/ نیروهای مسلح برای مقابله با انواع تهدیدها آماده است رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در کشورمان نیروهای مسلح با مسئولیت، اقتدار و بازدارندگی سازماندهی شده و مسئولیت مهمی در مقابله با تهدیدات و حفظ امنیت بر عهده دارند، گفت: نیروهای مسلح برای مقابله با انواع تهدیدها آماده است. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در نخستین گردهمایی سراسری جامعه طرح، برنامه و بودجه نیروهای مسلح تاکید کرد: ایران برنامه و عمل دنیای استکبار را در رسیدن به نظم جهانی منطبق با خواسته آنها، برهم زده است.
 ٠٩:٣١ - 1396/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
نامه 170 نماینده
رؤسای قوا از پیام‌رسان‌های داخلی حمایت و فیلترشکن‌ها را ساماندهی کنند
نامه 170 نماینده رؤسای قوا از پیام‌رسان‌های داخلی حمایت و فیلترشکن‌ها را ساماندهی کنند 170 نماینده مجلس با امضای نامه‌ای از رؤسای قوای سه‌گانه خواستند از پیام‌رسان‌های داخلی حمایت و فیلترشکن‌ها را ساماندهی کنند. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، 170 نماینده مجلس با امضای نامه‌ای از رؤسای قوای سه‌گانه خواستند از پیام‌رسان‌های داخلی حمایت و فیلترشکن‌ها را ساماندهی کنند.
 ٠٩:٢٨ - 1396/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در اتحادیه بین المجالس اسلامی:
کشورهای اسلامی اختلافات را کنار بگذارند
روحانی در اتحادیه بین المجالس اسلامی: کشورهای اسلامی اختلافات را کنار بگذارند رئیس جمهور با بیان اینکه راه مقابله با چالش ها در جهان اسلام نگاه به قدرت های خارجی نیست، گفت: ارتباط و تبادل نظر و همکاری میان کشورهای اسلامی باید شکل نهادینه تری به خود بگیرد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی در افتتاحیه بین المجالس اسلامی، گفت: در آغاز مایلم مراتب خشنودی خود را از حضور همه مسئولین و مقامات مجالس اسلامی در این نشست ارزشمند اعلام کنم و مقدم کلیه مهمانان گرامی را به جمهوری اسلامی ایران خوشامد بگویم.
 ٠٩:١٤ - 1396/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
غریب آبادی:
توقف اجرای اعدام در پرونده های مواد مخدر ،اقدام حقوق بشری است
غریب آبادی: توقف اجرای اعدام در پرونده های مواد مخدر ،اقدام حقوق بشری است گفتگو با کاظم غریب‌آبادی معاون امور بین‌الملل و همکاری‌های معاون امور بین الملل دبیر ستاد حقوق بشر گفت: دستور العمل رئیس قوه قضائیه در اجرای قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر،گام مهم‌ حقوق بشری‌ است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین‌الملل و همکاری‌های بین‌المللی قضایی دبیر ستاد حقوق بشر گفت: بعد از تصویب قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه با مواد مخدر، دستورالعمل رئیس قوه قضائیه در اجرای این قانون و ابلاغ توقف اجرای تمامی احکام اعدام صادره در این حوزه با هدف بررسی مجدد و تطبیق آن با تسهیلات قانون جدید، گام مهم دیگری در حوزه حقوق بشر محسوب می شود.
 ٠٤:٣٦ - 1396/10/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
دادستان کل کشور خواستار شد؛
متهمان فاقد سابقه کیفری آشوب های اخیر مشمول رافت اسلامی شوند
دادستان کل کشور خواستار شد؛ متهمان فاقد سابقه کیفری آشوب های اخیر مشمول رافت اسلامی شوند دادستان کل کشور خطاب به دادستان های استان ها گفت: نسبت به دستگیرشدگان و متهمان فاقد سابقه کیفری بر اساس قانون همراه با رافت اسلامی و نسبت به عوامل اصلی با قاطعیت باشید. به گزارش خبرگزاری مهر،حجت الاسلام و المسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور طی نامه‌ای خطاب به دادستان‌های عمومی، انقلاب و نظامی سراسر کشور از تلاش‌های آن‌ها به منظور هدایت و حمایت از نیروهای امنیتی و انتظامی و مرزبندی در رفتار با معترضین و برخورد با مجرمین در اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر قدردانی کرد.
 ٠٥:٣٨ - 1396/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در جلسه هیات دولت:
حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است
روحانی در جلسه هیات دولت: حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است رییس جمهور با استقبال از فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی در جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت که ریاست آن را برعهده داشت، ضمن تشکر از بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری درباره حوادث اخیر، افزود: رویکرد اصلی دولت در لایحه بودجه سال ۹۷ اشتغالزایی و حرکت به سمت ریشه‌کنی فقر مطلق است و پیرو تاکید رهبر انقلاب، مردم انتظار دارند که همه قوا و تمامی دستگاه‌ها و نهادها با همدلی و همراهی به تحقق سریع‌تر این اهداف و تامین مطالبات به حق مردم کمک کنند.
 ٠٥:٣١ - 1396/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
امیر حاتمی در دومین کنفرانس امنیتی تهران:
آمریکایی ها نشان دادند که اصلاح پذیر و قابل اعتماد نیستند
امیر حاتمی در دومین کنفرانس امنیتی تهران: آمریکایی ها نشان دادند که اصلاح پذیر و قابل اعتماد نیستند وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: همکاری ایران در برجام حسن نیت ایران را به جهان نشان داد اما آمریکایی ها نشان دادند که اصلاح پذیر و قابل اعتماد نیستند. به گزارش خبرنگار مهر، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دومین کنفرانس امنیتی تهران که از صبح امروز در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، گفت: محیط غرب آسیا پیچیده و با آسیب شده است.
 ٠٤:٥٠ - 1396/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در جمع مدیران وزارت اقتصاد:
حیثیت سیاسی آمریکا از بین رفت
روحانی در جمع مدیران وزارت اقتصاد: حیثیت سیاسی آمریکا از بین رفت/ مشکلات اشتغال با شعار حل نمی‌شود رئیس جمهور با بیان اینکه در روزهای اخیر حیثیت سیاسی آمریکا در شورای امنیت از بین رفت، گفت: آمریکا در راه‌های اشتباهی که برای مقابله با ملت ایران انتخاب کرده مدام سرش به سنگ می‌خورد. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در دیدار وزیر و معاونان وزارت امور اقتصادی و دارایی اظهارداشت: همه جای دنیا برخی از خواسته ها و تجمع مردم سوء استفاده می کنند اما مردم به حق می گویند ما را ببینید، به حرفمان گوش کنید و به خواست ما عمل کنید.
 ٠٤:٣٨ - 1396/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
شمخانی در دیدار مشاور امنیت ملی پاکستان:
هیچگاه میان ایران و پاکستان تهدید متقابلی وجود نداشته است
شمخانی در دیدار مشاور امنیت ملی پاکستان: هیچگاه میان ایران و پاکستان تهدید متقابلی وجود نداشته است دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه هیچگاه میان ایران و پاکستان تهدید متقابلی وجود نداشته، گفت: اجازه نخواهیم داد برخی با ارسال سلاح روابط دو کشور را تحت تاثیر قرار دهند. به گزارش خبرگزاری مهر، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار با سپهبد ناصر خان جنجوعا مشاور امنیت ملی نخست وزیر پاکستان پیرامون همکاری های اقتصادی، سیاسی و امنیتی میان دو کشور گفتگو کرد.
 ٠٦:٣٢ - 1396/10/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
دادستان تهران عنوان کرد:
موج‌سواری آمریکا ومنافقین بر آشوب‌های اخیر/آزادی تعدادی از متهمان
دادستان تهران عنوان کرد: موج‌سواری آمریکا ومنافقین بر آشوب‌های اخیر/آزادی تعدادی از متهمان دادستان تهران از موج‌سواری آمریکا ومنافقین بر آشوب‌های اخیر سخن گفت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، دادستان تهران به بررسی اتفاقات کشور طی هفته گذشته پرداخت و اظهار داشت: طبق یک تحلیل، طراحی این جریان با آمریکایی‌ها بود که از چند سال پیش یعنی پس از شکست جریان فتنه در سال ۱۳۸۸ با همکاری گروهک منافقین و با این رویکرد که مقابله با جمهوری اسلامی در حوزه سیاسی موفق نخواهد بود، نتیجه گرفتند که باید اعتراضات در جمهوری اسلامی را در حوزه‌های اجتماعی - اقتصادی متمرکز نمایند.
 ٠٦:٣٠ - 1396/10/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران:
نظم و امنیت در تهران برقرار است
معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران: نظم و امنیت در تهران برقرار است تهران- معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران از برقراری نظم و امنیت در تهران خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، محسن همدانی شامگاه یکشنبه از در خصوص اوضاع امنیتی تهران اظهار داشت: عده ای سودجو امروز در تهران اقدام به سر دادن شعارهای ساختار شکنانه کردند، اما این افراد قطعا شناسایی خواهند شد.
