نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی کلمه عبور]
صفحه اصلي > اخبار سایت 


لاوروف:
بودجه برنامه موشکی ایران به تهران مربوط است
لاوروف: بودجه برنامه موشکی ایران به تهران مربوط است وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که بودجه موشکی ایران و افزایش آن به خود تهران مربوط است و ناقض قطعنامه های شورای امنیت نیست. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه گفت افزایش بودجه موشکی ایران تنها به خود تهران مربوط است. لاوروف گفت: افزایش بودجه برنامه موشکی ایران ناقض قطعنامه شورای امنیت نیست و این مسئله مربوط به تهران است. وی افزود بودجه برنامه موشکی مسئله ای است که فقط به ایران بستگی دارد. در واقع در قطعنامه های شورای امنیت هیچ ممنوعیت قانونی برای برنامه موشکی ایران تعیین نشده است.
 ٠٥:٠٠ - 1396/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
تامین تسلیحات شیمیایی برای تروریست ها در سوریه توسط آمریکا و لندن
وزارت خارجه روسیه خبر داد: تامین تسلیحات شیمیایی برای تروریست ها در سوریه توسط آمریکا و لندن وزارت خارجه روسیه با انتقاد از تامین مواد مورد نیاز ساخت تسلیحات شیمیایی برای تروریست های سوریه توسط آمریکا و انگلیس را فراتر از فهم و باور عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه با اعتراض به تامین تسلیحات شیمیایی سمی برای مخالفین دولت سوریه از سوی آمریکا و انگلیس، فهم چنین کاری را غیرممکن دانست.
 ٠٤:٥٧ - 1396/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
جزییات فاش نشده از دیدار هیات اقلیم کردستان عراق و العبادی
جزییات فاش نشده از دیدار هیات اقلیم کردستان عراق و العبادی یک منبع نزدیک به دفتر نخست وزیری عراق جزییات دیدار العبادی با هیات اقلیم کردستان عراق را که ظاهرا از لحن آرام دیپلماتیک خارج شده است، فاش کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، پایگاه العهد در مطلبی با اشاره به حضور هیاتی از اقلیم کردستان در عراق و دیدارهای این هیئت آورده است: به نظر می رسد که تلاش اقلیم کردستان عراق برای راضی کردن بغداد برای برخورد مثبت با موضوع همه پرسی و جدایی احتمالی در ۲۵ سپتامبر ماه آینده با شکست -همانگونه که قابل تصور بود- روبرو شده است.
 ٠٤:٥٣ - 1396/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
انفجار انتحاری در نزدیکی گذرگاه رفح/ یک فرمانده حماس شهید شد
انفجار انتحاری در نزدیکی گذرگاه رفح/ یک فرمانده حماس شهید شد منابع فلسطینی بامداد پنج شنبه از وقوع انفجار انتحاری در نزدیکی گذرگاه مرزی غزه و مصر خبر دادند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، در پی انفجار انتحاری بامداد پنج شنبه در شرق گذرگاه رفح واقع در جنوب نوار غزه یکی از نیروهای امنیتی کشته و شماری دیگر زخمی شدند. طبق اعلام تلویزیون المیادین گردان های شهید عز الدین قسام از شهادت نضال الجعفری ، یکی از فرماندهان میدانی خود بر اثر انفجار انتحاری یکی از عناصر تروریستی در شرق رفح خبر داده است.
 ٠٤:٤٥ - 1396/05/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
واشنگتن: متعهد به مقابله با ایران هستیم/به برجام پایبند بوده‌ایم
واشنگتن: متعهد به مقابله با ایران هستیم/به برجام پایبند بوده‌ایم سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه دولت ترامپ به مقابله با ایران متعهد است، مدعی شد که واشنگتن به برجام متعهد بوده است. به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، «هیثر نوئرت» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز سه‌شنبه گفت واشنگتن به تلاش برای مقابله با «تهدیدات ایران» ادامه خواهد داد.
