نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی کلمه عبور]
صفحه اصلي > اخبار سایت > اخبار سازمان تبلیغات 


خاموشی در اختتامیه هفته هنر انقلاب:
هنر انقلاب رابطه عمیقی با هنرمندان سایر کشورها برقرار کرده است
خاموشی در اختتامیه هفته هنر انقلاب: هنر انقلاب رابطه عمیقی با هنرمندان سایر کشورها برقرار کرده است رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی عنوان کرد: رابطه عمیقی میان هنر انقلاب با هنر و هنرمندان سایر کشورها در حال شکل گیری و رشد است. به گزارش خبرنگار مهر، مراسم اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی که عصر جمعه در حوزه هنری برگزار شد.
 ٠٤:٤٩ - 1396/01/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
بهره‌برداری از بزرگترین کتابخانه و مرکز فرهنگی منطقه شاه‌ابراهیم قم
بهره‌برداری از بزرگترین کتابخانه و مرکز فرهنگی منطقه شاه‌ابراهیم قم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: بزرگ‌ترین کتابخانه و مرکز فرهنگی منطقه شاه ابراهیم قم روز شنبه با حضور شخصیت‌های حوزوی و مسئولان کشوری و استانی به بهره‌برداری می‌رسد.
 ٠٦:٢٧ - 1395/12/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم:
فعالیت تشکل‌های دینی قم مایه افتخار است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: فعالیت تشکل‌های دینی قم مایه افتخار است به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در نشست صمیمی با اعضای شورای هیئت‌های مذهبی و کانون مداحان و شاعران آئینی استان قم، اعضای این تشکل‌های دینی را خادمان واقعی فرهنگ اهل بیت(ع) دانست و اظهار کرد: کانون مداحان و شاعران آئینی و شورای هیئت‌های مذهبی دو مجموعه مستقل هستند و اداره کل تبلیغات اسلامی در امور این تشکل‌ها دخالت نمی‌کند چون اعضای این تشکل‌ها از فعالان فرهیخته و دلسوز استان هستند.
 ٠٦:٢٦ - 1395/12/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
کاملترین اپلیکیشن به روز فاطمیه
کاملترین اپلیکیشن به روز فاطمیه شامل خطبه های حضرت زهرا (س) منتخب مفاتیح الجنان حدیث شریف کساء از نگاه مراجع و علما حکایت هایی از توسل به حضرت زهرا(س) محتوای مناسب برای مبلغین و دوستداران اهل بیت(ع)
 ١٠:٢٧ - 1395/12/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری:
دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در ۱۰ استان کشور افتتاح شد
دبیر دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری: دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در ۱۰ استان کشور افتتاح شد یزد ـ دبیر دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد حوزه هنری از افتتاح دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در ۱۰ استان کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، کوروش زارعی امشب در مراسم افتتاح دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد در مسجد ملا اسماعیل یزد اظهار داشت: دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد در ۱۰ استان کشور افتتاح شده و به زودی شاهد افتتاح این دفتر در سایر استانهای کشور نیز خواهیم بود.
 ٠٦:٥١ - 1395/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیتهای رسانه ای سازمان
آغاز به کار دومین نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیتهای رسانه ای سازمان دومین نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه ریزی فعالیتهای رسانه ای ادارات کل تبلیغات اسلامی صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام حسین روحانی نژاد معاون امور فرهنگیسازمان آغاز به کار کرد.
 ٠٩:١١ - 1395/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
نسخه دشمن در عرصه فناوری‌های نو استحاله ارزشهای حاکم بر جامعه اسلامی است
نسخه دشمن در عرصه فناوری‌های نو استحاله ارزشهای حاکم بر جامعه اسلامی است معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان در دومین نشست کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیتهای رسانه‌ای استانها گفت:نسخه دشمن در عرصه فناوری های نو استحاله ارزشهای حاکم بر جامعه اسلامی است. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام حسین روحانی نژاد معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان در ابتدای این نشست در سخنراخی خود پیرامون وظایف و ماموریت های سازمان در فضای رسانه ای امروز، گفت:
 ٠٩:٠٩ - 1395/10/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
خاموشی:
مخاطب شناسی در اجرای امور فرهنگی نقش محوری دارد
خاموشی: مخاطب شناسی در اجرای امور فرهنگی نقش محوری دارد سفر حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان شاهرود - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه امروز دنیا در حال گذار به سمت فناوری است و ایران نیز در این راه گام برمی دارد، گفت: مخاطب شناسی در اجرای امور فرهنگی نقش محوری دارد.
