نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار ایران 


گزارش فارس از یک خبرسازی و یک ادعا
آیا F-35 اسرائیلی در آسمان ایران پرواز کرده است؟
گزارش فارس از یک خبرسازی و یک ادعا آیا F-35 اسرائیلی در آسمان ایران پرواز کرده است؟ برخی خبرسازی‌های رسانه‌ای و ادعای اخیر صهیونیست‌ها مبنی بر «استفاده از جنگنده F-35 در سراسر خاورمیانه»، بار دیگر این پرسش را برای برخی بوجود آورده که آیا این اتفاق در آسمان ایران هم افتاده است؟ گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری فارس- مهدی بختیاری: سال 2016، ایالات متحده آمریکا جدیدترین محصول پروژه JSF شرکت لاکهید مارتین را وارد ناوگان هوایی خود کرد. یک جنگنده نسل پنجمی مولتی رول (همه کاره) بنام F-35 (لایتنینگ 2)؛ محصولی که طراحی و ساخت آن حدود سه دهه طول کشید.
 ٠٩:٥٧ - 1397/03/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
سید حسن نصرالله:
هدف تحریمهای جدید آمریکا فشار به مقاومت و حامیان آن است
سید حسن نصرالله: هدف تحریمهای جدید آمریکا فشار به مقاومت و حامیان آن است دبیرکل حزب الله لبنان در سالروز عید مقاومت ضمن تبریک این عید بر برگزاری مراسم روز قدس به صورت گسترده متعاقب تصمیم ترامپ تأکید کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، سخنرانی دبیر کل حزب الله در هجدهمین سالگرد عید مقاومت و آزادسازی جنوب لبنان از دست رژیم صهیونیستی شروع شد. مراسم روز قدس به صورت گسترده برگزار شود
 ٠٩:٣٤ - 1397/03/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
انتقاد صندوق بین المللی پول؛
لاگارد: سیاست های ترامپ در مورد ایران و روسیه باید تغییر کند
انتقاد صندوق بین المللی پول؛ لاگارد: سیاست های ترامپ در مورد ایران و روسیه باید تغییر کند کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول از رئیس جمهور آمریکا خواست سیاست های غیرمنطقی خود در مورد ایران و روسیه را تغییر دهد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های روسیه، «کریستین لاگارد» رئیس صندوق بین المللی پول از رویکرد نامعقول دولت آمریکا در قبال ایران و روسیه انتقاد کرد.
 ٠٩:٣١ - 1397/03/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
حکیم در دیدار با امیر کویت:
وضعیت فعلی منطقه به نفع هیچ کشوری نیست
حکیم در دیدار با امیر کویت: وضعیت فعلی منطقه به نفع هیچ کشوری نیست 120 سید عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی شیعیان عراق و رئیس جریان حکمت ملی این کشور در جریان سفر به کویت با شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح دیدار و گفتگو کرد.
 ١١:٣١ - 1397/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
ترامپ از اظهارات بی ادبانه اش در مورد مهاجران دفاع کرد
ترامپ از اظهارات بی ادبانه اش در مورد مهاجران دفاع کرد دونالد ترامپ دونالد ترامپ در نشستی که در خصوص مهاجرت برگزار شد، از این که مهاجران را حیوان نامیده، دفاع کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا از سخنان بی ادبانه اش در خصوص مهاجران دفاع کرد.
 ١١:١٨ - 1397/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان ملل:
فلسطینی ها امیدشان به راه حل سیاسی را از دست داده اند
سازمان ملل: فلسطینی ها امیدشان به راه حل سیاسی را از دست داده اند هماهنگ کننده سازمان ملل با بحرانی توصیف کردن وضعیت نوار غزه گفت فلسطینی ها امیدی به راه حل سیاسی فلسطین ندارند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «نیکلای ملادینوف» هماهنگ کننده سازمان ملل در امور خاورمیانه گفت نوار غزه در وضعیت بحرانی قرار دارد. به گفته وی رژیم صهیونیستی در تلاش است با اجرای طرح های جدید کنترل خود را بر بخش شرقی قدس گسترش دهد.
 ١٠:٢٣ - 1397/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام:
ترامپ هم سرنوشتی بهتر ازاسلافش نخواهد داشت
رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام: ترامپ هم سرنوشتی بهتر ازاسلافش نخواهد داشت/در شکست دشمن شک نداریم کابینه یازدهم حضرت آیت الله خامنه‌ای در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام تاکید کردند: رئیس جمهوری کنونی آمریکا هم سرنوشتی بهتر از اسلافش مانند بوش و نئوکان‌ها و ریگان نخواهد داشت و در تاریخ گم خواهد شد. به گزارش خبرگزاری مهر، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در دیدار سران قوا و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام، با اشاره به دشمنی مبنایی، عمیق و مستمر آمریکا با اصل نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران تأکید کردند:
 ٠٩:٤٧ - 1397/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
الاسدی:
جریان صدر زیر بار خواسته های آمریکا نمی رود
الاسدی: جریان صدر زیر بار خواسته های آمریکا نمی رود ضیاء مسئول دفتر سیاسی مقتدا صدر ضمن تکذیب هر گونه روابط محرمانه با سعودی ها و تاکید بر روابط پایدار با ایران اعلام کرد: جریان صدر و شرکایش زیر بار خواسته های آمریکا نخواهند رفت. به گزارش خبرگزاری مهر، ضیاء الاسدی مسئول دفتر سیاسی مقتدا صدر اعلام کرد: رابطه پنهانی میان عربستان و مقتدا صدر به غیر از سفرهای اعلام شده وجود ندارد. ائتلاف ما برخی را شگفت زده کرد اما ما بسیاری از اصول فکری داریم که ما را به هم گره می زند. ائتلاف سائرون به آرای مورد انتظارش با توجه به درک ملت دست یافت زیرا مردم فهمیدند که طی ۴ سال تغییری رخ نداده است.
 ١٠:٤٨ - 1397/03/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
سه موشک ۲۰۰۰ کیلومتری ایران/ پازل غرب برای تحمیل معاهدات موشکی
مهر گزارش می‌دهد؛ سه موشک ۲۰۰۰ کیلومتری ایران/ پازل غرب برای تحمیل معاهدات موشکی رزمایش موشکی سپاه پازل طراحی شده از سوی آمریکا و اروپا، کشاندن جمهوری اسلامی ایران به پای میز مذاکره موشکی و تحمیل معاهداتی چون MTCR و HCOC است.
 ٠٩:٢٣ - 1397/03/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در دیدار صمیمی با ورزشکاران:
ملت ایران از تهدید نمی‌هراسد و بزرگتر از افراطیون واشنگتن است
روحانی در دیدار صمیمی با ورزشکاران: ملت ایران از تهدید نمی‌هراسد و بزرگتر از افراطیون واشنگتن است کابینه یازدهم رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت ایران از تهدید نمی‌هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن است، گفت: آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود.
 ٠٨:٤٦ - 1397/03/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
پمپئو:
سیاست ما تغییر نظام ایران نیست/ سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ ضد تهران
پمپئو: سیاست ما تغییر نظام ایران نیست/ سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ ضد تهران سخنرانی پمپئو در بنیاد هریتیج 1 وزیر خارجه آمریکا در سخنانی در اندیشکده «هریتج» با موضوع «پس از توافق: راهبرد جدید ایران» اعلام کرد: سیاست ما تغییر نظام در ایران نیست. به گزارش خبرگزاری مهر، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی با موضوع «پس از توافق: راهبرد جدید ایران» در بنیاد هریتج مدعی شد: دو هفته پیش ترامپ برجام را لغو کرد. ایران با نیت بد وارد برجام شده بود. در ماه گذشته ظریف در برنامه خبری گفت که ما قصد تولید بمب هسته ای را نداشتیم؛ اما ایران دروغ می گفت. برجام کاستی های زیاد نیز داشت. در این توافق موضوعی درباره کنترل ایران وجود نداشت.
 ٠٩:٢٧ - 1397/03/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
در واکنش به سخنان پمپئو؛
موگرینی: تا ایران به برجام پایبند است اروپا به آن متعهد می ماند
در واکنش به سخنان پمپئو؛ موگرینی: تا ایران به برجام پایبند است اروپا به آن متعهد می ماند مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به یاوه گویی های وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد این اتحادیه تا زمان پایبندی ایران به توافق هسته ای، متعهد به اجرای آن است. به گزارش خبرگزاری مهر، ساعاتی پیش «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا طی سخنانی تند به تکرار ادعاهای پیشین مقامات این کشور علیه ایران پرداخت و تهدید به اعمال تحریم های ضدایرانی شدیدتری کرد.
 ٠٩:١٤ - 1397/03/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
کمک ۴ میلیاردی رهبر انقلاب به جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد
کمک ۴ میلیاردی رهبر انقلاب به جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تحت حمایت ستاد دیه کشور مبلغی معادل ۴ میلیارد ریال اختصاص فرمودند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ستاد دیه کشور، علاوه بر حمایت معنوی از این نهاد حمایتی، از ابتدای سال ۸۱ تا به امروز در مجموع مبلغی معادل یک میلیارد و ۸۲۷ میلیون تومان از سوی معظم‌له برای آزادی بدهکاران غیربزهکار پرداخت شده است. از ابتدای سال ۹۵ پایگاه اطلاع رسانی رهبر معظم انقلاب به آدرس اینترنتی www.leader.ir ، با تعریف عنوان مددجویان ستاد دیه کشور در بخش واریز وجوهات شرعی، زمینه مشارکت بیش از پیش خیرین جهت استخلاص محبوسان تحت حمایت ستاد دیه را فراهم نموده است که از این طریق نیز بسیاری از زندانیان نیازمند طعم شیرین آزادی را چشیده و به آغوش جامعه بازگشته‌اند. سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور امروز با حضور جمعی از مسئولین نظام و نیکوکاران کشوری در تهران برگزار می‌شود.
