نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار سازمان تبلیغات 


تهاجم فرهنگی دشمن خسارت‌بارتر از جنگ نظامی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: تهاجم فرهنگی دشمن خسارت‌بارتر از جنگ نظامی است مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، جنگ و تهاجم فرهنگی دشمنان را خسارت‌بارتر از جنگ نظامی دانست. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در گردهمایی مبلغان اعزامی به ماه محرم که در اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، جنگ فرهنگی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران را انکارناپذیر دانست و اظهار کرد: در حال حاضر با جبهه استکبار در جنگ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تمام عیار و نابرابر هستیم.
 ١١:٠٥ - 1397/06/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
مناسک دینی هویت یک جامعه را معین می‌کند
حجت الاسلام قمی: مناسک دینی هویت یک جامعه را معین می‌کند رییس سازمان تبلیغات اسلامی در نود و نهمین جلسه ستاد مرکزی ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی تاکید کرد: مناسک دینی هویت یک جامعه را معین می‌کند. به گزارش خبرگزاری مهر، نود و نهمین جلسه ستاد مرکزی ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبی با موضوع بررسی برنامه‌های محرم‌الحرام صبح امروز چهارشنبه ۱۴ شهریور در دفتر ریاست سازمان برگزار شد.
 ١١:١٢ - 1397/06/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
اسلام انقلابی، نبوی، عاشورایی، فاطمی و علوی را به مردم عرضه کنیم
رییس سازمان تبلیغات اسلامی: اسلام انقلابی، نبوی، عاشورایی، فاطمی و علوی را به مردم عرضه کنیم حجت الاسلام قمی با تاکید بر لزوم شناخت نظام اولویت‌های رهبر انقلاب، گفت: اسلام انقلابی، نبوی، عاشورایی، فاطمی و علوی را به مردم عرضه کنیم. به گزارش خبرگزاری مهر، نشست فصلی مسئولان کانون مداحان و شعرای آئینی استانها صبح امروز؛ سیزدهم شهریور در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٠٨ - 1397/06/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
رضایت رهبر انقلاب از حوزه هنری من را خوشحال می‌کند
دکتر خاموشی: رضایت رهبر انقلاب از حوزه هنری من را خوشحال می‌کند رئیس سابق سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رضایت رهبر انقلاب از حوزه هنری من را خوشحال می‌کند؛ زیرا ایشان با تلاش خود بر مدار انقلاب اهداف هنری نظام را مسجل می‌کنند. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی، رئیس سابق و عضو هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی، درباره فعالیت‌های انجام شده در دوران مدیریت ۱۷ ساله خود در این نهاد فرهنگی گفت:
 ١٤:٠٧ - 1397/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
انجمن‌های اسلامی مصداق «وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُون» هستند
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: انجمن‌های اسلامی مصداق «وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُون» هستند هفتمین نشست رؤسای اتحادیه انجمنهای اسلامی سراسر کشور صبح امروز در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی آغاز شد. به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی در ابتدای هفتمین نشست رؤسای اتحادیه انجمنهای اسلامی سراسر کشور که صبح امروز در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ این سازمان برگزار شد با اشاره به این جمله امام خمینی (ره) که فرمود «امروز خمینی آغوش و سینه خویش را برای تیرهای بلا و حوادث سخت و برابر همه توپها و موشکهای دشمنان باز کرده است و همچون همه عاشقان شهادت، برای درک شهادت روزشماری می‌کند»، گفت: همه ما سرباز میهن، سرباز انقلاب اسلامی و سرباز اسلامیم. شما مصداق «وَالسَّابِقُونَ السَّابِقُونَ» هستید. من حس پسری بر انجمن‌های اسلامی دارم نه حس پدری.