 ٠٤:٣١ - 1396/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاجره ترامپ با خبرنگاران در دفاع از سفیدبرتر پندارها
مشاجره ترامپ با خبرنگاران در دفاع از سفیدبرتر پندارها ترامپ در شبی که قرار بود در مورد زیرساخت‌های آمریکا صحبت کند، به مشاجره با خبرنگاران پرداخت و تمام قد از گروه‌های نژادپرست دفاع کرد. به گزارش گروه مانیتورینگ بین‌الملل خبرگزاری فارس، چهارشنبه شب نشست خبری «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا که قرار بود به بحث در مورد زیرساخت‌های این کشور اختصاص داشته باشد، به محلی برای جدل میان او و خبرنگاران در مورد حوادث خونین شهر «شارلوتسویل» بدل شد.
 ٠٤:١٨ - 1396/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
حمله نیروهای یمنی به مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز عربستان
حمله نیروهای یمنی به مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز عربستان بعد از تکرار حملات هوایی ائتلاف متجاوز عربستان به شهرهای یمن ارتش و کمیته های مردمی این کشور مواضع مزدوران ائتلاف متجاوز را هدف قرار دادند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سبأ، یک منبع نظامی یمنی از حمله یگان های ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع مزدوران وابسته به ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان در منطقه الصفراء واقع در بخش عسیلان در استان شبوه خبر داد.
 ٠٤:١٥ - 1396/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
علی شمخانی در گفتگو با پایگاه خبری العهد لبنان:
پیروزی های اخیر جبهه مقاومت نوید دهنده پایان داعش صهیونیستی است
علی شمخانی در گفتگو با پایگاه خبری العهد لبنان: پیروزی های اخیر جبهه مقاومت نوید دهنده پایان داعش صهیونیستی است دبیر شورای عالی امنیت ملی یازدهمین سالروز پیروزی مقاومت اسلامی را درجنگ ۳۳ روزه را به ملت، دولت و مقاومت لبنان تبریک گفت. به گزارش خبرگزاری مهر، «علی شمخانی» دبیر شورای امنیت ملی در گفتگو با پایگاه خبری العهد لبنان گفت: مقاومت اسلامی در سال ۲۰۰۶ با اتکاء به ایمان و رشادت رزمندگان شهادت طلب خود افسانه شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را به سخره گرفت و نشان داد که فرزندان امت اسلامی می توانند هر لحظه که اراده کنندبا سلاح ایمان و جهاد مجهز ترین ارتشهای جهان را به خاک مذلت نشانده و از کیان خود در برابرمتجاوزین دفاع کنند.
 ٠٣:٤٣ - 1396/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
میدل ایست آی فاش کرد
بن سلمان خطاب به آمریکایی‌ها: می‌خواهم از جنگ یمن خارج شوم
میدل ایست آی فاش کرد بن سلمان خطاب به آمریکایی‌ها: می‌خواهم از جنگ یمن خارج شوم نشریه انگلیسی میدل ایست آی فاش کرد ولی‌عهد عربستان سعودی به آمریکا‌یی‌ها گفته است قصد خروج از جنگ یمن را دارد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ایمیل‌هایی افشاشده‌ای نشان می‌دهند که محمد بن سلمان ولی‌عهد عربستان سعودی برای دو مقام آمریکایی اعتراف کرده، خواستار خروج از جنگ دو ساله در یمن است که خودش آغاز‌گر آن بود.
 ٠٦:٢٤ - 1396/05/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
کدخدایی در نشست خبری:
شورای نگهبان در ماجرای فتنه 88 مظلوم واقع شد
کدخدایی در نشست خبری: شورای نگهبان در ماجرای فتنه 88 مظلوم واقع شد/ کارگروه مشترکی برای بررسی قانون جامع انتخابات تشکیل می‌شود/ معرفی مدیرکل جدیدروابط عمومی شورای نگهبان سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به شبهاتی که درباره عملکرد این شورا در فتنه 88 مطرح می‌شود، گفت:‌ شورای نگهبان در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کرد، هر چند که شورای نگهبان در این موضوع مظلوم واقع شده است.
