صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار شهرستانها 


  چاپ        ارسال به دوست

ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کهک تشکیل شد.

ستاد دهه فجر در کهک تشکیل شد
ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کهک تشکیل شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در دهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش کهک که به ریاست امام جمعه کهک و با حضور بخشدار و رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهر تشکیل شد، ستاد دهه فجر با ۱۰ کمیته اجرایی تشکیل شد و آغاز به کار کرد.

حجت‌الاسلام حسینی المدنی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهک که دبیری شورای فرهنگ عمومی این بخش را عهده دار است، در این جلسه گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت جمهوری اسلامی معجزه قرن و ثمره خون شهدا و مجاهدت‌های امام خمینی(ره) و یاران صدیق و مجاهد آن امام بزرگوار است که به امانت پیش ما گذاشته شده و ما وظیفه داریم در حفظ و بزرگداشت آن بکوشیم و آن را به نسل‌های آینده تحویل دهیم.

وی اظهار داشت: امسال دهه فجر با انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تقارن پیدا کرده که باید بعد مردمی نظام را پررنگ‌تر از گذشته نشان دهیم و مردم را به مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رأی دعوت کنیم، چون نظام اسلامی ما بر آرای مردم تکیه دارد و اگر مردم نباشند انقلاب تضعیف می‌شود و دشمنان به این انقلاب طمع می‌کنند.

در ادامه مسئولان کمیته‌های دهه فجر گزارشی ازبرنامه‌های خود ارائه کردند و قرار شد در دومین جلسه ستاد برنامه‌های کامل خود را به صورت کتبی تحویل دهند.


٠٦:١٢ - 1394/11/05    /    شماره : ٥٤١٩١    /    تعداد نمایش : ٦٢٦خروج

   مطالب مرتبط