 ٠٨:٢١ - 1397/06/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی و حافظان خطبه غدیر با دو مرجع تقلید
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی و حافظان خطبه غدیر با دو مرجع تقلید مدیرکل تشکل‌‍‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم و جمعی از حافظان و مروجان خطبه غدیر با حضرات آیات سبحانی و علوی گرگانی دیدار کردند. دیدار با آیت الله العظمی سبحانیارائه گزارش توسط حجت‌الاسلام علی نژاد رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی و تبلیغی کشور ارائه گزارش توسط حجت‌الاسلام شاه آبادی رئیس موسسه غدیرشناسی دیدار با آیت‌الله العظمی علوی گرگانی
 ١٤:٠٥ - 1397/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
روش‌های تبلیغی راحتما باید ارتقا دهیم/عناصر نظام محاسباتی مومنانه
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: روش‌های تبلیغی راحتما باید ارتقا دهیم/عناصر نظام محاسباتی مومنانه حجت‌الاسلام محمد قمی گفت: ما می‌خواهیم دین را تبلیغ کنیم ظاهرش این است که مخاطب ما ثابت است اما روش‌های تبلیغی را حتما باید ارتقا دهیم. به گزارش خبرگزاری مهر، نهمین نشست رؤسای مجامع کانون‌های فرهنگی تبلیغی سراسر کشور صبح امروز یازدهم شهریور در سالن اجتماعات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ این سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٥٠ - 1397/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر معظّم انقلاب اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند
طی حکمی رهبر معظّم انقلاب اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در حکمی اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند. به گزارش حوزه امام و رهبری خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطّلاع‌رسانی دفتر مقام معظّم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در حکمی اعضای هیأت امنای سازمان تبلیغات اسلامی را منصوب کردند. متن حکم رهبر معظّم انقلاب اسلامی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم بدینوسیله حضرات حجج اسلام سیّد مهدی خاموشی، محمّد قمی، احمد واعظی، محمّدحسین روحانی نژاد و محمّدرضا فلاح را بر اساس ماده ۸ و ۹ اساسنامه سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان اعضای هیأت امنای آن سازمان منصوب می‌کنم. لازم است آقایان محترم در چارچوب وظایف آمده در اساسنامه و با جهت‌گیری‌های مذکور در حکم رئیس سازمان اقدامات مقتضی را مجدّانه دنبال نمایند. توفیقات الهی برای همگان را مسألت می‌نمایم. سیّد علی خامنه‌ای ۵ شهریور ۱۳۹۷
 ١٢:٢٩ - 1397/06/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
هیئات مذهبی موتور محرکه انقلاب اسلامی هستند
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: هیئات مذهبی موتور محرکه انقلاب اسلامی هستند حجت الاسلام قمی در نشست افتتاحیه شورای مشورتی ستایشگران در بنیاد دعبل، ترویج مفاهیم اسلامی از مجرای هیئات را عامل ایجاد اتحاد در میان مردم و هیئات را موتور محرکه انقلاب اسلامی دانست. به گزارش خبرنگار مهر، نشست افتتاحیه شورای مشورتی ستایشگران (شمس) امروز دوشنبه پنجم شهریور با حضور حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی در بنیاد دعبل خزاعی برگزار شد.
 ١٠:٠٤ - 1397/06/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم:
جلب رضایت خدا و مردم دو هدف اصلی خبرنگاران باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: جلب رضایت خدا و مردم دو هدف اصلی خبرنگاران باشد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: خبرنگاران و رسانه‌ها در کار خود باید به دنبال جلب رضایت پروردگار و مردم باشند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در بازدید از دفتر روزنامه سراسری ۱۹ دی و خبرگزاری مهر در قم که در آستانه روز خبرنگار برگزار شد، با اشاره به اینکه نباید رسانه را محدود کرد، اظهار داشت: مسئولان نباید از انتقاد بترسند. اگر رسانه حرف درستی را بیان کند که باید خود را اصلاح کنیم و اگر گفته رسانه نادرست باشد باید با گفت‌وگو موضوع درست را گوشزد کنیم. وی افزود: قرار نیست مردم را در سطح ثابت نگه داریم بلکه انقلاب کردیم تا مردم را ارتقا دهیم و با محدودیت‌ ایجادکردن مردم را تنها در یک سطح ثابت نگه داشته‌ایم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با بیان اینکه برخی نمی‌خواهند نقد شوند، ادامه داد: اگر نگذاریم افراد حرف‌هایشان را بزنند به جامعه ظلم کرده‌ایم چرا که قرآن هم می‌گوید مردم باید حرف‌های مختلف را بشنوند و بهترین را انتخاب کنند. وی با اشاره به اینکه رسانه باید به دنبال رضایت پروردگار و مردم باشد، گفت: اگر به جای رضایت پروردگار به دنبال منافع فردی و گروهی برویم مردم را با خودمان بیگانه کرده‌ایم. جلب رضایت مردم هم در گرو بیان مطالبات آنها است. حجت‌الاسلام اسکندری با اشاره به حساسیت کار رسانه در شرایط فعلی خاطرنشان کرد: انسان‌هایی که صاحب فکر و دور از گرایش‌ها و حاشیه‌ها باشند می‌توانند در قالب رسانه‌ها کشور را برای بیرون رفتن از مشکلات کمک کنند. وی با بیان اینکه تا زمانی که اصرار بر راه حق وجود داشته باشد مشکلات کشور ما هم وجود دارد، افزود: ما اطمینان داریم که از این گردنه‌ها هم عبور خواهیم کرد اما باید هزینه‌های بسیاری را هم پرداخت کنیم.