 ٠٦:١٧ - 1395/10/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
خاموشی در گفتگو با مهر:
شبکه تبلیغی پیشقدم در رفع آسیب‌های اجتماعی است
خاموشی در گفتگو با مهر: شبکه تبلیغی پیشقدم در رفع آسیب‌های اجتماعی است ديدار حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئيس سازمان سمنان - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی درباره نقش آفرینی این سازمان در رفع معضلات اجتماعی، گفت: امروز با انجام پژوهش های میدانی وتقسیم وظایف، شبکه تبلیغی در خدمت رفع آسیب های اجتماعی قرار دارد.
 ٠٥:٥٨ - 1395/10/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
خاموشی درگفتگوهای دینی ایران و واتیکان:
همبستگی با مسلمانان و ملل جهان رکن اساسی سیاست ایران اسلامی است
خاموشی درگفتگوهای دینی ایران و واتیکان: همبستگی با مسلمانان و ملل جهان رکن اساسی سیاست ایران اسلامی است سید مهدی خاموشی در دهمین دوره گفتگوهای دینی ایران و واتیکان با تاکید بر این که پرهیز از خشونت یک واجب الهی است، گفت: همبستگی با مسلمانان و ملل جهان رکن اساسی سیاست ایران اسلامی است. به گزارش خبرگزاری مهر، دهمین دوره گفتگوهای دینی ایران و واتیکان به همت مرکز بین‌المللی گفت‌وگوی ادیان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و به میزبانی کلیسای واتیکان،
 ٠٧:١٣ - 1395/09/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم تلاش اهالی قلم برای تبیین رساله حقوق امام سجاد(ع)
معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی قم مطرح کرد لزوم تلاش اهالی قلم برای تبیین رساله حقوق امام سجاد(ع) معاون فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: نیاز است اهل قلم، سخنوران، خطبا، ائمه جمعه و اساتید دانشگاه برای تبیین رساله حقوق امام سجاد(ع) تلاش کنند.
 ٠٩:٥٨ - 1395/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
همه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر مسئولیت دارند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: همه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر مسئولیت دارند مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: هنوز فرهنگ‌سازی لازم در زمینه امر به معروف و نهی از منکر انجام نشده است و همگان باید در این حوزه احساس مسئولیت کنند.
 ٠٩:٥٦ - 1395/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
پایان کارگاه تخصصی مهدویت
پایان کارگاه تخصصی مهدویت در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم به گفته کارشناس ادیان و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم کارگاه تخصصی مهدویت ویژه بانوان مبلغه و فرهیخته که از سال 94 در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم آغاز شده بود پایان یافت. این کارگاه دو روز در هفته توسط سرکار خانم معین¬الاسلام برای بانوان مبلغه و فرهیخته هم¬چنین مسئولین هیات بانوان تدریس می¬شد. در این کارگاه به مباحثی همچون ضرورت بحث مهدویت، مهدویت در قرآن، مهدویت در احادیث و روایات ومهدویت و غرب پرداخته شد و در رابطه با این موضوعات جزواتی در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. آخرین جلسه این کارگاه روز چهارشنبه 7 مهر به پایان رسید و قرار است شرکت کنندگان با شرکت در آزمون پایانی که اوایل آبان برگزار می¬گردد گواهینامه دریافت نمایند
 ٠٥:٥٣ - 1395/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار ائمه جماعات سادات قم با آیت‌الله فاضل لنکرانی
دیدار ائمه جماعات سادات قم با آیت‌الله فاضل لنکرانی ائمه جماعات سادات استان قم با آیت‌الله فاضل لنکرانی رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام سید ابوالقاسم حسینی کارشناس امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی قم در حاشیه نشست ائمه جماعات سادات استان قم با آیت الله فاضل لنکرانی که در دفتر مرحوم آیت الله العظمی فاضل لنکرانی برگزار شد، اظهار داشت: این نشست ها به منظور ساماندهی ائمه جماعات سادات و نقش ویژه آنها در روشنگری و تبیین مسئله ولایت برگزار می‌شود. وی خاطرنشان کرد: خطبه‌خوانی در حرم مطهر حضرت معصومه(س)، دیدار با تولیت آستان مقدسه حضرت معصومه(س)، دیدار با مراجع عظام تقلید و علما به منظور استفاده از رهنمودهای بزرگان بخشی از برنامه های ائمه جماعات سادات قم بوده است. کارشناس امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی قم افزود: ارائه خدمات به بیماران، محرومان، آزادی زندانیان و ازدواج جوانان بخشی از کارکردهای سادات در جامعه است. حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به اینکه ۵۳۷ امام جماعت در مساجد استان قم فعال هستند و به وظایف خود می پردازند، ابراز داشت: بیش از ۱۲۰ نفر از ائمه جماعات استان از سادات هستند.
 ٠٤:٥٧ - 1395/07/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
برای کاهش آسیب های اجتماعی نباید منتظر سازمان ها بمانیم
برای کاهش آسیب های اجتماعی نباید منتظر سازمان ها بمانیم حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی نباید منتظر سازمان ها بمانیم بلکه خود مردم باید اقدام کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، سید مهدی خاموشی در این مراسم ضمن تشکر از شهرداری تهران و شورای شهر به خاطر برگزاری نمایشگاه بزرگ فرهنگی عطر سیب، گفت: جا دارد از افراد مشغول در غرفه ها که کالاها را با دقت انتخاب و با ارزان سازی در خدمت هیات ها قرار می دهند نیز تشکر ویژه کنیم.
 ٠٥:٤٩ - 1395/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
جذب جوانان در اولویت برنامه‌های ائمه جماعات باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: جذب جوانان در اولویت برنامه‌های ائمه جماعات باشد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم تاکید کرد که جذب جوانان باید مهم ترین برنامه ائمه جماعات مساجد باشد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در اردوی ائمه جماعات مساجد قم به شهر دستجرد، فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جماعت استان تهران را موضوعی مهم دانست و بر کاربردی کردن آن تأکید کرد.
 ١٠:١٢ - 1395/06/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
تجلیل استاندار قم از کارمند نمونه تبلیغات اسلامی
تجلیل استاندار قم از کارمند نمونه تبلیغات اسلامی استاندار قم از کارمند نمونه اداره کل تبلیغات اسلامی این استان تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در مراسم روز کارمند که با حضور حجت‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات در استانداری قم برگزار شد از حجت‌الاسلام سیدابوالقاسم حسینی کارشناس امور مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم به‌عنوان کارمند نمونه این اداره کل قدردانی شد.
 ٠٦:٣٨ - 1395/06/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
پایان عملیات ساخت کتابخانه حضرت فاطمه(س) در قم
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد: پایان عملیات ساخت کتابخانه حضرت فاطمه(س) در قم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از اتمام عملیات عمرانی کتابخانه بزرگ حضرت فاطمه زهرا(س) در منطقه نیروگاه قم خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سفر سال ۸۹ مقام معظم رهبری به قم علاوه بر چند طرح فرهنگی، یک مصوبه عمرانی برای اداره کل تبلیغات اسلامی داشت.
 ٠٧:١٣ - 1395/05/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاومت اسلامی نقشه جدید منطقه را ترسیم می‌کند
حجت الاسلام خاموشی: مقاومت اسلامی نقشه جدید منطقه را ترسیم می‌کند رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نقشه تغییر منطقه توسط نظام سلطه برای کاهش ضریب نفوذ انقلاب اسلامی شکست خورده و خط مقاومت و داوطلبان مبارز در آن هستند که نقشه جدید منطقه را ترسیم می کنند. به گزارش خبرنگار مهر، مراسم رونمایی از کتاب «خاطرات سعید ابوطالب» با عنوان «هی یو» که به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است، عصر امروز در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.
 ٠٧:٠٢ - 1395/05/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهمنامه فرهنگی میان سازمان تبلیغات و قوه قضائیه امضا شد
تفاهمنامه فرهنگی میان سازمان تبلیغات و قوه قضائیه امضا شد پیش از ظهر امروز یک تفاهمنامه همکاری با حضور حجت‌‌الاسلام سید مهدی خاموشی و حجت‌الاسلام هادی صادقی، میان سازمان تبلیغات اسلامی و معاونت فرهنگی قوه قضائیه امضا شد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام صادقی در این نشست گفت: یکی از ارکان معاونت فرهنگی قوه قضائیه، ارتقای فرهنگ دینی درون قوه و در درون جامعه است و بخش دوم هم ارتقای فرهنگ عمومی است. اکنون ما به منظور هدف دوم اینجا گرد آمده‌ایم.
 ٠٤:٥١ - 1395/03/31 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :1224
کل بازديدها :9572657
بازديدکنندگان آنلاين :12
بازديدازاین صفحه :251901