نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار سازمان تبلیغات 


برگزاری جلسه ای از سلسه جلسات آموزشی
طرح تربیت کادر متخصص آسیبهای اجتماعی ویژه مبلغات
برگزاری جلسه ای از سلسه جلسات آموزشی «طرح تربیت کادر متخصص آسیبهای اجتماعی ویژه مبلغات» با موضوع «بررسی و نقد تحریفات عاشورا» در تاریخ 26/7/97 در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با حضور 30 نفر از خواهران مبلغه شرکت کننده در این طرح برگزار شد در این جلسه استاد محمد صحتی سردرودی به بیان تحریفات عاشورا، تاریخچه، علت، انواع و ریشه¬یابی آنها پرداخت.
 ١٠:٤٤ - 1397/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
رسالت سازمان تبلیغات اسلامی در تبیین اسلام انقلابی
آیت‌الله مصباح یزدی تاکید کرد: رسالت سازمان تبلیغات اسلامی در تبیین اسلام انقلابی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:تاکید مقام معظم رهبری برروی مسئله اسلام انقلابی بسیارمهم است که بایدابعاد مختلف این موضوع تبیین شود که بخشی ازاین رسالت برعهده سازمان تبلیغات اسلامی است. قم - رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: اگر موضوع تبیین انقلاب اسلامی روشن شود یکی از اصلی ترین مسائل اجتماعی مشخص می‌شود.
 ١٢:٢٩ - 1397/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسیر اربعین و عاشورا از مؤلفه‌های مهم اسلام انقلابی است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مسیر اربعین و عاشورا از مؤلفه‌های مهم اسلام انقلابی است رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، انقلاب اسلامی را مبتنی بر فرهنگ عاشورا دانست و گفت: مسیر اربعین و عاشورا از مؤلفه‌های مهم اسلام انقلابی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی در گردهمایی مبلغان اربعین حسینی که در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) برگزار شد، با اشاره به اهمیت مساله اربعین و انقلاب اسلامی گفت: تحکیم گام‌های انقلاب اسلامی در مسیر اربعین محقق می‌شود. وی با اشاره به پیش فرض‌های انقلاب اسلامی افزود: یکی از پیش فرض‌های مهم در این مسیر آن است که مبلغ اربعین در زمره خادمین الحسین(ع) است و وظایف مهم خود را نیز در این زمینه انجام دهد. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند؛ در این دهه پرمخاطره انقلاب که مردم باید در عرصه‌های مختلف حاضر باشند، راهی نداریم جز تبیین اسلام انقلابی و این مسیر یعنی مسیر اربعین و عاشورا از مولفه‌های مهم اسلام انقلابی است. وی گفت: اسلامی که امام خمینی(ره) با بهره‌گیری از معارف ناب اسلامی به دنیا عرضه کردند، همان اسلام مبتنی بر فرهنگ عاشورا است و این مسیر نورانی باید در عرصه‌های مذهبی و مناسک عاشورایی جدی دنبال شود. حجت‌الاسلام والمسلمین قمی اظهار کرد: آنچه باید محقق شود، ایستادگی آحاد جامعه پای این اسلام اصیل و انقلابی و انقلاب اسلامی است؛ عاشورا از مهمترین جایگاه‌هایی است که به تحکیم انقلاب اسلامی منجر می‌شود.
