گفت‌وگو با رزمنده فاطمیون که اسیر تروریست‌ها شد/2
بگو آمده‌ام سنی‌ها را بکشم!/روزی که فرار کردم
گفت‌وگو با رزمنده فاطمیون که اسیر تروریست‌ها شد/2 بگو آمده‌ام سنی‌ها را بکشم!/روزی که فرار کردم+فیلم یک پرچم سیاه داعش را به دیوار زدند، یک میز گذاشتند و حدود 15 نفر با دوربین آمدند داخل و مترجم به من گفت چیزهایی که بهت می‌گویم برای آنها تکرار کن. بگو من از ایران برای حمله آمدم. آمده‌ام سنی‌ها را بکشم، به خاطر امام حسین آمدم. خبرگزاری فارس، زهرا بختیاری: تا کنون مدافعان حرم از سرزمین های مختلفی توانستند خود را به سوریه برسانند تا از اعتقاد و عشقی که سالها از آن دم زده بودند دفاع کنند. همه این مدت شهدا و مجروحان بسیاری تقدیم آستان مخدره حضرت حیدر(ع) شده اند که وارد زندگی هر کدام می شوی دنیایی دارند شنیدنی. اینکه در این عصر آخر زمانی که هزاران هزار رنگ و تعلق دامنت را محکم می‌چسبد آنها چگونه بند از بند باز کردند و قدم در راهی گذاشتند که معلوم نیست چه خواهد شد. شقی ترین مخلوقان خدا که فرزندان شیطانند آنقدر کینه در دل دارند که اگر یکی از این جوانان به دستشان بیفتد این انگیزه را دارند که با دندانشان بدن اینها را تکه تکه کنند و در این راه راسخ و معتقد هستند.
 ٠٩:٥٦ - 1396/10/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
شهیدی که طلبه، معلم قرآن و نانوا بود
شهیدی که طلبه، معلم قرآن و نانوا بود پس از جستجوهای بسیار به تهران آمدم و زمانی که به یکی از بیمارستان‌ها تماس گرفتم عنوان محمود علومی فرزند ابوالحسن را اعلام کردم؛ گفتند بیماری با این مشخصات داریم. در آن لحظه آنقدر حس خوبی داشتم و خوشحال شدم که برادرم زنده است اما این حس خوب چند دقیقه‌ای بیشتر طول نکشید که گفتند که این رزمنده اعزامی از تویسرکان و پزشک است درحالی که محمود طلبه و اعزامی از اصفهان بود.
 ٠٦:٥٣ - 1396/10/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار حق طلب
ناگفته‌های فرمانده اسبق سپاه حفاظت از هواپیماربایی‌هایی که ناکام ماند
سردار حق طلب در گفت‌و‌گو با تسنیم مطرح کرد؛ ناگفته‌های فرمانده اسبق سپاه حفاظت از هواپیماربایی‌هایی که ناکام ماند/ ماجرای گروگان گیری منافقین در آسمان سردار احمد حق طلب رییس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس سردار احمد حق طلب فرمانده اسبق سپاه حفاظت انصارالمهدی(عج) ماجراهای ناگفته ای از حفاظت شخصیت ها و هواپیماربایی هایی که به ناکامی انجامید را عنوان می‌کند. به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، پنجم دی ماه سال 63، در پی چندین هواپیماربایی موفق در سال‌های اولیه پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس, حضرت امام خمینی(ره) با صدور حکمی فرمان تأسیس حفاظت از هواپیماهای مسافری را به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محول کردند. از آن روز تا امروز پاسداران امنیت هوایی ایران با رشادت و مجاهدت, امنیت مسافران هوایی را تأمین کردند.در این راه تعدادی از نیروهای امنیت پرواز به فیض شهادت نائل شدند و یا مدال جانبازی را بر گردن آویختند اما نگذاشتند که اقدام دشمنان به نتیجه برسد و هواپیما ربایی موفقی صورت گیرد.