 ١١:٤٥ - 1397/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
تکریم مدیرکل تبلیغات اسلامی قم از مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها
تکریم مدیرکل تبلیغات اسلامی قم از مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها حجت‌الاسلام اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی قم با حضور در دفتر خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا، ایکنا، تسنیم، فارس، مهر و روزنامه 19 دی،روز خبرنگار را به فعالان رسانه‌ای تبریک گفت. حضور در خبرگزاری ایرناتحریریه خبرگزاری ایرنا مسلمی مدیر خبرگزاری ایرنا شعبه قمتحریریه خبرگزاری ایسنا و ایکنا هاشمی سرپرست خبرگزاری تسنیم در قم تحریریه خبرگزاری تسنیماشرفی سرپرست خبرگزاری فارس در قم تحریریه روزنامه ۱۹ دیداستانی مدیرمسئول روزنامه ۱۹ دی سلیمانی سرپرست خبرگزاری مهر در قمتحریریه روزنامه ۱۹ دی
 ١١:٤٣ - 1397/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم تاکید کرد:
لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم تاکید کرد: لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان مدیرکل تبلیغات اسلامی قم بر لزوم تشکیل قرارگاه عملیاتی و ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اینکه در کشور در هیچ زمینه‌ای مشکل تئوری وجود ندارد گفت: تنها کسی در کشور که به خوبی ظرفیت‌ها و آسیب‌های فضای مجازی را درک کرده است رهبر معظم انقلاب است. وی ادامه داد: امروز با جنگ تمام عیار در ابعاد مختلف مواجه هستیم و باید از تئوری خارج و به سمت راهکارهای عملی حرکت کنیم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، با بیان اینکه در جنگ پیچیده دشمن نه ابزار، سلاح و محتوا و نه قرارگاه و فرمانده مشخص در کشور وجود ندارد اظهار داشت: باید با تشکیل قرارگاه عملیاتی در برابر جنگ پیچیده دشمن با شناسایی نیازمندی‌ها، وظیفه دستگاه‌های مختلف تعیین و از توانمندی جوانان متعهد استفاده شود. حجت‌الاسلام اسکندری با اشاره به آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای ادامه داد: امروز بازی‌های رایانه‌ای غربی در حال آسیب جدی به ریشه اعتقادی جوانان، نوجوانان و کودکان ماست.
 ١٠:٠١ - 1397/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده
دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده
 ١٢:٠٦ - 1397/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
پایه گذار اولین موسسه قرآنی درگذشت
پایه گذار اولین موسسه قرآنی درگذشت غفور آقازاده ​«غفور آقازاده سلطانی» از اساتید پیشکسوت قرآن کریم و پایه گذار مؤسسه دارالتحفیظ درگذشت. به گزارش خبرنگار مهر ؛ استاد غفور آقازاده سلطانی استاد پیشکسوت قرآن کریم در سن ۸۸ سالگی درگذشت. وی متولد ۱۳۰۹ تبریز است که پس از مهاجرت به تهران جلسات قرآن را در مسجد امام حسین(ع) راه‌اندازی کرد. این استاد قرآن کریم مؤسس و بنیانگذار مؤسسه دارالتحفیظ القرآن بود و بسیاری از اساتید و قاریان بین‌المللی قرآن کریم از شاگردان وی هستند. بنیان‌گذار موسسه دارالتحفیظ القرآن الکریم، به دلیل علاقه‌ و انسی که از دوران کودکی به قرآن و مکتب اهل بیت(ع) پیدا کرد، پس از عزیمت به تهران در دهه ۴۰، جلسات قرآن را در منزل و مسجد امام حسین(ع) تهران، پایه‌گذاری کرد که این جلسات، منجر به تأُسیس موسسه دارالتحفیظ شد. سال‌ها وقت و انرژی زیادی برای فعالیت قرآنی نوجوانان و جوانان و استمرار جلسات قرآن به ویژه در مسجد امام حسین(ع) تهران گذاشت.