 ٠٥:٠٧ - 1396/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر کشور:
مدارای ما به دلیل اعتماد به اقتدار نظام و هوشمندی مردم است
وزیر کشور: مدارای ما به دلیل اعتماد به اقتدار نظام و هوشمندی مردم است وزیر کشور گفت:مدارای ما به این دلیل است که به اقتدار نظام و هوشمندی مردم اعتماد و اعتقاد داریم. راه های قانونی فراهم است هیچ وقت در بی نظمی و قانونگریزی مسئله ای حل نمی شود. به گزارش خبرنگار مهر، رحمانی فضلی در نخستین اجلاس پنجمین دوره شورای عالی استانها گفت: یک ملت پس از صدها سال دیده نشدن و صدها سال مشارکت نداشتن در سرنوشت خودشان به سرنوشت خودشان و هدایت امام، حکومتی را از صدر تا ذیل با رأی خودشان انتخاب کردند.
 ٠٤:٤٩ - 1396/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در جلسه هیات دولت:
نقد و اعتراض حق مردم است /اغتشاش را تحمل نمی کنیم
روحانی در جلسه هیات دولت: نقد و اعتراض حق مردم است /اغتشاش را تحمل نمی کنیم رئیس جمهور با بیان اینکه نقد با خشونت و تخریب اموال عمومی متفاوت است، گفت: دولت گروهی را که بخواهند اموال عمومی را تخریب کنند و در جامعه اغتشاشی ایجاد کنند، حتماً‌ تحمل نخواهد کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی عصر یکشنبه در جلسه هیات دولت ضمن تبریک ایام میلاد حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال نو میلادی، ابراز امیدواری کرد این ایام برای همه مسیحیان جهان، مسلمانان و ملت ایران مبارک باشد.
 ٠٤:٢٢ - 1396/10/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
هاشمی رفسنجانی در جلسه امروز شورای شهر
حق اعتراض قابل قبول است؛ اما نه اعتراضات کف خیابانی و غیر قانونی
هاشمی رفسنجانی در جلسه امروز شورای شهر حق اعتراض قابل قبول است؛ اما نه اعتراضات کف خیابانی و غیر قانونی رئیس شورای شهر گفت: اعتراضات کف خیابانی هیجانی و غیرقانونی راه درست نیست، چرا که این انتقادات در اندک فریادهای تندروها محو می‌شود. به گزارش خبرنگار شهری و رفاهی خبرگزاری فارس، محسن هاشمی رفسنجانی در سی و چهارمین جلسه شورا با اشاره به اتفاقات دو روز اخیر گفت: ما اعضای شورا توصیه میکنیم که از فضای هیجانی پرهیز شود تا مجددا از رخنه و حضور تندروها به فضای سیاسی کشور جلوگیری شود.
 ٠٩:٥٠ - 1396/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
رحمانی فضلی در اولین جلسه پنجمین دوره شورای عالی استان‌ها:
قطعاً با عاملان خشونت، آسیب‌ به اموال عمومی و سلب امنیت مردم برخورد می شود
رحمانی فضلی در اولین جلسه پنجمین دوره شورای عالی استان‌ها: قطعاً با عاملان خشونت، آسیب‌ به اموال عمومی و سلب امنیت مردم برخورد می شود وزیر کشور با بیان اینکه همه افرادی که در این روزها مسببین پشت صحنه هستند و از فضای مجازی سوء استفاده کرده و ترویج خشونت کردند کاملاً شناخته شده‌اند گفت:قطعاً با افرادی که مردم را به خشونت ترویج کردند برخورد می‌شود. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز در اولین جلسه پنجمین دوره شورای عالی استان‌ها که به میزبانی وزارت کشور برگزار شد، در مورد حوادث اتفاق افتاده در روزهای اخیر در برخی مناطق کشور گفت: فرصتی بود تا همه کسانی که نسبت به جمهوری اسلامی ایران و مردم بغض و کینه دارند و توطئه می‌کنند و ثبات بین مردم را نمی‌پسندند یک بار دیگر کاملاً دستشان رو شود.