 ٠٧:٣٨ - 1396/10/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
زندگی شهید ۱۲ساله به روایت مادرش
زندگی شهید ۱۲ساله به روایت مادرش/ مدیر مدرسه از «رضا» مشورت می‌گرفت رضا بچه بود اما تنها جثه‌اش؛ بچه 12 ساله‌ای که اشک می‌ریزد و می‌گوید من عاشق الله و امام زمان(عج) شده‌ام و این عشق با هیچ مانعی از دل من بیرون نمی‌رود تا اینکه به معشوقم یعنی الله برسم؛ او جثه‌اش کوچک اما روحش بزرگ بود. به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، معصومه امامی اصل از آن دسته مادرانی است که با صدای پرصلابت و مهربان، قصه حماسه در گوش فرزند خوانده است، شیر با وضو به کودکش نوشانده است
 ٠٨:٥٩ - 1396/09/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
ناگفته‌هایی از عملیات مرصاد/ فروغی که به کابوس جاویدان بدل شد
ناگفته‌هایی از عملیات مرصاد/ فروغی که به کابوس جاویدان بدل شد شهید منصور ستاری و قهرمانان پدافند هوایی با هوشیاری، چالاکی و کمین برای نیروهای سرسپرده دشمن، خیال واهی آنان برای فروغ جاویدان را به کابوسی هولناک بدل کردند. خبرگزاری مهر- گروه فرهنگ: شجاعت و از خودگذشتگی دلاورمردان عرصه دفاع در همه بخش‌ها از زمین تا دریا و آسمان، بر دفتر افتخارآفرینی‌های کشورمان می‌درخشد. از جمله نیروی هوایی و بخش مهم پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این میدان نبرد نابرابر و همه جانبه، توانست با ایستادگی جانانه برگ دیگری بر این افتخارات بیافزاید. درست روزهای پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ بود که دشمن بار دیگر بدعهدی و خباثت خود را نشان داد و با نادیده گرفتن این تعهد بین‌المللی با تدارک دیدن عملیاتی علیه کشورمان، حمله‌ای را آغاز کرد؛
 ٠٦:٠٣ - 1396/08/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
گفت و گو با خانواده طلبه شهید مدافع حرم محمد پورهنگ
پشت پرده ترور بیولوژیک شهید مدافع حرم ایرانی
گفت و گو با خانواده طلبه شهید مدافع حرم محمد پورهنگ پشت پرده ترور بیولوژیک شهید مدافع حرم ایرانی « خواب دیده بود دوقلو دارد، زندگی خوبی دارد ، اما همه اینها را می گذارد و می رود و شهید می شود. خواب هایش رویای صادقه بودند، این یکی هم آخرش تعبیر شد. »
 ٠٧:٤٠ - 1396/08/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی کارنامه نشر ۲۷ بعثت-۲؛
روایت‌هایی از عاشورائیان لشگر ۲۷/ پیکر «همت» چگونه کشف شد؟
بررسی کارنامه نشر ۲۷ بعثت-۲؛ روایت‌هایی از عاشورائیان لشگر ۲۷/ پیکر «همت» چگونه کشف شد؟ گلعلی بابایی می‌گوید: پیکر شهید همت سه روز پس از شهادت و هنگامی کشف شد که دیگر خط عملیاتی خیبر تثبیت شده بود و نیروهای عراقی هم خط پدافندی تشکیل داده بودند. خبرگزاری مهر-گروه فرهنگ: گلعلی بابایی را می‌توان به عنوان تاریخ مجسم و گنجینه خاطرات لشگر ۲۷ محمد رسول الله (ص) توصیف کرد. صحت و سقم خاطرات و مطالب بیان شده درباره شهدای این لشگر، از جمله مسائلی است که می‌توان از او جویا شد. بخش ابتدایی گفتگوی مهر با گلعلی بابایی و جواد کلاته از مسئولان موسسه فرهنگی هنری ۲۷ بعثت(اینجا)، بیشتر حول محور کارنامه این نشر از سال‌های ابتدایی تاسیس تا امروز قرار داشت.
