صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار شهرستانها 


مسابقه کتابخوانی
اولین دوره مسابقات مشترک کتابخوانی
 ١١:٠٦ - 1396/12/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشن‌های کرامت و تجلیل از بانوان فعال فرهنگی در کهک
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهک خبر داد: برگزاری جشن‌های کرامت و تجلیل از بانوان فعال فرهنگی در کهک رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهک از برگزاری جشن‌های کرامت و تجلیل از بانوان فعال فرهنگی در دهه کرامت خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم حجت‌الاسلام سیدموسی حسینی المدنی در جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش کهک گفت: دهه کرامت فرصتی است که فرهنگ کرامت و تکریم انسان‌ها در جامعه گسترش پیدا کند.
 ٠٧:٣٢ - 1396/05/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هم‌اندیشی برنامه‌های اوقات فراغت در قم برگزار شد
جلسه هم‌اندیشی برنامه‌های اوقات فراغت در قم برگزار شد جلسه هم اندیشی برنامه‌های اوقات فراغت با حضور استادان و مربیان طرح اوقات فراغت در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام عبدالعلی غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قم درباره چگونگی طرح اوقات فراغت مطالبی را بیان کرد.
 ٠٧:٣٠ - 1396/05/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان جشنواره تولیدات رسانه‌ای «آسیب‌های اجتماعی مصرف مشروبات الکلی»
فراخوان جشنواره تولیدات رسانه‌ای «آسیب‌های اجتماعی مصرف مشروبات الکلی» منتشر شد مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فناوری های نو سازمان از انتشار فراخوان جشنواره «ازلام»(تولیدات رسانه‌ای با رویکرد آسیبهای اجتماعی مصرف مشروبات الکلی) خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام احمد صحت قول با اعلام این خبر گفت: فراخوان جشنواره تولیدات رسانه ای با رویکرد آسیب‌های اجتماعی مصرف مشروبات الکلی تحت عنوان طرح «ازلام»به همت معاونت امور فرهنگی و تبلیغ و اداره روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی منتشر شد.
 ٠٨:١٨ - 1396/02/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران(قم)
پذیرش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران(قم)
 ٠٧:٣٦ - 1395/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه «مهارت نقد نحله¬های انحرافی» در بخش قنوات
برگزاری کارگاه «مهارت نقد نحله¬های انحرافی» در بخش قنوات به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با حضور روحانیون مستقر و برخی از مبلغین و ائمه جماعات بخش مرکزی کارگاه « مهارت نقد نحله¬های انحرافی» با موضوع «مدعیان دروغین» در محل اداره تبلیغات قنوات برگزار گردید. در این کارگاه حجت¬الاسلام و المسلمین شهبازیان با تقسیم فعالیت¬های زمینه¬ساز انحراف معارف مهدوی به برون مذهبی و درون مذهبی ضمن برشمردن گروه¬های زیر مجموعه هر کدام از این تقسیم¬بندی¬ها به توضیح فعالیت¬ها و اهداف هر کدام از این گروه¬ها پرداختند. و سپس با بحث در مورد «مدعیان دروغین» به عنوان فتنه¬ای درون مذهبی با ذکر آخرین و بیشترین موارد مطرح در جامعه به معرفی و نقد این جریان پرداختند. پخش کلیب و پرسش و پاسخ شرکت¬کنندگان در دوره از دیگر برنامه¬های این کارگاه بود
 ٠٦:٠٢ - 1395/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح اوقات فراغت در ۶۰ هیأت مذهبی قم
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قم خبر داد: اجرای طرح اوقات فراغت در ۶۰ هیأت مذهبی قم رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قم از اجرای طرح اوقات فراغت در ۶۰ هیأت مذهبی این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عبدالعلی غلامی در نشست توجیهی مدیران پایگاه‌های اوقات فراغت اظهار کرد: از بین هیئات مذهبی، ۶۰ هیات انتخاب شده تا در ایام تابستان و بعد از آن نسبت به برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت اعم از کلاس‌های عمومی و تخصصی ویژه هیئات مذهبی اقدام کنند.
 ٠٧:١١ - 1395/05/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش مقابله با جنگ نرم در قنوات برگزار شد
همایش مقابله با جنگ نرم در قنوات برگزار شد با همکاری اداره تبلیغات اسلامی قنوات و خانه قرآن توحید این شهر، همایش مقابله با جنگ نرم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در این برنامه فرهنگی که با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از مادران به نمایندگی از خانواده‌های اهالی قنوات برگزار شد،
 ١٠:٣١ - 1395/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از مربیان قرآنی در قنوات
تقدیر از مربیان قرآنی در قنوات همزمان با روز معلم، از مربیان مرکز قرآنی توحید قنوات تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، به همت اداره تبلیغات اسلامی قنوات، در هفته بزرگداشت مقام معلم از مربیان مرکز قرآنی توحید قنوات قدردانی شد. در این حرکت فرهنگی، مسئول خانه قرآن توحید با تمجید از مقام معلم، مربیان قرآنی را از معلمان ارزشمند جامعه معرفی کرد. گفتنی است که به پاس قدردانی از تلاش و زحمات مربیان قرآنی این مرکز هدایایی از طرف اداره تبلیغات اسلامی به مربیان اهدا شد.
 ٠٨:٥٤ - 1395/02/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
رونمایی از دوره کتاب‌های شعر «سه‌گانی» در حوزه هنری قم
رونمایی از دوره کتاب‌های شعر «سه‌گانی» در حوزه هنری قم در آستانه آغاز به کار بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، حوزه هنری قم از دوره کتاب‌های «سه‌گانی» رونمایی می‌کند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، عصر چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در سالن سوره حوزه هنری از ۶ جلد کتاب مبانی شعر «سه‌گانی» و اشعار برگزیده شاعران برجسته کشور در این حوزه رونمایی می‌شود.
 ٠٨:٤٦ - 1395/02/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح برنامه‌های دهه فجر در کهک
تشریح برنامه‌های دهه فجر در کهک رئیس اداره تبلیغات اسلامی کهک به تشریح برنامه‌های دهه فجر در این بخش پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام حسینی المدنی در دومین جلسه ستاد دهه فجر کهک گفت: انقلاب اسلامی ثمره خون مقدس شهدای صدر اسلام تاکنون است و این انقلاب نمونه کوچکی از حکومت جهانی امام زمان(عج) است.
 ٠٨:٢٤ - 1394/11/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کهک تشکیل شد.
ستاد دهه فجر در کهک تشکیل شد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کهک تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، در دهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش کهک که به ریاست امام جمعه کهک و با حضور بخشدار و رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهر تشکیل شد، ستاد دهه فجر با ۱۰ کمیته اجرایی تشکیل شد و آغاز به کار کرد.
 ٠٦:١٢ - 1394/11/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه ماهانه روحانیون مستقر بخش خلجستان قم برگزار شد
جلسه ماهانه روحانیون مستقر بخش خلجستان قم برگزار شد جلسه روحانیون مستقر بخش خلجستان قم با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی دستجرد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، جلسه ماهانه روحانیون مستقر بخش خلجستان با حضور حجت‌الاسلام محمد قنبری رئیس اداره تبلیغات اسلامی دستجرد و روحانیون مستقر در محل اداره تبلیغات اسلامی دستجرد برگزار شد.
 ٠٥:٢٠ - 1394/09/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش تصحیح قرائت نماز ویژه روحانیون بخش مرکزی قم
آموزش تصحیح قرائت نماز ویژه روحانیون بخش مرکزی قم جلسۀ آموزش تصحیح قرائت نماز ویژه ائمه جماعات، روحانیون مستقر و پرسنل اداره تبلیغات اسلامی بخش مرکزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی قم، در این جلسه ابتدا حجت‌الاسلام سید حسین سجادی‌تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی قنوات فعالیت‌های این اداره را در رابطه با نماز یادآوری کرده و توصیه نمود که ائمه جماعات و روحانیون از فرصت طلایی ایام تبلیغ استفاده بهینه را به عمل آورند.