 ١٢:٢٨ - 1397/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
رسالت سازمان تبلیغات اسلامی تبیین اسلام انقلابی و عاشورایی است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: رسالت سازمان تبلیغات اسلامی تبیین اسلام انقلابی و عاشورایی است رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رسالت سازمان تبلیغات اسلامی از این رو که می‌تواند اسلام انقلابی و عاشورایی را تبیین کند همواره مهم بوده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی روز پنج‌شنبه در دیدار با آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم اظهار داشت: ما سال‌ها در محضر اساتیدی همچون شما که در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی پیشرو بوده‌اید شاگردی کرده‌ایم. وی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند تبیین انقلاب اسلامی موضوع مهمی است و ما این مرحله را با ایستادگی مردم پشت سر خواهیم گذاشت. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که تبیین اسلام انقلابی از جمله وظایف رهبری است اما بازوانی همچون سازمان تبلیغات اسلامی دارد که می‌تواند کمک کند. وی تاکید کرد: رسالت سازمان تبلیغات اسلامی از این رو که می‌تواند اسلام انقلابی و عاشورایی را تبیین کند همواره مهم بوده است. حجت‌الاسلام والمسلمین قمی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی به قدر لازم از ظرفیت حوزه‌های علمیه استفاده نکرده است که امیدواریم این تعاملات گسترش یابد و در این مسیر از توانمندی‌های موسسات حوزوی و پژوهشی بتوانیم حداکثر استفاده را ببریم. وی افزود: امیدواریم با دعای علما و همراهی دلسوزان حوزوی و مبلغان عرصه دین و فرهنگ بتوانیم طی سال‌های عهده‌دار بودن این مسئولیت سربلند باشیم.
 ١٢:٢٦ - 1397/07/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه شد
با حکم سیدعباس صالحی حجت‌الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه شد حجت الاسلام سیدمهدی خاموشی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه شد به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن حکم سیدعباس صالحی خطاب به سیدمهدی خاموشی به شرح زیر است: «نظر به مراتب دانش، تعهد و تجارب مدیریتی جنابعالی و تأیید و اجازه مبارک مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به جنابعالی در تصدی اموری که در سازمان موکول به اذن ولی فقیه است، به موجب این حکم به عنوان ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه منصوب می‌شوید. از خداوند متعال توفیق خدمتتان را در جهت توسعه فرهنگ والای وقف و گسترش خیرات عمومی در جهت احیای سنت حسنه پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) خواستارم.»
 ١١:٥٠ - 1397/07/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
مأموریت خادمان اربعین تبلیغ اسلام عاشورایی است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: مأموریت خادمان اربعین تبلیغ اسلام عاشورایی است قم - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مأموریت خادمان اربعین را تبلیغ اسلام عاشورایی دانست و گفت: برای خدمت به آستان قدسی اهل بیت(ع) با افتخار حاضریم. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمد قمی صبح جمعه در مراسم اختتامیه گردهمایی مردمی فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در عرصه اربعین که در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، گفت: خدمت گذاری واقعی به امام حسین(ع) و اربعین صرفا از سر حاجت نیست بلکه نوکری در این ساحت یک افتخار است.
 ٠٩:١١ - 1397/07/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم توجه به شیوه‌های سنتی و مدرن در تبلیغات اسلامی
امام جمعه قم: لزوم توجه به شیوه‌های سنتی و مدرن در تبلیغات اسلامی به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی روز پنجشنبه در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: شما و مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی خروجی حوزه علمیه و سرمایه بزرگی هستید و مقام معظم رهبری با نگاه جدید به شما امید بستند و این امید باید به ثمر بنشیند.
 ١٠:٥٦ - 1397/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
تقویت همکاری سازمان تبلیغات اسلامی با آستانه حضرت معصومه(س)
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد: تقویت همکاری سازمان تبلیغات اسلامی با آستانه حضرت معصومه(س) به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی روز پنجشنبه در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم اظهار کرد: سال‌ها در قم و حوزه علمیه خادم آستانه مقدسه بوده و از این نعمت بهره مند بودم و دریافتم این است که آستانه مقدسه و حوزه علمیه گنجینه کم نظیری هستند که باید از این ظرفیت‌ها بیشتر استفاده کرد. وی تأکید کرد: به دلیل شناختی که از باطن قم داریم، ضرورت همکاری بیشتر با آستانه مقدسه و حوزه علمیه را درک می‌کنیم و توسعه همکاری‌ها در برنامه جدید سازمان تبلیغات اسلامی وجود دارد. حجت‌الاسلام والمسلمین قمی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی بین حوزه علمیه و مردم واسطه است و حضور تبلیغی روحانیون و طلاب را تسهیل می‌کند بنابراین احساس می‌شود باید همکاری بیشتری برای ارتقای مهارت‌ها طلاب و روحانیون انجام شود. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ابراز امیدواری کرد که تعامل مبلغان با مخاطبان جوان بیشتر شود تا بهره مندی جامعه از خروجی حوزه علمیه بیشتر شود.