 ٠٦:١٦ - 1396/05/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی: روسیه برای تحکیم برجام رایزنی مثبت داشته باشد
در تماس تلفنی مطرح شد؛ روحانی: روسیه برای تحکیم برجام رایزنی مثبت داشته باشد رییس جمهور کشورمان گفت: روسیه ضرورت دارد در راستای تحکیم برجام و اجرای تعهدات از سوی همه طرف های مذاکره در این توافق رایزنی و نقش آفرینی مثبت داشته باشد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در گفتگوی تلفنی با ولادیمر پوتین رئیس جمهور فدراسیون روسیه با تاکید بر اینکه سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران توسعه و ارتقا روابط استراتژیک با همسایگان خود بویژه روسیه است، گفت: مطمئناً مناسبات و همکاری های ایران و روسیه در دولت دوازدهم بیش از پیش گسترش خواهد یافت.
 ٠٤:٢٧ - 1396/05/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
عملیات آزادسازی تلعفر آغاز شد
العالم خبر داد: عملیات آزادسازی تلعفر آغاز شد عملیات آزاد سازی تلعفر عملیات هوایی با انواع جنگنده ها آغاز شد. به گزارش خبرگزاری مهر ، خبرنگار شبکه العالم از عراق گزارش کرد در چارچوب عملیات آزاد سازی تلعفر عملیات هوایی با انواع جنگنده ها آغاز شد. چندی پیش داعش پس از شکست کامل در موصل و پس از آنکه پایگاه نخست خود در عراق را از دست داد تلعفر را به عنوان یکی از ولایت‌های مستقل خلافت خودخوانده اعلام کرده است. به گفته منابع محلی تلعفر به صورت کامل در اختیار عناصر غیرعراقی داعش قرار دارد و پس از اعدام عناصر و رهبران عراقی داعش توسط نیروهای خارجی این گروه تروریستی این شهر در اختیار نیروهای خارجی داعش قرار گرفته است.
 ٠٤:١٩ - 1396/05/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شدند
رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شدند رهبری به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ ساله منصوب کردند. متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: بسم الله الرّحمن الرّحیم
 ٠٧:٥٧ - 1396/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر کشور عراق مطرح کرد؛
درخواست ولیعهد عربستان برای وساطت عراق بین تهران و ریاض
وزیر کشور عراق مطرح کرد؛ درخواست ولیعهد عربستان برای وساطت عراق بین تهران و ریاض وزیر کشور عراق با اشاره به سفر اخیر خود به عربستان و دیدار با ولیعهد این کشور گفت: محمدبن سلمان رسما از من درخواست کرد تا عراق واسطه‌ای بین ایران و عربستان برای کاهش تنش ها باشد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی‌فضلی صبح امروز در نشست مشترک با «قاسم الارجی» و هیات همراه پیش از امضای یادداشت تفاهم همکاری بین وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران و وزارت کشور عراق ضمن خوش‌آمدگویی و خیر مقدم به طرف عراقی گفت: امیدواریم روابط ایران و عراق که دارای تاریخ و فرهنگ مشترک هستند عمیق‌تر و بیشتر شود. روابط ایران و عراق همواره عمیق و راهبردی و مبتنی بر قلب‌های دو ملت بوده است.
 ٠٤:١٧ - 1396/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش رژیم اسرائیل برای پایان اعتصاب کارکنان تاسیسات اتمی دیمونا
تلاش رژیم اسرائیل برای پایان اعتصاب کارکنان تاسیسات اتمی دیمونا رژیم صهیونیستی تلاش می کند تا به اعتصاب شماری از کارکنان تاسیسات هسته‌ای «دیمونا» پایان دهد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، رژیم صهیونیستی روز یکشنبه با اتخاذ تدابیر فوری برای پایان دادن به اعتصاب چند ماهه دانشمندان شاغل در تاسیسات اتمی فوق سری خود در «دیمونا» واقع در جنوب اراضی اشغالی موافقت کرد.