 ٠٥:٤٦ - 1396/07/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
خاطراتی از دفاع مقدس (3) روحیه بالای آن نوجوان
خاطراتی از دفاع مقدس (3) روحیه بالای آن نوجوان یك روز مجروحی را به بیمارستان آوردند كه حدود 16 سال سن داشت. هر دو پای وی تا قسمت ران قطع شده بود. وقتی دید گریه سر می‌دهیم، برای دادن روحیه به ما گفت: دعا كنید پای مصنوعی به من بدهند تا دوباره به جبهه بازگردم. (1) نماز آن پاسدار یكی از پاسدارانی كه در بیمارستان شهید كلانتری اندیمشك بستری بود، از ناحیه چشم جراحت برداشته و هر دو دستش قطع شده بود. با چنین وضعی كه برای او در عملیات پیش آمده بود، شروع به راز و نیاز و نماز كرد و با وجود قطع دست، بازوانش را هنگام قنوت بلند می‌كرد. این برادر پاسدار چند روز بعد شاهد شهادت را در آغوش كشید و آسمانی شد. (2) سرافراز از آزمونی دیگر در یك زمستان سرد سردار شهید محمدناصر ناصری به بیرجند آمد. چیزی از آمدنش نگذشته بود كه قرار شد برای انجام مأموریتی همراهش به قائن بروم. ماشینی از سپاه گرفتم و دونفری راهی آنجا شدیم. چون وقت زیادی نداشت و می‌بایست دو - سه روز دیگر به منطقه برود، تصمیم گرفت در همان مأموریت سری به روستای گازار بزند و دوستان و اقوامش را ببیند. من هم چون در آنجا كاری داشتم، از آن تصمیم خوشحال شدم. آن روستا تقریباً در مسیر راه ما بود. در یكی از آبادیهای بین راه، درست موقعی كه می‌خواستم تغییر مسیر بدهم و بروم سمت گازار، دستش را گذاشت روی فرمان و گفت: چی كار داری می‌كنی؟ حیرت زده گفتم: دارم می‌روم گازار دیگه حاج آقا! در آن آبادی یك پایگاه بسیج بود. از من خواست ماشین را آنجا ببرم. با همان حیرت و تعجب پرسیدم: برای چی؟ گفت: برای اینكه بتوانیم یك جای مطمئن پاركش كنیم. پرسیدم: پارك برای چی حاج آقا؟ با خونسردی گفت: حالا به تو می‌گویم.
 ٠٧:٢٥ - 1396/07/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
خاطراتی از دفاع مقدس (2) فرمانده فروتن
خاطراتی از دفاع مقدس (2) فرمانده فروتن صبح زود از خواب بلند شدم تا استكانها و ظرفها را بشویم. تانكر آب نزدیك دستشوییهای صحرایی بود. مشغول شستن استكانها بودم كه متوجه شدم در یكی از دستشوییها باز و یك نفر با سطل از آن خارج شد و به طرف تانكر آب آمد. كنار تانكر كه رسید، سلام كرد و حالم را پرسید. سطل را پركرد و دوباره به سوی دستشوییها رفت. از پشت سر نگاهش كردم. مهارت خاصی داشت، آب را می‌ریخت و بعد داخل دستشویی را با جارویی كه داشت، می‌شست و سپس به دستشویی دیگری می‌رفت. مشغول تماشایش بودم كه عبد الحسین محمدزاده - كه در بدر به شهادت رسید - مرا به خود آورد: رسول! تمام نشد؟ گفتم: چرا... پرسید: اون كیه؟
 ٠٧:٢٤ - 1396/07/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
دریادار سیاری در «دستخط» مطرح کرد؛
تحقیقات برای تجهیز ناوهای ارتش به «سوخت هسته ای» در جریان است
دریادار سیاری در «دستخط» مطرح کرد؛ تحقیقات برای تجهیز ناوهای ارتش به «سوخت هسته ای» در جریان است حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش شناسهٔ خبر: 4098079 - سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۹ سیاست > امنیتی و دفاعی فرمانده نیروی دریایی ارتش از انجام تحقیقات برای استفاده از سوخت هسته ای در ناوهای ارتش سخن گفت و از ساخت ناوشکن پیشرفته جدید ایران تا پایان سال خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر ، دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در برنامه دستخط، به سوالات مختلفی پاسخ داد. متن کامل این گفتگو به شرح ذیل است: مجری: در خدمت امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، هستیم که ایشان همیشه تاکید دارند بگویید نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ درست است؟ سیاری: بله، عرض سلام خدمت شما و همه بینندگان عزیز دارم. س: از نیروی دریایی چه خبر؟ این چند وقت می‌گویند یک مقدار اصطکاک با آمریکایی‌ها بیشتر شده است، درست است؟ سیاری: بله ما در بحث دریا به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم کسی به مرزهای دریایی ما نزدیک شود. مستحضر هستید دریا شرایطش فرق می‌کند. ما آب‌های سرزمینی را داریم، آب‌های منطقه نظارت را داریم، آب‌های منطقه انحصاری اقتصادی را داریم، آب‌های آزاد را داریم؛ اینها پشت سرهم قرار می‌گیرد ولی آنجایی که حاکمیت ما قطعی است و ما نباید اجازه بدهیم کسی به مرزهای سرزمین ما نزدیک شود، آب‌های سرزمین و منطقه نظارت ما است که ما با جدیت حفاظت و حراست می‌کنیم و اگر کسی بخواهد به سمت این آب‌ها نزدیک شود قطعا ما اخطار و تذکر می‌دهیم.
 ٠٧:٤٥ - 1396/07/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
ملاحظات روایت داستانی جنگ برای کودکان/ «دفاع» تقدس دارد
نویسندگان با مهر مطرح کردند؛ ملاحظات روایت داستانی جنگ برای کودکان/ «دفاع» تقدس دارد برخی معتقدند باید از جنگ به‌عنوان یک رویداد تاریخی برای بچه‌ها نوشت و بعضی دیگر هم نوشتن از تبعات جنگ را جذاب‌تر می‌دانند اما هر دو گروه براین باورند که باید از شعار فاصله گرفت. خبرگزاری مهر- گروه فرهنگ: سال‌ها از آن روز گذشته؛ از روزی که دشمن به خاک سرزمین ما حمله کرد و مردان مرد، ناچار شدند خانه و خانواده خود را ترک کنند و به جنگ با دشمن بروند تا خانواده های بسیار در امان بمانند
 ٠٥:٢٩ - 1396/07/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
درمراسم رونمایی از کتاب«شرف خاک»در خبرگزاری فارس مطرح شد
رشیدی: شهید را با کتاب مختصری می‌‌توان در تاریخ ثبت کرد
درمراسم رونمایی از کتاب«شرف خاک»در خبرگزاری فارس مطرح شد رشیدی: شهید را با کتاب مختصری می‌‌توان در تاریخ ثبت کرد/ واکنش خواهر شهید پس از دیدن کتاب «شرف خاک» نویسنده دفاع مقدس گفت: گاهی با یک کتاب مختصر جیبی هم می‌شود یک شهید را در ذهن خواننده و در تاریخ ثبت کرد. به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «شرف خاک» برگرفته از زندگی شهید داود مجیدی اثر مهدی خدادادی عصر روز گذشته در خبرگزاری فارس رونمایی شد. *انگلیس‌ها بهتر از ما قبایل ایرانی را می‌شناسند
 ٠٧:١٢ - 1396/05/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
خاطرات زندان مخوف منافقین در دهه ۷۰/نفوذ وزارت اطلاعات تاقلب اشرف
برای نخستین بار با مهر مطرح شد؛ خاطرات زندان مخوف منافقین در دهه ۷۰/نفوذ وزارت اطلاعات تاقلب اشرف حسین اکبری و محمدصادق جعفرپور، دوجوانی که در دهه۷۰ در حال دفاع از مرزهای غربی کشورمان به اسارت منافقین در آمدند، خاطراتشان از زندان «پاپیون»، «اشرف» و ۳سال مقاومت را بیان کردند. خبرگزاری مهر، گروه سیاست- فهیمه رضیان: در ابتدای سال ۱۳۷۰ و هم زمان با جنگ عراق و کویت، مردم ستمدیده عراق که از جنایت های صدام کاسه صبرشان لبریز شده بود، فرصت را مغتنم شمرده و در جنوب و شمال این کشور دست به نافرمانی زده و برای سرنگونی حکومت حزب بعث جنایتکار تلاش کردند. اتفاق مهمی که در تاریخ معاصر عراق ماندگار شد و به «انتفاضه شعبانیه» معروف است.