 ١٠:٥١ - 1397/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم کیفی‌سازی برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی
حجت‌الاسلام والمسلمین قمی تاکید کرد: لزوم کیفی‌سازی برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی در سفری یک روزه به قم ضمن دیدار با تعدادی از مراجع عظام تقلید و امام جمعه قم، در نشست مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی استان حضور یافت. وی پس از استماع گزارش عملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی استان و طرح‌های شاخص این اداره کل، از فعالیت‌های انجام شده ابراز خرسندی کرد.
 ١٠:٤٤ - 1397/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان تبلیغات اسلامی برای نظام اسلامی کادرسازی کند
آیت‌الله العظمی نوری همدانی: سازمان تبلیغات اسلامی برای نظام اسلامی کادرسازی کند به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی روز پنجشنبه در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، کادرسازی را یکی از نیازهای هر مجموعه دانست و اظهار کرد: اگر به نامه ۵۳ نهج البلاغه حضرت امیرالمومنین علیه السلام که برای مالک اشتر نوشتند دقت کنیم ایشان کادرهایی مشخص کردند و برای هر کادر وظیفه خاصی معین کرده که این درس و راهنمایی بزرگی برای اداره هر مجموعه است. این مرجع تقلید تاکید کرد: این که رهبر معظم انقلاب شما را به‌عنوان کادر فرهنگی برای مدیریت و راهنمایی مشخص کردند معلوم است که این کار سرچشمه از معارف اسلامی دارد.
 ١٠:٤٢ - 1397/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم توسعه امور فرهنگی و تبلیغی در مناطق محروم کشور
آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی تاکید کرد: لزوم توسعه امور فرهنگی و تبلیغی در مناطق محروم کشور به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی روز پنجشنبه در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر دنیا آمادگی زیادی برای پذیرش اسلام و به‌ویژه مکتب اهل بیت دارد. دلیلش این است که از مادی‌گری خسته شده است. وی افزود: فرهنگی که بتواند انسان را سیراب کند و از عطش او بکاهد غیر از فرهنگ اسلام و در میان مذاهب اسلامی غیر از مذهب اهل بیت دیده نمی شود و این فرصت خوبی است که باید از آن استفاده کرد. این مرجع تقلید افراطی گری را یکی از مشکلات جهان اسلام دانست و تاکید کرد: افراطیون تکفیری چهره اسلام را واژگون نشان داده اند. وی افزود: ما در کنگره بین المللی مقابله با تکفیری‌ها گفتیم که اسلام دین فرهنگ و عقلانیت و رحمت و محبت است و تکفیری‌ها افرادی منحرف هستند که از اسلام بیگانه هستند. دشمنان اسلام هم سعی می‌کنند به اینها بال و پر بدهند. آیت‌الله مکارم شیرازی تاکید کرد: گاهی رادیوهای خارجی می‌خواستند از داعش نام ببرند می‌گفتند «دولت اسلامی عراق و شام» و نمی‌گفتند که اینها گروه تکفیری هستند. ما می گفتیم اینها نه دولت هستند و به اسلام پایبندند. وی افزود: اینها می خواستند داعش را به‌عنوان چهره اسلام نشان دهند و بگویند اسلام دینی مملو از خشونت است. ما باید در تبلیغات بگوییم این گروه از ما نیست و هیچ رابطه ای با اسلام ندارند. استاد برجسته حوزه علمیه اضافه کرد: الازهر که کمک‌هایی از عربستان سعودی می‌گیرد در مقابل تکفیری‌ها ایستاد و فتوا داد. علمای اهل سنت و شیعه هم اعلام کرده اند که اینها جزو اسلام نیستند بنابراین باید بتوانیم از فرصتی که برای پذیرش اسلام به وجود آمده استفاده کنیم و در داخل و خارج برنامه داشته باشید. آیت‌الله مکارم شیرازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کمبود مبلغان دینی در مناطق محروم اظهار کرد: نقاط محروم زیادی در کشور ما وجود دارد که پای مبلغ اسلامی به آنجا باز نشده است. ما سعی می‌کنیم در آنجا مسجد و خانه عالم بسازیم. این مرجع تقلید خطاب به رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نقاط محروم زیاد است و شما باید یک نقشه مذهبی از تمام ایران داشته باشید که مشخص باشد چه جاهایی محروم است و مبلغ دینی ندارد. وی با بیان این که در داخل کشور دو گروه هستند که سم پاشی می‌کنند اظهار کرد: یک گروه نادان هستند که خبر و اطلاعی از اسلام ندارند و نمی دانند علما چه کار می‌کنند. عده‌ای دیگر مغرض هستند و سم‌پاشی می‌کنند و گروه‌هایی پشت سر اینها هستند. آیت‌الله مکارم شیرازی افزود: اخیرا عده ای در خارج گفته بودند باید عاشورا و مجالس امام حسین علیه السلام تحریم شود. اینها می خواهند نقطه حساس شیعه را هدف بگیرند چون چیزهایی که باعث می‌شود شیعه به دنیا معرفی شود عاشورا، اربعین و مجالس عزاداری است. اینها خام و نادان هستند که خیال می‌کنند مساله اربعین چیزی است که می‌شود با تحریم جلوی آن را گرفت. باید در مقابل اینها ایستاد. این مرجع تقلید بر لزوم بهره مندی بیشتر از ظرفیت‌های حوزه علمیه تاکید کرد و افزود: شما در کنار یک دریایی به نام حوزه علمیه قم قرار دارید و این حوزه ظرفیت زیادی دارد. باید از ظرفیت حوزه علمیه حداکثر استفاده را کرد. استاد برجسته حوزه علمیه تاکید کرد: باید به گونه‌ای باشد که همه علما و فضلا تبلیغ را جزو برنامه خودشان بدانند. آیت‌الله مکارم شیرازی تصریح کرد: به همان اندازه که روی مسائل فرهنگی تکیه می‌شود روی مسائل اخلاقی هم کار شود. چنان باشد که مبلغان دینی معلمان اخلاق و دین باشند. گاهی مسائل اخلاقی باید بیش از مسائل استدلالی باشد. وی با بیان این که برخی مسائل تبلیغی را نمی‌شود به صورت چریکی حل کرد، افزود: مهم این است که برنامه ریزی کامل داشته باشید. آیت‌الله مکارم شیرازی با بیان این که شما باید نسبت به رسانه‌های مکتوب و مجازی حساس باشید، اظهار کرد: از مسائلی که هیچ وقت نباید برحذر باشید فضای مجازی است. فضای مجازی هم می‌تواند مفید باشد و هم خطرآفرین است. در تبلیغ دین باید از این ظرفیت استفاده شود. وی بر لزوم جلوگیری از بروز آسیب‌ها در تبلیغ دین تاکید کرد و افزود: دعا می‌کنم بهتر از پیش بتوانید سازمان تبلیغات اسلامی را اداره کنید و خدمت ماندگاری داشته باشید. این مرجع تقلید طرح رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی در مورد ارتقای جایگاه اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم و بهره مندی بیشتر از ظرفیت‌های حوزه علمیه را فکری خوب و لازم توصیف کرد.
