نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]


  چاپ        ارسال به دوست

واکنش سرلشکر فیروزآبادی به قطعنامه اتحادیه اروپا:

ایران از ترفندهای شیطانی نمی‌ترسد

به گزارش سرویس سیاسی باشگاه خبرنگاران ،سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تبریک آغاز سال 93 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به ملت ایران، در واکنش به قطعنامه راهبردهای مداخله جویانه اتحادیه اروپا در قبال جمهوری اسلامی اظهار داشت: بار دیگر حیله‌های صهیونیستی از قطعنامه سخیف جامعه اروپا سردرآورد، قطعنامه‌ای که سراسر مغایر حقوق بشر است.

وی افزود: اروپا با اشتباه و جرمی که در اوکراین مرتکب شد، بار دیگر اشتباه محاسباتی خود در قبال ملت بزرگ ایران و انقلاب اسلامی را تکرار کرد.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه جامعه اروپا در این قطعنامه چهره زشت خود را آشکار ساخت، تصریح کرد: اقدام مداخله جویانه اتحادیه اروپا و تعیین تکلیف برای ملت بزرگ ایران و اظهار همدستی با سران فتنه تا حمایت از همجنس‌بازان از مشخصات چهره سیاه اروپا است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه یادآور شد: بخش آخر این بیانیه نشان می‌دهد که اروپا همه امیدش به عمل شنیع همجنس‌بازان ختم می‌شود! که ضد حقوق طبیعی انسان‌ها و مغایر آموزه‌های پیامبران بزرگ الهی و دین مقدس اسلام است.

سرلشگر فیروزآبادی با تاکید بر اینکه «اروپا و آمریکا و ریشه صهیونیستی آنها باید بدانند مبارزه ناموفقی را با معنویت و نور آغاز کرده‌اند که شکست آن هم اکنون قطعی است»، گفت: ملت‌های جامعه اروپا با احساس سرافکندگی از مواضع زشت مسئولان خود قطعا معنویت و نور را انتخاب خواهند کرد.

عضو شورای امنیت ملی با بیان اینکه ملت ایران با اقتدار به مبارزه علیه انحطاط اخلاقی ادامه خواهد داد، افزود:‌ ما به این مبارزه افتخار کرده و توصیه می‌کنیم خردمندان جامعه اروپا به تجدید نظر نسبت به این مواضع غیرقانونی و ضد حقوق بشری اقدام کنند.

وی در پایان تاکید کرد: ایران اسلامی را با این ترفندهای شیطانی نمی‌توان ترساند، ما خواهان انحطاط سقوط اخلاقی در اروپا هم نیستیم و بازگشت آنها را به تعالیم پیامبران گرامی سفارش می‌کنیم.


٢٠:٤٥ - 1393/01/15    /    شماره : ٢٨٩٨٧    /    تعداد نمایش : ٨٤٧خروج

   مطالب مرتبط
 بازگشت پيروزمندانه "امام خميني"(ره) به ميهن اسلامي (خبر)
 دستاوردهاي سياسي انقلاب اسلامي ايران (خبر)
 زندگي نامه شهيد مهدي زين الدين (خبر)
 بررسی دستاوردهای فرهنگی دفاع مقدس (خبر)
 برگردیم به دفاع مقدس (خبر)
 آژانس بر پایبندی ایران به تعهداتش صحه گذاشت (خبر)
 5 اردیبهشت:شكست حمله نظامي آمريكا به ايران (خبر)
 8 اردیبهشت: قطع رابطه رژيم آل سعود با ايران (خبر)
 10 اردیبهشت: قطع رابطه ايران با رژيم مصر (خبر)
 19 اردیبهشت: تخليه ايران از نيروهاي شوروي سابق (خبر)
 17 اردیبهشت: صدوردستورالعمل اجرايي تحريم اقتصادي ايران (خبر)
بازدیدها
امروز :341
کل بازديدها :17656590
بازديدکنندگان آنلاين :13
بازديدازاین صفحه :7974