 ٠٤:٤٢ - 1396/05/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
گفتگوی تفصیلی با خلبان نقدی بیک:
آخرین ماموریت جنگ را انجام دادیم/ماجرای رویارویی با بالگرد «صیاد»
گفتگوی تفصیلی با خلبان نقدی بیک: آخرین ماموریت جنگ را انجام دادیم/ماجرای رویارویی با بالگرد «صیاد» یکی از خلبان‌های قدیمی دوران دفاع مقدس از روزهای پایانی جنگ و حضورش در عملیات مرصاد می گوید. خبرگزاری مهر، گروه سیاست – محمد شلتوکی: شش روز پس از قبول قطعنامه توسط ایران و در شرایطی که نیروهای عراقی با زیر پا گذاشتن قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت مجددا به خرمشهر حمله کردند و برای تصرف آن پیش رفته بودند، ایادی سازمان منافقین با پشتیبانی همه جانبه ارتش عراق، عملیاتی با نام «فروغ جاویدان» را آغاز کردند.
 ٠٦:١٦ - 1396/05/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
«عملیات‌ مرصاد» از زبان شهید صیاد شیرازی
فرمانده هوانیروز صدای شمخانی را نشناخت
«عملیات‌ مرصاد» از زبان شهید صیاد شیرازی فرمانده هوانیروز صدای شمخانی را نشناخت/ منافقین پشت بیسیم «زری» را صدا می‌کردند شهید صیاد شیرازی درباره عملیات مرصاد می‌گفت: به آقای «شمخانی‌» که آن زمان معاون عملیاتی در ستاد کل بود، گفتم از زمین که کسی‌ را‌ نداریم، با خلبانان حمله می‌کنیم‌. ایشان‌ به فرمانده هوانیروز زنگ زد اما فرمانده گفت از کجا معلوم که راست می‌گویید؟! به گزارش خبرنگار تاریخ خبرگزاری فارس، شورای امنیت سازمان ملل متحد برای پایان دادن به جنگ عراق و ایران، قطعنامه ۵۹۸ را در ۲۹ تیر ۱۳۶۶ صادر کرد. ایران یک سال بعد یعنی در ۲۷ تیر ۱۳۶۷ این قطعنامه را پذیرفت. پذیرش قطعنامه به معنای پذیرش آتش‌بس از سوی ایران بود، ولی عراق به حملات خود ادامه داد.
 ٠٤:٣٤ - 1396/05/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر انقلاب اسلامی:
می‌توانیم بر همه سختی‌ها مؤمنانه فائق بیاییم
رهبر انقلاب اسلامی: می‌توانیم بر همه سختی‌ها مؤمنانه فائق بیاییم رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از رزمندگان و هنرمندان دفاع مقدس تأکید کردند: اگر به خدا ایمان واقعی داشته باشیم و به او توکل کنیم، می توانیم بر همه سختی ها و چالش ها، مؤمنانه فائق بیاییم. به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان، رزمندگان و هنرمندان و دست اندرکاران برنامه‌های شب های خاطره دفاع مقدس، بیان خاطرات دوران ۸ سال جنگ تحمیلی و استفاده از شیوه های هنری، ادبی و نو را برای انتقال آنها به نسل جدید، کاری بسیار با ارزش و مهم برشمردند و تأکید کردند: یکی از درس های ماندگار دوران دفاع مقدس این بود که اگر توکل بر خدا بصورت عملی با پذیرش از اعماق جان باشد، قطعاً می توان بر همه موانع و چالش ها، مؤمنانه غلبه کرد.