 ٠٩:٤٧ - 1396/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
قطعنامه پایانی مراسم ۹ دی؛
یوم‌الله نهم دی‌ روز تجلّی قدرت الهی در برابر فتنه ای عظیم است
قطعنامه پایانی مراسم ۹ دی؛ یوم‌الله نهم دی‌ روز تجلّی قدرت الهی در برابر فتنه ای عظیم است شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت حماسه یوم‌الله ماندگار نهم دی قطعنامه منتشر کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، «قطعنامه تجمع پرشور نکوداشت حماسه یوم‌الله ماندگار نهم دی ماه سال ۱۳۹۶» را منتشر کرد. متن این قطعنامه به شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیم یوم‌الله نهم دی‌ماه روز تجلّی دست قدرت الهی در برابر فتنه عظیم آمریکایی ـ صهیونیستی علیه نظام مقدس اسلامی و خلق حماسه بزررگ، ماندگار و سرنوشت‌ساز است، روز نمایش اقتدارِ نظام اسلامیِ متّکی به مردم، وحدت لاینفک ملّت حول محور ولایت و نماد ولایتمداری، دیانت، بصیرت، دشمن‌شناسی، وظیفه‌شناسی و عمل به هنگام است که با تدابیر حکیمانه، روشنگری و هدایت‌های عالمانه قافله‌سالار صبر و بصیرت و مقتدای عظیم‌الشأن امّت اسلامی و حرکت اقیانوس عظیم الهی و کاملاً خودجوش و تکلیف‌گرایانه با حضور میلیون‌ها ایرانی متدیّن، فهیم و زمان‌شناس، بزرگترین و پیچیده‌ترین فتنه علیه انقلاب اسلامی خنثی و فتنه‌گران منزوی شدند
 ٠٥:١٩ - 1396/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر دفاع:
اقتدار دفاعی کشور را بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای افزایش می‌دهیم
وزیر دفاع: اقتدار دفاعی کشور را بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای افزایش می‌دهیم امیر سرتیپ حاتمی گفت: بدون کوچک‌ترین وقفه‌ای اقتدار دفاعی کشور را افزایش می‌دهیم و مطمئن هستیم نمایندگان مجلس برای افزایش توان دفاعی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی در نشست با اعضای فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس و با حضور خانواده‌ شهدای مدافع حرم سردار شهید ‌همدانی و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهداء دفاع مقدس به ویژه شهدای غواص اظهار داشت: ملت ایران امروز عزت، سربلندی، شرف خود را مدیون شهدا، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان است.
 ٠٦:١٧ - 1396/10/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
لاریجانی در نشست خبری در پاکستان:
ارتباط سعودی‌ها با رژیم صهیونیستی به ضرر حیثیت عربستان است
لاریجانی در نشست خبری در پاکستان: ارتباط سعودی‌ها با رژیم صهیونیستی به ضرر حیثیت عربستان است رئیس مجلس شورای اسلامی ارتباط سعودی‌ها با اسرائیل را به ضرر حیثیت عربستان دانست و گفت: آمریکایی‌ها به دنبال اختلاف‌افکنی بین کشورهای اسلامی هستند تا اموال آنها را غارت کنند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه، ۴ دی ماه) در کفنرانس مطبوعاتی خود که در پایان سفر ۳ روزه به اسلام آباد برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت عیسی مسیح(ع) گفت: کنفرانس این ۶ کشور (ایران، پاکستان، ترکیه، روسیه، چین و افغانستان) برای مبارزه با تروریسم فرصتی بود تا در این موضوع مهم همکاری ها آغاز شده و ادامه یابد.
 ٠٦:٠٨ - 1396/10/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
پزشکیان :
عده‌ای که در واردات منافع دارند در مقابل تولید داخلی می‌ایستند
پزشکیان : عده‌ای که در واردات منافع دارند در مقابل تولید داخلی می‌ایستند پزشکیان با بیان اینکه نگاه به دریا و صنایع مرتبط با آن نکته‌ای مثبت برای برون‌رفت از مشکلات کشور است،گفت: عده‌ای که در واردات منافع دارند، در مقابل تولید داخلی می‌ایستند. به گزارش خبرنگار مهر در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از نمایشگاه توانمندیهای صنایع دریایی در مجلس، گفت: دستاوردهای قابل توجه در صنعت دریایی کشور با تلاش عزیزان محقق شده است و از همین رو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز چندین بار از توانمندی های صنایع دریایی بازدید بعمل آوردند که این امر نشان می‌دهد مجلس شورای اسلامی نگاه ویژه‌ای به صنایع دریایی دارد.
 ٠٥:٣٠ - 1396/10/04 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :9204
کل بازديدها :11885256
بازديدکنندگان آنلاين :10
بازديدازاین صفحه :80190