 ١٠:٣٩ - 1397/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
عزم جدی سازمان تبلیغات اسلامی برای بهره‌مندی از گنجینه عظیم حوزه علمیه
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد: عزم جدی سازمان تبلیغات اسلامی برای بهره‌مندی از گنجینه عظیم حوزه علمیه به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی روز پنجشنبه در دیدار با آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی با بیان این که جامعه به قدر ضرورت از ظرفیت‌های حوزه علمیه بهره مند نیست اظهار کرد: استفاده جامعه از سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه های علمیه باید بیشتر شود. وی تصریح کرد: ارتباط گیری با جوانان و تربیت کادر مورد نیاز برای نظام اسلامی را می‌توان با همکاری حوزه علمیه قم پیگیری کرد. حجت‌الاسلام قمی تاکید کرد: در دوره جدید سازمان تبلیغات اسلامی عزم جدی برای بهره مندی از گنجینه بزرگ علما و حوزه‌های علمیه وجود دارد. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی انس با طلاب و دانشجویان را یکی از برنامه‌های خود در دوران قبل از تصدی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی ذکر کرد و افزود: در میان منابع معرفتی که کار تبلیغی موثرتر است به قرآن و نهج البلاغه اهتمام ویژه‌ای خواهیم داشت. وی در پایان از ارتقای ساختار اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد و افزود: در دوره حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی فعالیت‌های بسیار خوبی انجام شده است اما در صدد هستیم برای بهره مندی از ظرفیت عظیم شخصیت‌ها و مراکز قم، ساختار اداره کل تبلیغات اسلامی این استان را ارتقا دهیم.
 ١٠:٣٧ - 1397/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
تهاجم فرهنگی دشمن خسارت‌بارتر از جنگ نظامی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: تهاجم فرهنگی دشمن خسارت‌بارتر از جنگ نظامی است مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، جنگ و تهاجم فرهنگی دشمنان را خسارت‌بارتر از جنگ نظامی دانست. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در گردهمایی مبلغان اعزامی به ماه محرم که در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، جنگ فرهنگی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران را انکارناپذیر دانست و اظهار کرد: در حال حاضر با جبهه استکبار در جنگ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تمام عیار و نابرابر هستیم.
 ١١:٠٥ - 1397/06/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
مناسک دینی هویت یک جامعه را معین می‌کند
حجت الاسلام قمی: مناسک دینی هویت یک جامعه را معین می‌کند رییس سازمان تبلیغات اسلامی در نود و نهمین جلسه ستاد مرکزی ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی تاکید کرد: مناسک دینی هویت یک جامعه را معین می‌کند. به گزارش خبرگزاری مهر، نود و نهمین جلسه ستاد مرکزی ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی با موضوع بررسی برنامه‌های محرم‌الحرام صبح امروز چهارشنبه ۱۴ شهریور در دفتر ریاست سازمان برگزار شد.