 ٠٥:٥٢ - 1396/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
گفتگوی فارس با مادر شهیدان «محمد و مجید» شاداب:
شرط خواستگاری، نرفتن به جبهه بود/ آرزو دارم آقا به خانه ما بیاید
گفتگوی فارس با مادر شهیدان «محمد و مجید» شاداب: شرط خواستگاری، نرفتن به جبهه بود/ آرزو دارم آقا به خانه ما بیاید بچه‌ها امام را خیلی دوست داشتند. همه مقلد امام بودیم. البته حالا دیگر مقلد امام خامنه‌ای هستم. جزء آرزوهایم است که آقا به خانه ما بیاید. آقا را فقط از دور دیده‌ام. دلم می‌خواهد دستانش را ببوسم. گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، مریم اختری؛ سی سال و اندی از اتمام جنگ تحمیلی می‌گذرد اما هنوز ثمرات آن فداکاری‌ها مایه اقتدار ایران اسلامی است. شاید بتوان نام شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی را در زمره السابقون السابقون قرار داد.
 ٠٨:٥٨ - 1396/02/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
گفتگو ی مهر با حمید حسام؛
ادبیات پایداری از خاکریزها دور نشود/ با سوژه کتاب‌هایم زیسته‌ام
گفتگو ی مهر با حمید حسام؛ ادبیات پایداری از خاکریزها دور نشود/ با سوژه کتاب‌هایم زیسته‌ام حمید حسام با بیان اینکه سوژه‌هایی را برای نوشتن انتخاب می‌کند که با آن‌ها زیسته، عنوان کرد: فضای حماسه و خاکریز اصل دفاع مقدس است و نباید در کنار سایر سوژه‌ها از این مساله غفلت کرد. خبرگزاری مهر- گروه فرهنگ: دو کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» و «وقتی مهتاب گم شد» دو اثر از حمید حسام نویسنده و راوی بسیاری از حماسه‌ها و حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس است که به تازگی و طی مراسمی در شهر همدان، از تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر این دو اثر رونمایی شد.
 ٠٧:٢١ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
اختصاصی مهر؛
روایت شهید «صیاد شیرازی» از نقش ضداطلاعات در ارتش شاهنشاهی
اختصاصی مهر؛ روایت شهید «صیاد شیرازی» از نقش ضداطلاعات در ارتش شاهنشاهی شهید صیاد شیرازی در مصاحبه ای منتشر نشده، به نقش ضد اطلاعات در ارتش شاهنشاهی می پردازد. به گزارش خبرنگار مهر، سپهبد شهید «علی صیاد شیرازی» در مصاحبه ای با مرکز اسناد انقلاب اسلامی که تاکنون منتشر نشده است، نقش ضد اطلاعات در ارتش شاهنشاهی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.
 ٠٧:٣٥ - 1395/11/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
دباغ: سردار همدانی هیچ‌گاه از کار جهادی فاصله نگرفت
حبیب سپاه؛ فرمانده دل‎ها/8 دباغ: سردار همدانی هیچ‌گاه از کار جهادی فاصله نگرفت/ صدور انقلاب، اعتقاد سردار خبرگزاری فارس: دباغ: سردار همدانی هیچ‌گاه از کار جهادی فاصله نگرفت/ صدور انقلاب، اعتقاد سردار بانوی مبارز انقلابی با بیان اینکه شهید همدانی هیچ‌گاه از کار جهادی فاصله نگرفت گفت: این سردار با همه توان و ظرفیت برای صدور انقلاب اسلامی و دفاع از مردم مظلوم جهان وارد عرصه شد. مرضیه دباغ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد شهادت سردار همدانی و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید مدافع حرم اظهار کرد: ایشان یکی از انسان‌های والا و اثرگذار در مکتب انقلاب اسلامی بود که خدمات بسیاری به نظام عرضه کرد.
 ٠٧:٣٢ - 1395/07/13 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط