نامه‌ای عجیب از یک شهید که ۳۰ سال پس از شهادت به خانواده‌اش رسید
نامه‌ای عجیب از یک شهید که ۳۰ سال پس از شهادت به خانواده‌اش رسید+عکس قاری شهید سیدمجتبی میرغفاری سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید و حدود ۳۰ سال پس از شهادتش نامه‌ای از او پیدا شد... نامه‌ای عجیب از یک شهید که ۳۰ سال پس از شهادت به خانواده‌اش رسید+عکس خبرگزاری فارس- گروه قرآن و فعالیت‌های دینی: قاری شهید سیدمجتبی میر‌غفاری از شهدای قرآنی تهران بزرگ است که جامعه قرآنی کشور چندی پیش به دیدار خانواده معظم این شهید عزیز رفتند که گزارش آن را می‌توانید از اینجا ببینید.
 ٠٩:٤٩ - 1397/10/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
اکسیر غیرت، معنویت و شهامت علاج اصلی کشور است
سرلشکر سلیمانی: اکسیر غیرت، معنویت و شهامت علاج اصلی کشور است فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: اکسیر غیرت، معنویت و شهامت علاج اصلی خانواده‌ها، ملت، کشور و جوان‌های ماست و به همین دلیل رهبری مهمترین کتاب‌هایی که مورد تفقد قرار می‌دهند کتاب‌های جبهه است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما؛ سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه در حاشیه مراسم آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» در جمع خبرنگاران اظهارداشت: وقتی که جنگ سی و سه روزه انجام گرفت، یک خانم مسیحی که خواننده بود، اما زن منصفی بود، از از آنچه در لبنان اتفاق افتاد، خیلی متأثر شد و جمله‌ای گفت که خیلی تکان دهنده بود، وی گفت ما باید عبای سیدحسن نصرالله را بگیریم و پاره‌های آن را به بدن فرزندانمان بزنیم تا آن‌ها غیرت دفاع از مملکتشان را پیدا کند.
 ٠٨:٣٤ - 1397/07/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
دفاع مقدس جعبه سیاه بازنشده‌ ندارد/دولت موقت باعث تضعیف ارتش میشد
امیر گلفام در گفتگوی تفصیلی با مهر: دفاع مقدس جعبه سیاه بازنشده‌ ندارد/دولت موقت باعث تضعیف ارتش میشد جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: عملکرد دولت موقت در حوزه دخالت در ارتش به‌گونه‌ای بود که موجب تضعیف ارتش و استعفای شهید سپهبد قرنی شد. خبرگزاری مهر، گروه سیاست، هادی رضایی: در روز پایانی شهریور ۱۳۵۹ رژیم بعثی عراق با تصمیم و طرح قبلی و البته با حمایت همه جانبه قدرت های جهانی از جمله آمریکا و شوروی با هدف براندازی نظام نوپای جمهوری اسلامی جنگی تمام عیار را علیه ملت ایران آغاز کرد. صدام در برابر دوربین‌های تلویزیون عراق، قرارداد ۱۹۷۵ الجزایر را پاره کرد و آغاز تهاجم نظامی ارتش رژیم بعثی به خاک ایران را اعلام کرد. این جنگ طولانی‌ترین جنگ متعارف در قرن بیستم میلادی و دومین جنگ طولانی این قرن پس از جنگ ویتنام بود که نزدیک به هشت سال به طول انجامید.
