نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی کلمه عبور]
صفحه اصلي > اخبار سایت > اخبار استان قم 


مدیر حوزه‌های علمیه کشور:
هیئات مذهبی باید مسیر انقلاب را ادامه دهند
مدیر حوزه‌های علمیه کشور: هیئات مذهبی باید مسیر انقلاب را ادامه دهند مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: هیئات مذهبی باید مسیر انقلاب را ادامه دهند و حرکت حضرت زهرا(س) و عاشورا را زنده کنند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، آیت‌الله علیرضا اعرافی در همایش فاطمی با موضوع «هیئات مذهبی استان قم، رسالت انقلابی - راهکارها»، اظهار کرد: هیئات مذهبی به پا دارندگان مشعل عزای خاندان پیامبر(ص) هستند.
 ٠٦:٢٩ - 1395/12/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران(قم)
پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران(قم)
 ٠٧:٣٦ - 1395/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم حمایت جدی از فعالیت‌های فرهنگی و دینی در برنامه ششم توسعه
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم تاکید کرد: لزوم حمایت جدی از فعالیت‌های فرهنگی و دینی در برنامه ششم توسعه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم بر لزوم حمایت جدی از فعالیت‌های فرهنگی حوزه دین در برنامه ششم توسعه شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری به همراه حجت‌الاسلام محمود نجاریان‌زاده معاون فرهنگی اداره کل و عبدالله سلطانیان مدیر مجتمع فرهنگی و تبلیغی نور با احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.
 ٠٥:٤٧ - 1395/07/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت‌الله فاضل لنکرانی: ولایت کلید همه عبادات است
آیت‌الله فاضل لنکرانی: ولایت کلید همه عبادات است رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)‌ با بیان اینکه ولایت کلید همه عبادات است، گفت: ولایت اصل است و‌ باید روی امامت به‌عنوان یک اصل کار شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی در دیدار ائمه جماعات سادات استان قم با اشاره به عید غدیر اظهار کرد: عید سعید غدیر،‌ بزرگترین عید اسلامی است، ما باید حقیقت غدیر را بشناسیم و اگر حقیقت غدیر شناخته نشود،‌ حقیقت دین شناخته نخواهد شد. رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)‌ ادامه داد: غدیر با مرجعیت دین پیوند دارد،‌ اگر کسی غدیر را نفهمد،‌ اسلام و رسالت رسول اکرم(ص)‌ را نفهمیده است،‌ اگر کسی به غدیر معتقد نباشد،‌ در واقع به رسالت رسول اکرم(ص) معتقد نیست.
 ٠٥:٤٤ - 1395/07/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام جمعه قم تأکید کرد: فضای مجازی رها نشود
امام جمعه قم تأکید کرد: فضای مجازی رها نشود/ برخورد با حقوق‌های نجومی نمایشی نباشد قم - امام جمعه قم با بیان اینکه نبود نظارت بر فضای مجازی موجب تخریب جوانان می‌شود، گفت: متأسفانه مسئولان در مقابل سیلاب آسیب‌های فضای مجازی نظارت و کنترل مناسبی ندارند. به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمد سعیدی در خطبه‌های نماز جمعه قم که در مصلای قدس برگزار شد، با بیان اینکه یکی از آثار مهم تقوی تقویت وجه انسانی افراد جامعه است، گفت: انسان متقی ناصح و خیرخواه است و جنبه معنوی و ارزشی انسان‌ها را تقویت و سبب دوری مردم از گناهان و رفتارهای ناپسند می‌شود.
 ٠٤:٢٨ - 1395/04/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه حوزه علمیه برای توانمندسازی دانش آموختگان حوزوی
برنامه حوزه علمیه برای توانمندسازی دانش آموختگان حوزوی مدیر مرکز آموزش‌های مهارتی مدیریتی دانش آموختگان حوزه به تشریح برنامه حوزه علمیه برای توانمندسازی دانش آموختگان حوزوی پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام محمدتقی ربانی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی نجوم و استهلال ویژه روحانیون مستقر قم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: حوزویان سکاندار دین هستند و لازم است برای حضور در عرصه های مختلف، مهارت‌های لازم را کسب کنند.
 ١٠:٢٧ - 1395/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
هیئات مذهبی ریشه در تفکر روحانیت دارند
رئیس مجلس شورای اسلامی: هیئات مذهبی ریشه در تفکر روحانیت دارند رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که هیئات مذهبی ریشه در تفکر روحانیت دارند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده، در جمع مسئولان هیئات مذهبی استان قم با اشاره به جایگاه برجسته این تشکل‌های مذهبی در کشور گفت: یکی از مسائل مهم، مقوله الگوی فرهنگی در جامعه است که هیئات مذهبی از متن جامعه برخواسته و بر فکر اصیل روحانیت و مرجعیت استوار بودند.