 ٠٥:١٧ - 1394/09/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
سوگواره حماسه حسینی در رشته‌های کتابخوانی، تولید کلیپ تصویری و طراحی پوستر
سوگواره حماسه حسینی در رشته‌های کتابخوانی، تولید کلیپ تصویری و طراحی پوستر به مناسبت ماه محرم و صفر، بنیاد علمی و فرهنگی استاد شهید مطهری «سوگواره حماسه حسینی» را برگزار می‌کند. این سوگواره از روز 25 مهر 1394 تا 10 آذر 1394 مصادف با ایام ماه محرم و صفر و در رشته‌های کتاب‌خوانی با محوريت جلد اول كتاب حماسه حسینی، تولید کلیپ تصویری 15 ثانیه‌ای (با محوریت صوت سخنرانی استاد مطهری مرتبط با کتاب حماسه حسینی) برای انتشار در اینستاگرام بنیاد شهید مطهری و طراحی پوستر(با محوریت جملات و دیدگاه‌های استاد مطهری در کتاب حماسه حسینی) برای انتشار در اینستاگرام بنیاد شهید مطهری برگزار می‌گردد و در پايان به نفرات برگزيده در هر بخش جوایزی در قالب کمک هزینه سفر زیارتی اهدا خواهد شد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شماره تلفن 22903913 و یا ایمیل info@motahari.ir با بنیاد علمی و فرهنگی استاد شهید مطهری تماس حاصل فرمایند. خاطر نشان مي سازد سازمان تبليغات اسلامي به عنوان يكي از اعضاء ستاد بزرگداشت شهيد مطهري در حوزه اطلاع رساني با اين سوگواره همكاري دارد.
 ٠٦:٣٢ - 1394/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
هم‌اندیشی اقامه نماز در اداره تبلیغات اسلامی دستجرد برگزار شد
هم‌اندیشی اقامه نماز در اداره تبلیغات اسلامی دستجرد برگزار شد جلسه هم اندیشی اقامه نماز بخش خلجستان با حضور دبیر ستاد اقامه نماز استان قم در اداره تبلیغات اسلامی دستجرد برگزار شد.
 ٠٥:٥٣ - 1394/08/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
گسترش فعالیت روحانیون مستقر بخش مرکزی قم در دهه کرامت
گسترش فعالیت روحانیون مستقر بخش مرکزی قم در دهه کرامت رییس اداره تبلیغات اسلامی قنوات از گسترش فعالیت های مذهبی و فرهنگی روحانیون مستقر به مناسبت دهه کرامت در بخش مرکزی قم خبر داد.
 ٠٨:٣٢ - 1394/06/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح برنامه‌های تبلیغات اسلامی قنوات به مناسبت دهه کرامت
تشریح برنامه‌های تبلیغات اسلامی قنوات به مناسبت دهه کرامت رییس اداره تبلیغات اسلامی قنوات برنامه های فرهنگی و تبلیغی این اداره در دهه کرامت را تشریح کرد.
 ٠٦:٢٦ - 1394/05/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
عزاداری به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیه در جعفرآباد
عزاداری به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیه در جعفرآباد مراسم عزاداری هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیه در بخش جعفرآباد برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس ابراهیمی رییس اداره تبلیغات اسلامی جعفریه از برگزاری مراسم گرامی داشت هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه مطهر بقیع در بخش جعفرآباد خبر داد.
 ٠٥:٤٩ - 1394/05/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
استقبال گسترده از برنامه‌های قرآنی در قنوات
استقبال گسترده از برنامه‌های قرآنی در قنوات رییس اداره تبلیغات اسلامی قنوات از استقبال خوب مردم از برنامه های قرآنی در این شهر خبر داد. حجت‌الاسلام سجادی تباررییس اداره تبلیغات اسلامی قنوات
 ٠٥:٤٦ - 1394/05/08 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط