نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]


  چاپ        ارسال به دوست

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ازحضور مردم در راهپیمایی قدردانی کرد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ازحضور مردم در راهپیمایی قدردانی کرد


بیرجند- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای از حضور دشمن شکن و پرشور مردم استان در راهپیمایی ۲۲بهمن قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، متن بیانیه تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از حضور با شکوه و حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به شرح زیر است؛

حمد و سپاس بی‌پایان خداوند یکتای بی‌همتا را که در پرتو تعالیم پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله) و در سایه‌سار شجرهٔ طیبه «انقلاب اسلامی»، مقاومت و ایستادگی ملت ایران را مشعل فروزان حق‌طلبی، آزادیخواهی و سربلندی ملل و جوامع جهانی قرار داد و در عصر «جاهلیت مدرن»، اندیشه‌های ناب بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و زعیم امت اسلام خامنه ای عزیز را نویدبخش «تمدن نوین اسلامی» گردانید و «ولایت فقیه» این یادگار ارجمند حضرت روح‌الله را محور وحدت، انسجام، استقامت، پیشرفت و سربلندی ایرانیان و هدایت‌گر جامعه بشری به قله‌های صلح، سعادت و رستگاری قرار داد.

تهنیت باد بر شما مردان و زنان مومن و انقلابی خراسان جنوبی که در یوم الله ۲۲ بهمن در حماسه ای دیگر دوشادوش سایر هموطنان خود خاطره سالهای ایثار و جانفشانی و مبارزه در راه استقلال و رهایی را در ذهن‌ها زنده کردید.

هزاران بار درود بر شما که قلب بقیه الله الاعظم ارواحناه له الفداه را با حضور هوشمندانه و بی نظیرتان در راهپیمائی ۲۲ بهمن شاد نمودید و مشتی شدید بر یاوه‌ها و گزافه های دشمنان نظام اسلامی.

آفرین باد برشما که در سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آرمان های بزرگ بت شکن قرن، خمینی روح خدا را پاس داشتید و بر رهروی از راه فرزند خلف و صالح او امام خامنه ای و شهیدان گلگون کفن ایران اسلامی تأکید نمودید.

مژده باد بر شما که گام های استوارتان در این حضور حماسی، انقلاب را بیمه کرد و با مشارکت گسترده و دشمن‌شکن خود در انتخابات اسفند ماه و انتخاب نمایندگان و خبرگانی انقلابی، متدین، خدمتگزار و متخصص بر اساس رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام عظمای ولایت، دشمنان انقلاب را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ساخته و در روز هفتم اسفند ماه بصیرت و همدلی و همزبانی ملت ایران را با خلق حماسه‌ای دیگر در مقابل چشم جهانیان به نمایش خواهید گذاشت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برخود لازم می‌داند که ضمن شکرگذاری از درگاه ایزد منان از حضور گسترده مردم خداجوی، فرهنگ مدار و شهید پرور استان خراسان جنوبی دراین راهپیمایی شکوهمند صمیمانه تشکر و قدردانی کند.


١٠:٠٤ - 1394/11/24    /    شماره : ٥٤٦٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٩خروج

   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :1114
کل بازديدها :14164310
بازديدکنندگان آنلاين :4
بازديدازاین صفحه :283746