 ٠٩:٤٥ - 1394/12/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب مدیرکل تبلیغات اسلامی قم به عضویت هیأت مدیره بنیاد حضرت مهدی(عج)
انتصاب مدیرکل تبلیغات اسلامی قم به عضویت هیأت مدیره بنیاد حضرت مهدی(عج) حجت‌الاسلام اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با حکم امام جمعه قم به عضویت هیأت مدیره بنیاد فرهنگی مهدی موعود و شورای راهبردی مهدویت در آمد.
 ٠٨:٢٢ - 1394/11/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی فعالیت امور رسانه نهادهای حوزوی در قم
بررسی فعالیت امور رسانه نهادهای حوزوی در قم ششمین جلسه امور رسانه نهادهای حوزوی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام حسینعلی اکبری‌نیا مشاور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم که در کارگروه امور رسانه نهادهای حوزوی عضویت دارد، در این جلسه اظهار داشت: امروز دشمن به وسعت جغرافیای عالم در فضای مجازی در به انحراف کشیدن امت اسلامی تلاش می‌کند.
 ٠٦:٠٩ - 1394/11/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم تعویض خط عثمان طه درچاپ قرآن‌های کشور
آیت‌الله العظمی جوادی آملی تأکیدکرد: لزوم تعویض خط عثمان طه درچاپ قرآن‌های کشور آیت‌الله العظمی عبدالله جوادی آملی با اشاره به این موضوع که خط عثمان طه خواندن و نوشتن آیات را مشکل کرده است به تعویض این خط برای چاپ قرآن های کشور تأکید کرد.
 ٠٦:٠٥ - 1394/11/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم قم:
رهبر انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم قم: حتی کسانی‌ که نظام را قبول ندارند در انتخابات شرکت کنند/‌مجلس کنونی در مسائل بین‌المللی مواضع خیلی خوبی می‌گیرد رهبر انقلاب با تاکید بر اینکه همه در انتخابات شرکت کنند، حتی کسانی که نظام را قبول ندارند، گفتند: انتخابات مال رهبری نیست مال ایران اسلامی و جمهوری اسلامی است و این موجب تقویت نظام و بالا رفتن اعتبار و ابهت ملت است. خبرگزاری فارس: حتی کسانی‌ که نظام را قبول ندارند در انتخابات شرکت کنند/‌مجلس کنونی در مسائل بین‌المللی مواضع خیلی خوبی می‌گیرد
 ٠٩:٤٤ - 1394/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
سوگواره حماسه حسینی در رشته‌های کتابخوانی، تولید کلیپ تصویری و طراحی پوستر
سوگواره حماسه حسینی در رشته‌های کتابخوانی، تولید کلیپ تصویری و طراحی پوستر به مناسبت ماه محرم و صفر، بنیاد علمی و فرهنگی استاد شهید مطهری «سوگواره حماسه حسینی» را برگزار می‌کند. این سوگواره از روز 25 مهر 1394 تا 10 آذر 1394 مصادف با ایام ماه محرم و صفر و در رشته‌های کتاب‌خوانی با محوريت جلد اول كتاب حماسه حسینی، تولید کلیپ تصویری 15 ثانیه‌ای (با محوریت صوت سخنرانی استاد مطهری مرتبط با کتاب حماسه حسینی) برای انتشار در اینستاگرام بنیاد شهید مطهری و طراحی پوستر(با محوریت جملات و دیدگاه‌های استاد مطهری در کتاب حماسه حسینی) برای انتشار در اینستاگرام بنیاد شهید مطهری برگزار می‌گردد و در پايان به نفرات برگزيده در هر بخش جوایزی در قالب کمک هزینه سفر زیارتی اهدا خواهد شد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شماره تلفن 22903913 و یا ایمیل info@motahari.ir با بنیاد علمی و فرهنگی استاد شهید مطهری تماس حاصل فرمایند. خاطر نشان مي سازد سازمان تبليغات اسلامي به عنوان يكي از اعضاء ستاد بزرگداشت شهيد مطهري در حوزه اطلاع رساني با اين سوگواره همكاري دارد.
 ٠٦:٣٢ - 1394/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
انعقاد تفاهم نامه همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و تبیان
انعقاد تفاهم نامه همکاری مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و تبیان دیدار مدیران موسسه تبیان و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان در زمینه های آموزشی، فرهنگی و فنی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام جمشیدی؛ مدیر مرکز حوزه های علمیه خواهران و هیئت همراه، به منظور آشنایی با ظرفیت ها و توانایی های متقابل، ضمن حضور در موسسه تبیان با مدیران و مسئولین این موسسه دیدار و گفتگو کردند.