 ٠٧:١٨ - 1397/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز به کار نشست هم‌اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه ای استانها
آغاز به کار نشست هم‌اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه ای استانها نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای استانها صبح امروز در سالن جلسات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای با موضوع بررسی آسیبهای اجتماعی با حضور حجت‌الاسلام احمد صحت قول مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فناورهای نو سازمان صبح امروز سه شنبه پنجم تیر در سالن جلسات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٥٦ - 1397/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست معاونت توسعه سرمایه اجتماعی سازمان امور اجتماعی
رسانه‌ها به جای القای یاس به مردم مشارکت اجتماعی را برانگیزانند
رسانه‌ها به جای القای یاس به مردم مشارکت اجتماعی را برانگیزانند سرپرست معاونت توسعه سرمایه اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در نشست کارشناسان فعالیت‌های رسانه‌ای گفت:رسانه‌ها به جای القای یاس به مردم مشارکت اجتماعی را برانگیزانند. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دکتر حسین کوچکیان فرد سرپرست معاونت توسعه سرمایه اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در ابتدای سخنانش گفت: موضوعی که قصد دارم پیرامون آن صحبت کنم، یکی از مباحث مهم روز است و مفهومی است که در حوزه کاری بنده بسیار مورد بررسی قرار می گیرد. «سرمایه اجتماعی» مفهومی است که می خواهیم در این جلسه اشاراتی به آن داشته باشیم و در ادامه به نشاط اجتماعی بپردازیم.
 ١٠:٥٣ - 1397/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
تاکید بر لزوم دفاع از انقلاب اسلامی در عرصه رسانه
تاکید بر لزوم دفاع از انقلاب اسلامی در عرصه رسانه رییس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه ای استانها بر لزوم دفاع از انقلاب اسلامی در عرصه رسانه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت های رسانه ای استانها با موضوع بررسی آسیبهای اجتماعی صبح امروز سه شنبه پنجم تیر در سالن جلسات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٥٠ - 1397/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
گردهمایی مبلغین دینی در قم
گردهمایی مبلغین دینی در قم گردهمایی مبلغین و مبلغات اعزامی به ماه رمضان با محور مقابله با آسیب‌های اجتماعی با سخنرانی مدیرکل تبلیغات اسلامی ومعاون فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد. قرائت قرآن توسط حجت‌الاسلام عظیمی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل سخنرانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم سخنرانی حجت‌الاسلام روستاآزاد معاون فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
 ١٠:٢٥ - 1397/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی خبر داد:
شناسایی ۹۷۰ سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی خبر داد: شناسایی ۹۷۰ سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از شناسایی 970 نقطه در سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی در حاشیه سفرش به قم در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد: ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی یکی از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.
 ١٠:٠٩ - 1397/02/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
اجرای برنامه‌های رفع آسیب‌های اجتماعی در استان‌های مختلف کشور
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: اجرای برنامه‌های رفع آسیب‌های اجتماعی در استان‌های مختلف کشور سید مهدی خاموشی خرم‌آباد- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور از پوشش و اجرای برنامه‌های آسیب‌های اجتماعی در استان‌های مختلف کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی عصر شنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد در سخنانی با اشاره به مطالعات انجام‌شده در حوزه‌های مختلف آسیب‌های اجتماعی توسط سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: در بانک داده‌های آماری که مربوط به تعداد مهاجرت بوده و اینکه منجر به چه آسیب‌هایی شده این موضوع موردبررسی قرارگرفته که این امر به معنی مهندسی اجتماعی است و باید به‌طورجدی به آن فکر کرد.
 ١٢:١٧ - 1397/02/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :680
کل بازديدها :15272757
بازديدکنندگان آنلاين :5
بازديدازاین صفحه :392627