 ١١:١٢ - 1397/06/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
اسلام انقلابی، نبوی، عاشورایی، فاطمی و علوی را به مردم عرضه کنیم
رییس سازمان تبلیغات اسلامی: اسلام انقلابی، نبوی، عاشورایی، فاطمی و علوی را به مردم عرضه کنیم حجت الاسلام قمی با تاکید بر لزوم شناخت نظام اولویت‌های رهبر انقلاب، گفت: اسلام انقلابی، نبوی، عاشورایی، فاطمی و علوی را به مردم عرضه کنیم. به گزارش خبرگزاری مهر، نشست فصلی مسئولان کانون مداحان و شعرای آئینی استانها صبح امروز؛ سیزدهم شهریور در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٠٨ - 1397/06/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
رضایت رهبر انقلاب از حوزه هنری من را خوشحال می‌کند
دکتر خاموشی: رضایت رهبر انقلاب از حوزه هنری من را خوشحال می‌کند رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رضایت رهبر انقلاب از حوزه هنری من را خوشحال می‌کند؛ زیرا ایشان با تلاش خود بر مدار انقلاب اهداف هنری نظام را مسجل می‌کنند. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی، رئیس سابق و عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی، درباره فعالیت‌های انجام شده در دوران مدیریت ۱۷ ساله خود در این نهاد فرهنگی گفت:
 ١٤:٠٧ - 1397/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
انجمن‌های اسلامی مصداق «وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُون» هستند
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: انجمن‌های اسلامی مصداق «وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُون» هستند هفتمین نشست رؤسای اتحادیه انجمنهای اسلامی سراسر کشور صبح امروز در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی آغاز شد. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در ابتدای هفتمین نشست رؤسای اتحادیه انجمنهای اسلامی سراسر کشور که صبح امروز در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ این سازمان برگزار شد با اشاره به این جمله امام خمینی (ره) که فرمود «امروز خمینی آغوش و سینه خویش را برای تیرهای بلا و حوادث سخت و برابر همه توپها و موشکهای دشمنان باز کرده است و همچون همه عاشقان شهادت، برای درک شهادت روزشماری می‌کند»، گفت: همه ما سرباز میهن، سرباز انقلاب اسلامی و سرباز اسلامیم. شما مصداق «وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ» هستید. من حس پسری بر انجمن‌های اسلامی دارم نه حس پدری.
 ٠٨:٢١ - 1397/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی و حافظان خطبه غدیر با دو مرجع تقلید
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی و حافظان خطبه غدیر با دو مرجع تقلید مدیرکل تشکل‌‍‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم و جمعی از حافظان و مروجان خطبه غدیر با حضرات آیات سبحانی و علوی گرگانی دیدار کردند. دیدار با آیت الله العظمی سبحانیارائه گزارش توسط حجت‌الاسلام علی نژاد رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی و تبلیغی کشور ارائه گزارش توسط حجت‌الاسلام شاه آبادی رئیس موسسه غدیرشناسی دیدار با آیت‌الله العظمی علوی گرگانی
 ١٤:٠٥ - 1397/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
روش‌های تبلیغی راحتما باید ارتقا دهیم/عناصر نظام محاسباتی مومنانه
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: روش‌های تبلیغی راحتما باید ارتقا دهیم/عناصر نظام محاسباتی مومنانه حجت‌الاسلام محمد قمی گفت: ما می‌خواهیم دین را تبلیغ کنیم ظاهرش این است که مخاطب ما ثابت است اما روش‌های تبلیغی را حتما باید ارتقا دهیم. به گزارش خبرگزاری مهر، نهمین نشست رؤسای مجامع کانون‌های فرهنگی تبلیغی سراسر کشور صبح امروز یازدهم شهریور در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ این سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٥٠ - 1397/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر معظّم انقلاب اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند
طی حکمی رهبر معظّم انقلاب اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در حکمی اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند. به گزارش حوزه امام و رهبری خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر مقام معظّم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در حکمی اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند. متن حکم رهبر معظّم انقلاب اسلامی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم بدینوسیله حضرات حجج اسلام سیّد مهدی خاموشی، محمّد قمی، احمد واعظی، محمّدحسین روحانی نژاد و محمّدرضا فلاح را بر اساس ماده ۸ و ۹ اساسنامه سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان اعضای هیأت امنای آن سازمان منصوب می‌کنم. لازم است آقایان محترم در چارچوب وظایف آمده در اساسنامه و با جهت‌گیری‌های مذکور در حکم رئیس سازمان اقدامات مقتضی را مجدّانه دنبال نمایند. توفیقات الهی برای همگان را مسألت می‌نمایم. سیّد علی خامنه‌ای ۵ شهریور ۱۳۹۷
 ١٢:٢٩ - 1397/06/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :7924
کل بازديدها :15854603
بازديدکنندگان آنلاين :6
بازديدازاین صفحه :410284