 ٠٩:٢٢ - 1394/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر فرماندار قم از هیئات مذهبی
تقدیر فرماندار قم از هیئات مذهبی فرماندار قم از هیئات عزاداری و دستگاه‌های خدمات رسان در دهه اول محرم تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در پیام رضا سیار آمده است:
 ٠٥:٥٥ - 1394/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه‌های آیت‌الله العظمی سبحانی به مبلغان دینی
توصیه‌های آیت‌الله العظمی سبحانی به مبلغان دینی آیت‌الله العظمی سبحانی در جمع مبلغان دینی اعزامی ماه محرم به بیان توصیه‌های تبلیغی پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی در گردهمایی بزرگ مبلغان دینی اعزامی ماه محرم که با مشارکت نهادهای تبلیغی از جمله سازمان تبلیغات اسلامی در مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد، برگزاری این گردهمایی را مفید و به موقع دانست و مبلغان دینی را سربازان رسول خدا(ص) و ائمه اطهار(ع) خطاب کرد.
 ٠٩:٣٧ - 1394/07/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
گردهمایی بزرگ مبلغان دینی در قم برگزار شد
گردهمایی بزرگ مبلغان دینی در قم برگزار شد گردهمایی بزرگ مبلغان دینی اعزامی ماه محرم در مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، این گردهمایی با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور، دفتر تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه در مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد.
 ٠٩:٠٢ - 1394/07/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
هیاتی از وزارت خارجه و هلال احمر با ۳ وظیفه عازم منا می‌شود
هیاتی از وزارت خارجه و هلال احمر با ۳ وظیفه عازم منا می‌شود معاون کنسولی و پارلمانی وزیر امور خارجه از اعزام هیاتی متشکل از مدیران وزارت امور خارجه و هلال احمر به منا به محض دریافت ویزا خبر داد و گفت: این هیات ۳ وظیفه را دنبال می‌کند. به گزارش خبرنگار مهر، حسن قشقاوی دقایقی پیش در گفتگو با بخش خبری ۱۴ شبکه اول سیما، با اشاره به تشکیل جلسه کمیته ویژه وزارت امور خارجه در نشست صبح امروز شورای عالی امنیت ملی، اظهار داشت: در نتیجه این جلسات مقرر شد هیاتی متشکل از بنده و مدیرکل منطقه‌ای و مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه به همراه دبیرکل جمعیت هلال احمر و تیم رسانه‌ای به محض دریافت ویزا عازم عربستان شویم تا به مدیریت میدانی بحران در صحنه کمک کنیم.
 ٠٥:٤٢ - 1394/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهرداری قم در عرصه پیشگیری از اعتیاد قوی‌تر وارد شود
شهرداری قم در عرصه پیشگیری از اعتیاد قوی‌تر وارد شود قم نگار: رئیس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: شهرداری باید در عرصه پیشگیری از اعتیاد که مادر بسیاری از آسیب‌های اجتماعی در قم است قوی‌تر وارد شود. به گزارش قم نگار، طوبی حجازی در جلسه صبح یکشنبه شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اقدامات کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر قم اظهار داشت: جلساتی را در کمیته اجتماعی داشتیم و مباحثی را در رابطه با امور اجتماعی در سطح شهر قم انجام دادیم.
 ٠٦:٣٨ - 1394/05/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
نرم افزار دانشنامه علوی عرضه شد
نرم افزار دانشنامه علوی عرضه شد قم نگار: نرم‌افزار دانشنامه علوی در راستای اشاعه فرهنگ اصیل اهلبیت (ع) و معارف ناب اسلامی، برای جامعه اندیشمندان و محققان به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تولید و عرضه شد. به گزارش قم نگار، نرم‌افزار دانشنامه علوی شامل متن کامل نهج‌البلاغه به همراه قرائت کامل نسخه فیض‌الاسلام، شرح و تعلیقه و ترجمه به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تولید و عرضه شد.
 ٠٦:٣٢ - 1394/05/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور جمعی از فعالان فرهنگی عربستان در بنیاد اسراء
حضور جمعی از فعالان فرهنگی عربستان در بنیاد اسراء جمعی از زنان فعال فرهنگی کشور عربستان با مرتضی جوادی آملی ریاست بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء دیدار کردند. به گزارش خبرگزاری مهر، جمعی از زنان فعال فرهنگی کشور عربستان با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حجت الاسلام و المسلمین دکتر مرتضی جوادی آملی ریاست بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء دیدار کردند. در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر جوادی آملی در سخنانی به زبان عربی به توضیح ابعاد مختلف مدرسه فکری و منظومه اندیشه ای آیت الله جوادی آملی پرداخت.
 ٠٦:١٣ - 1394/05/19 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :1175
کل بازديدها :9572608
بازديدکنندگان آنلاين :10
بازديدازاین صفحه :342949