 ٠٩:٢٥ - 1397/07/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرگرد شاهین: باید قبل از افتادن به دست ایرانی‌ها تا می‌توانیم مشروب بخوریم
۱ + - گروه حماسه و مقاومت / سرگرد شاهین: باید قبل از افتادن به دست ایرانی‌ها تا می‌توانیم مشروب بخوریم خبرگزاری فارس: سرگرد شاهین: باید قبل از افتادن به دست ایرانی‌ها تا می‌توانیم مشروب بخوریم دیدم سرگرد «عبدالحسین شاهین» فرمانده گردان تانک، پیاله‌های مشروب را سر می‌کشد. به او گفتم: «قربان، آیا این موقعیت برای نوشیدن مشروب مناسب است؟» به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، آن چه خواهید خواند، خاطرات افسر عراقی «سروان ثامر حمود الخالصی» است. او در این خاطرات، تصویر جالبی از اوضاع نیروهای عراقی در یکی از تک های ایران به سوی «العماره» ارائه کرده است. این توضیح ضروری است که ما تا پایان جنگ، موفق به فتح «العماره» یا بستن جاده «بصره-العماره» نشدیم و برتری هوایی و زرهی عراق، مانع پیشروی نهایی ما می‌شد اما فضای حاکم بر خطوط مقدم عراق، در شب‌های نخست عملیات،که نمونه ای از آن‌را پیش رو دارید حقیقتا برای رژیم بعث وحشت آفرین بود:
 ١٠:٣٦ - 1397/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
ناگفته‌هایی از سردشت در گفت‌وگوی مهر با مسعود دقیقی
پابرهنه می‌جنگیدیم/ بعث، ابایی از کشتن غیرنظامیان نداشت
ناگفته‌هایی از سردشت در گفت‌وگوی مهر با مسعود دقیقی پابرهنه می‌جنگیدیم/ بعث، ابایی از کشتن غیرنظامیان نداشت مسعود دقیقی زوایای ماجراهای ۸ سال دفاع مقدس در غرب کشور، همچنان نیاز به واکاوی دارد. در سومین مطلب یادبود واقعه سردشت، با یکی از رزمندگان حاضر در غرب کشور گفتگو می کنیم. به گزارش خبرنگار مهر، مسعود دقیقی از رزمنده‌های بسیجی دوران دفاع مقدس بوده که از نوجوانی، یعنی از حدود ۱۳ سالگی به جبهه رفته است. او در سن حدود ۱۵ سالگی افسر عملیات بوده و بعدها فرماندهی گردان را هم بر عهده داشته است.
 ١١:٠٨ - 1397/04/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
مهدی چمران
گفتگومنتشرنشده چمران باآیت‌الله خامنه‌ای/رابطه چمران ونهضت آزادی
مهدی چمران در گفتگوی تفصیلی با مهر: گفتگومنتشرنشده چمران باآیت‌الله خامنه‌ای/رابطه چمران ونهضت آزادی مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران رئیس بنیاد شهید چمران می گوید: شهید چمران قبل از اینکه برای طرح موضوع ستاد جنگ های نامنظم خدمت امام بروند، با آیت الله خامنه ای در مورد این ستاد صحبت کرد. خبرگزاری مهر، گروه سیاست؛ هادی رضایی: شهید مصطفی چمران در سال ۱۳۱۱ در محله سرلک تهران متولد شد. وی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه انتصاری محله پامنار و دوران متوسط را در دارالفنون و البرز گذراند. سال ۱۳۳۲ با رتبه ۱۵ در رشته الکترومکانیک دانشکده فنی دانشگاه تهران پذیرفته شد.
 ٠٧:٢٣ - 1397/04/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
فتح خرمشهر به روایت سردار حسین علایی؛
فتح خرمشهر به روایت سردار حسین علایی؛ وقتی صدام برای نخستین ‌بار در اجرای حکم اعدام در جنگ تردید کرد/چگونه بعد از فتح‌المبین نیروهای ایرانی ارتش عراق را غافلگیر کردند/وقتی یک سرباز جلوی خرازی را گرفت و او را به منطقه راه نداد/متوسلیان شاسی بیسیم را رو به آسمان گرفت و گفت: بشنوید! عملیات فتح خرمشهر برای آزاد‌سازی بخش بزرگی از مساحت خاک ایران تدارک دیده شده بود. وسعت این منطقه حدود ۳۰ برابر مساحت منطقه عملیاتی ثامن‌الائمه و حدود ده برابر وسعت منطقه عملیاتی طریق‌القدس و حدود دو برابر منطقه عملیاتی فتح‌المبین بود.
 ١١:٥١ - 1397/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
گفت‌وگو با فاتحی از فاتحان خرمشهر؛
برگشتیم و ماندیم تا خرمشهر را پس بگیریم/ حماسه‌ای که جاودانه شد
گفت‌وگو با فاتحی از فاتحان خرمشهر؛ برگشتیم و ماندیم تا خرمشهر را پس بگیریم/ حماسه‌ای که جاودانه شد «محمد سبزه غلامی» یکی از چند صد «محمد»ی که در خرمشهر زیر آتش بعثی‌ها ماند تا شاهد آزادسازی این شهر باشد، از روزهای مقاومت با دست‌خالی در برابر دشمن می‌گوید. خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها- سیده فاطمه هلالات: «میهن»، «عشق و علاقه»، «حماسه‌هایی که باید جاودانه شوند»، این‌ها کلیدواژه‌های محمد هستند. محمدی که اتفاقاً سال ۶۱ بود و دید که خرمشهر آزاد شد. اما حالا هم به دنبال چیز دیگری در خرمشهر می‌گردد. این محمد در تلاش است که محمدهایی دیگر که در خرمشهر درگیر و دار جنگ جا ماندند اما نامشان هنوز ثبت نشده است را در تاریخ جاودانه کند.