 ٠٤:١٢ - 1396/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
سید حسن نصرالله مطرح کرد:
شکستی سخت تر از قبل در انتظار صهیونیست ها
سید حسن نصرالله مطرح کرد: شکستی سخت تر از قبل در انتظار صهیونیست ها سید حسن نصر الله در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد پیروزی مقاومت اسلامی در جنگ ۳۳ روزه تاکید کرد صهیونیست ها در صورت ورود به لبنان شکستی سخت تر از قبل خواهند خورد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله لبنان در مراسمی که توسط حزب الله به مناسبت یازدهمین سالگرد پیروزی لبنان در سال ۲۰۰۶ تحت عنوان «زمان پیروزی» امروز در منطقه «سهل الخیام-نبع الدرداره» واقع در جنوب این کشور در حال برگزاری است سخنرانی خود را آغاز کرد.
 ٠٤:٠٩ - 1396/05/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
یک خودرو تعدادی از معترضان به تجمع نژادپرستان در ویرجینیا را زیر گرفت/
یک خودرو تعدادی از معترضان به تجمع نژادپرستان در ویرجینیا را زیر گرفت/یک نفر کشته و شماری زخمی شدند + تصاویر یک خودرو با ورود به تجمع مخالفان نژادپرستی در شارلوتسویل، شماری از آن‌ها را زیر گرفت. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روز شنبه یک خودرو شماری از معترضان به تجمع نژادپرستان در شهر «شارلوتسویل» ویرجینیا را زیر گرفت.
 ٠٥:٤١ - 1396/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
امیر حاتمی در فراکسیون مستقلین ولایی:
برای ارتقای بنیه دفاعی به کسی نگاه نمی‌کنیم
امیر حاتمی در فراکسیون مستقلین ولایی: برای ارتقای بنیه دفاعی به کسی نگاه نمی‌کنیم/ تقویت توان موشکی ادامه می‌یابد وزیر پیشنهادی دفاع گفت: در زمینه برنامه موشکی اقدامات خوبی انجام شده و تقویت این برنامه ادامه خواهد یافت. به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر پیشنهادی دفاع (امروز، 21 مرداد ماه) در فراکسیون مستقلین ولایی در تشریح برنامه های خود اظهار داشت: برنامه ای واقعی و کاملا کاربردی از چند ماه قبل در حضور سردار دهقان و همکاری همه وزارت دفاع فارغ از اینکه چه کسی وزیر می شود، تهیه شده است.
 ٠٥:٣٨ - 1396/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
«صالح الصماد»:در شرف پیروزی علیه دشمن سعودی هستیم
«صالح الصماد»:در شرف پیروزی علیه دشمن سعودی هستیم رئیس شورای عالی سیاسی یمن از تحقق پیروزی علیه دشمن سعودی و وقوع اتفاقات مهم و سرنوشت ساز طی روزهای آتی در نبرد با سعودی ها خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المسیره، «صالح الصماد»، رئیس شورای عالی سیاسی یمن در مراسم پایان دوره آموزشی نیروهای یمنی تاکید کرد:ملت یمن به همراه ارتش و کمیته های مردمی این کشور بر خلاف توهمات دشمن و با وجود تمام جنایتهایش در شرف تحقق یک پیروزی است. ما با اندکی عزام و اراده این پیروزی را در حالی محقق می کنیم که دشمن فکر می کند توانسته ملت یمن را به مرحله ضعف و ناتوانی برساند و شرایط را برای مداخله آمریکا محقق کند.
 ٠٤:٤٠ - 1396/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار سلامی: بساط داعش را جمع می‌کنیم
سردار سلامی: بساط داعش را جمع می‌کنیم/ برخی جریانات سیاسی پژواک بیگانگان هستند جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بساط داعشی ها را جمع می کنیم، اعلام کرد عملیاتهایی که پس از این انجام می‌شود بنام شهید محسن حججی است. به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در برنامه نگاه یک گفت: آیا سعودی ها توانستند خالق هیچ پیروزی در یمن باشند، بضاعت و استعداد اینها در همین حد است. وی افزود: ارتش سعودی هرچه تعداد بیشتری تانک وارد جنگ یمن کند تانک ها آسیب خواهند دید و یمنی ها آسیب نخواهند دید.
 ٠٤:٣٥ - 1396/05/22 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :5755
کل بازديدها :10237932
بازديدکنندگان آنلاين :12
بازديدازاین صفحه :278712