 ٠٨:٣٨ - 1397/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
در پی انتخابات پارلمانی؛
جریان الحکمه از ائتلاف گسترده برای تشکیل دولت جدید عراق خبر داد
در پی انتخابات پارلمانی؛ جریان الحکمه از ائتلاف گسترده برای تشکیل دولت جدید عراق خبر داد جریان حکمت ملی سخنگوی جریان الحکمه عراق از تشکیل ائتلافی ۴ جانبه بین سائرون، النصر، الحکمه و الفتح طی ساعات آینده خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه سومریه، در پی اعلام نتایج انتخابات پارلمانی عراق، جریان الحکمه وابسته به «عمار حکیم» از شکل گیری ائتلافی بین چهار ائتلاف این کشور طی ۷۲ ساعت آینده خبر داد.
 ٠٨:٣٥ - 1397/02/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد:
نمایشگاه قرآن، بزرگترین جشنواره قرآنی است
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد: نمایشگاه قرآن، بزرگترین جشنواره قرآنی است معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نگرش دانش بنیان به این دوره از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اعلام کرد در نمایشگاه امسال۱۵۰ فعالیت و برنامه اجرا خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، در مراسم افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن که عصر امروز ۲۹ اردیبهشت ماه همزمان با سوم رمضان المبارک با شعار "قرآن، چلچلراغ زندگی" در سالن همایش های یاس مصلای تهران برگزار شد ، عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن خیرمقدم به حضار گفت: یک ربع قرن از برگزاری نمایشگاه بین المللی می گذرد و ما امروز در آستانه ورود به ربع قرنی دیگری ازاین رویداد قرآنی هستیم.
 ١١:٥٨ - 1397/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
مخالفت رژیم صهیونیستی با تشکیل کمیته حقیقت یاب حوادث غزه
مخالفت رژیم صهیونیستی با تشکیل کمیته حقیقت یاب حوادث غزه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای مخالفت قاطع خود را با تصمیم شورای حقوق بشر سازمان ملل مبنی بر تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره حوادث غزه اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سومریه نیوز، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اعلام کرد: اسرائیل کاملا با مصوبه شورای حقوق بشر سازمان ملل در خصوص تشکیل کمیته حقیقت یاب درباره حوادث غزه مخالف است.
 ١١:٥٨ - 1397/02/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط وزارت کشور عراق؛
نتایج نهایی انتخابات عراق اعلام شد
توسط وزارت کشور عراق؛ نتایج نهایی انتخابات عراق اعلام شد انتخابات عراق ستاد انتخابات وزارت کشور عراق، بامداد شنبه نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العالم، ستاد انتخابات وزارت کشور عراق، نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام کرد.
 ١١:٥٢ - 1397/02/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
در بیانیه ای اعلام شد؛
محمد ابراهیم زکزکی: همچنان از وضعیت والدینم اطلاعی ندارم
در بیانیه ای اعلام شد؛ محمد ابراهیم زکزکی: همچنان از وضعیت والدینم اطلاعی ندارم زکزاکی فرزند رهبر جنبش اسلامی نیجریه با انتشار بیاینه ای اعلام کرد همچنان از وضعیت پدر و مادر و برادرانش بی اطلاع است. به گزارش خبرگزاری مهر، در بیانیه ای که از سوی «محمد ابراهیم زکزاکی» فرزند شیخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر جنبش اسلامی نیجریه منتشر شده آمده است:
 ١١:٠٠ - 1397/02/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
فرافکنی آمریکا علیه ایران؛
جدال لفظی سفیران آمریکا و روسیه درنشست شورای امنیت درباره سوریه
فرافکنی آمریکا علیه ایران؛ جدال لفظی سفیران آمریکا و روسیه درنشست شورای امنیت درباره سوریه نشست شورای امنیت سازمان ملل که با موضوع بررسی آخرین تحولات مربوط به سوریه برگزار شده بود؛ به صحنه جدال لفظی میان نمایندگان آمریکا و روسیه تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری مهر، نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره سوریه امروز چهارشنبه در راستای بررسی آخرین تحولات مربوط به سوریه تشکیل شد.
 ١٠:٥٧ - 1397/02/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
در حمایت از تل آویو؛
آمریکا دبیرکل و شماری از مقامات حزب الله لبنان را تحریم کرد
در حمایت از تل آویو؛ آمریکا دبیرکل و شماری از مقامات حزب الله لبنان را تحریم کرد وزارت خزانه داری آمریکا شماری از اعضای ارشد جنبش حزب الله لبنان را تحریم کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، آمریکا بار دیگر تحریم هایی را علیه حزب الله لبنان اعمال کرد. بر اساس بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا، این کشور شماری از اعضای ارشد این جنبش را در فهرست تحریم های خود قرار داده است.
 ١٠:٤٨ - 1397/02/27 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :652
کل بازديدها :14189460
بازديدکنندگان آنلاين :27
بازديدازاین صفحه :550141