 ١٠:٢٠ - 1397/03/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
پرونده ویژه شهید صیاد شیرازی/
پرونده ویژه شهید صیاد شیرازی/ فرماندهی از تیره‌ی عشایر؛ "صیادِ منافقین" در مرصاد "وقتی صدای تیر را شنیدم به سمت ماشین حرکت کردم و پدرم را غرق در خون دیدم. به سرعت ایشان را به بیمارستان رساندیم ولی گلوله‌ها به نقطه حساس بدن ایشان یعنی سر، مغز و جمجمه اصابت کرده بود..." پرونده ویژه شهید صیاد شیرازی/ فرماندهی از تیره‌ی عشایر؛ "صیادِ منافقین" در مرصاد گروه امنیتی - دفاعیخبرگزاری تسنیم: در سال‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، وقتی هنوز رژیم طاغوت با قدرت بر سر کار بود، در ارتش شاهنشاهی چند افسر جوان، تشکل‌های مخفی‌ای را بوجود آوردند که ویژگی بارز همه آنها ایمان و اعتقاد به مبانی دینی بود.
 ٠٩:٥٤ - 1397/01/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛
«راهیان نور» عنصر بازدارنده و مصونیت‌بخش در برابر دشمنان است
بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛ «راهیان نور» عنصر بازدارنده و مصونیت‌بخش در برابر دشمنان است بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای با گرامیداشت بیستم اسفندماه، «روز ملی راهیان‌نور»،‌ این حرکت را عنصر بازدارنده و مصونیت بخش ملت ایران در برابر دشمنان دانست. به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از معاونت روابط عمومی و تبلیغات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس، در ابتدای این بیانیه آمده است: هشت سال دفاع مقدس عرصه درخشش ملت ایران در عصر جاهلیت و دوره سلطه فراعنه مدرن است که حقایق، معارف، فرهنگ و ارزش‌های آن خواهد توانست این سرزمین را دربرابر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان پرشمار و شیطانی بیمه کند و سربلندی و پیروزی ایران و ایرانی را برای همیشه تاریخ تضمین نماید.
 ١٠:٤٣ - 1396/12/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان:
شیعه و سنی در جمهوری اسلامی در دشوارترین میدان‌ها کنار یکدیگرند رهبر انقلاب
رهبر انقلاب در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان: شیعه و سنی در جمهوری اسلامی در دشوارترین میدان‌ها کنار یکدیگرند حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به علاقه عمیق خود به مردم سیستان و بلوچستان، خاطرنشان کردند: شیعه و سنی در جمهوری اسلامی در دشوارترین میدان‌ها کنار یکدیگرند. به گزارش خبرگزاری مهر، بیانات رهبر انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان سیستان‌وبلوچستان که در تاریخ ۱۶ بهمن ۹۶ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در زاهدان منتشر شد. مشروح بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اعضای ستاد برگزاری کنگره‌ ملّی شهدای استان سیستان‌وبلوچستان به شرح زیر است: بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحیم تجلیل از شهدای عزیز
 ١٣:١٠ - 1396/11/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
روحانی در مراسم افتتاح 10 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس:
در هر جنگ و دفاعی قبل از سخت‌افزارها باید به فکر نرم‌افزارهای آن بود
روحانی در مراسم افتتاح 10 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس: در هر جنگ و دفاعی قبل از سخت‌افزارها باید به فکر نرم‌افزارهای آن بود رئیس‌جمهور گفت:‌ در هر جنگ و دفاعی قبل از بحث سخت‌افزارها باید به فکر نرم‌افزارهای آن دفاع و جنگ باشیم. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حسن روحانی رئیس‌جمهور در مراسم افتتاح 10 مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در 10 استان کشورکه صبح امروز به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: در هر جنگ و دفاعی قبل از بحث سخت‌افزارها باید به فکر نرم‌افزارهای آن دفاع و جنگ باشیم.
 ١٠:٣١ - 1396/11/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
زندگی شهید ۱۲ساله به روایت مادرش
زندگی شهید ۱۲ساله به روایت مادرش/ مدیر مدرسه از «رضا» مشورت می‌گرفت رضا بچه بود اما تنها جثه‌اش؛ بچه 12 ساله‌ای که اشک می‌ریزد و می‌گوید من عاشق الله و امام زمان(عج) شده‌ام و این عشق با هیچ مانعی از دل من بیرون نمی‌رود تا اینکه به معشوقم یعنی الله برسم؛ او جثه‌اش کوچک اما روحش بزرگ بود. به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، معصومه امامی اصل از آن دسته مادرانی است که با صدای پرصلابت و مهربان، قصه حماسه در گوش فرزند خوانده است، شیر با وضو به کودکش نوشانده است
 ٠٨:٥٩ - 1396/09/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
ابتکار پدافند هوایی ایران در عملیات والفجر ۸/ میراث شهید ستاری
ابتکار پدافند هوایی ایران در عملیات والفجر ۸/ میراث شهید ستاری چابک‌سازی و تحرک کارآمد و آسان توانمندی پدافندی ایران، یکی از ویژگی‌های مهمی بود که شهید منصور ستاری به‌عنوان معاون عملیات پدافند هوایی و فرماندهی نیروی هوایی به یادگار گذاشت. خبرگزاری مهر- گروه فرهنگ: ارتش رژیم بعثی عراق بر پایه حمایت‌های دیگر کشورها، در طول دوران جنگ تحمیلی از توانمندی نظامی درخور توجهی برخوردار بود. ارتش عراق در آغاز جنگ در قالب ۳ سپاه مکانیزه و با استعداد ۱۲ لشکر شامل ۵ لشکر پیاده، ۵ لشکر زرهی و ۲ لشکر مکانیزه و همچنین ۱۵ تیپ مستقل شامل ۱۰ تیپ پیاده، یک تیپ زرهی، یک تیپ مکانیزه و ۳ تیپ نیروی مخصوص برای آغاز جنگ آماده شد. کارشناسان توان نیروی هوایی عراق را پیش از شروع جنگ شامل ۳۳۹ فروند هواپیما از انواع توپولوف ۲۲، میگ ۲۳، سوخوی ۷، میگ ۲۱، سوخوی ۲۰ و همچنین ۱۳۳ فروند هلی‌کوپتر و ۵۶ فروند هواپیمای ترابری عنوان می‌کنند.
 ٠٦:٣٨ - 1396/07/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
پاسداشت سردار شهید همدانی؛
حکایت مدافعی که «حبیب حَرَم» شد/ خلوص یک فرمانده
پاسداشت سردار شهید همدانی؛ حکایت مدافعی که «حبیب حَرَم» شد/ خلوص یک فرمانده سخن از فرمانده‌ای کهنه کار و سرداری مجاهد است؛ شخصیتی که بیش از آنکه نظامی باشد؛ مربّی بود و در همه حال، با آرامشی مثال زدنی، به تربیت نیروها می‌اندیشید. خبرگزاری مهر – گروه فرهنگ: شاید کسی باور نکند فردی که دو بار مفتخر به دریافت نشان فتح از دستان مبارک فرماندهی کل قوا شده است و همچنین در کارنامه خود، سابقه فرماندهی لشکر انصار الحسین همدان، لشکر قدس گیلان، قرارگاه نجف اشرف، سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و همچنین جانشینی قرارگاه امام حسین(ع) و سازمان بسیج مستضعفان را در کنار مشاورت عالی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشته است؛ اینچنین متواضعانه در وصیت نامه اش سخن گفته باشد: «بنده حقیر، حسین همدانی، شاگرد تنبل دفاع مقدس اعتراف می‌کنم که وظایف خود را به خوبی انجام نداده ام و بعضی مواقع این نفس سرکش، وسوسه می‌کرد و مرا گول می‌زد...
 ٠٥:٠٣ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
اویسی در گفتگوی تفصیلی با مهر:
بمباران بوسیله «تامکت» معادلات صدام را بهم ریخت
اویسی در گفتگوی تفصیلی با مهر: بمباران بوسیله «تامکت» معادلات صدام را بهم ریخت خلبان ارشد نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس از ماموریتی ویژه در گردان «تامکت» می گوید که معادلات جنگی صدام را به هم ریخت. خبرگزاری مهر، گروه سیاست-محمد شلتوکی: شهید ستاری فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش در مصاحبه ای که سالها قبل از انقلاب با او انجام شده بود، گفتند: «اقتدار هر کشوری در ارتش قوی و قدرت هر ارتشی در نیروی هوایی مقتدر است». این جمله ایشان به خوبی نقش و اهمیت یک نیروی هوایی قدرتمند را مشخص می سازد. نیروی هوایی ارتش که شاکله اصلی آن در سالهای پیش از انقلاب شکوهمند اسلامی مبتنی بر ژاندارمی منطقه و حفاظت از منافع آمریکا در خلیج فارس شکل گرفته بود، بعنوان یک نیروی هوایی قدرتمند و سدی مستحکم در برابر دست اندازی شوروی به منافع آمریکا در خلیج فارس بود.
 ٠٤:٤٤ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
سردار باقر زاده:
۱۱۹ شهید دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه وارد کشور می‌شوند
سردار باقر زاده: ۱۱۹ شهید دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه وارد کشور می‌شوند آبادان – مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پنجشنبه ۱۳ مهرماه پیکر پاک و مطهر ۱۱۹ شهید دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه وارد کشور می شوند. سردار سید محمد باقرزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر افزود: پیکر این شهدا، مربوط به عملیاتهای زویدات، رمضان(کنار نهر تبیان) و کربلای ۴(ساحل غربی اروندرود) است که در ماههای اخیر کاوش شده اند. وی با اشاره به اینکه پیکر این شهدا در چهاردهم محرم تشییع می شوند، اظهار کرد: ۵۳ شهید از مجموع این شهدا مربوط به شهدای ژاندارمری است که توسط تک دشمن در سال ۶۷ در منطقه عملیاتی زویدات به شهادت رسیدند. مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد:
 ٠٥:٣٤ - 1396/07/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
شخصیت‌شناسی صدام از زبان چهره‌های بعثی
جهاد و مقاومت شکست صدام شکست رؤیاها و غرورش بود؛ شخصیت‌شناسی صدام از زبان چهره‌های بعثی صدام جنگ‌ها گاه رازهای سر به مهر زیادی در دل‌شان پنهان می‌کنند. حرف‌هایی مگو که بعد از سال‌ها و با پایان یافتن جنگ برملا می‌شود. اسرار پشت پرده یکی پس از دیگری هویدا می‌شود تا مردم به قضاوت بنشینند. گروه جهاد و مقاومت مشرق - جنگ‌ها گاه رازهای سر به مهر زیادی در دل‌شان پنهان می‌کنند. حرف‌هایی مگو که بعد از سال‌ها و با پایان یافتن جنگ برملا می‌شود. اسرار پشت پرده یکی پس از دیگری هویدا می‌شود تا عموم مردم در جایگاه داور به قضاوت بنشینند. جنگ هشت ساله ایران و عراق رازها و اخبار سری کم نداشت که پس از سال‌ها با از بین رفتن حکومت بعث عراق و اعدام صدام، این اسرار به گوش مردم کوچه و خیابان رسید. افسران و سرهنگ‌های جداشده از ارتش هر کدام شروع به افشای آنچه در ارتش بعث می‌گذشته،
 ٠٩:٠٦ - 1396/07/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی کارنامه نشر ۲۷ بعثت-۲؛
روایت‌هایی از عاشورائیان لشگر ۲۷/ پیکر «همت» چگونه کشف شد؟
بررسی کارنامه نشر ۲۷ بعثت-۲؛ روایت‌هایی از عاشورائیان لشگر ۲۷/ پیکر «همت» چگونه کشف شد؟ گلعلی بابایی می‌گوید: پیکر شهید همت سه روز پس از شهادت و هنگامی کشف شد که دیگر خط عملیاتی خیبر تثبیت شده بود و نیروهای عراقی هم خط پدافندی تشکیل داده بودند. خبرگزاری مهر-گروه فرهنگ: گلعلی بابایی را می‌توان به عنوان تاریخ مجسم و گنجینه خاطرات لشگر ۲۷ محمد رسول الله (ص) توصیف کرد. صحت و سقم خاطرات و مطالب بیان شده درباره شهدای این لشگر، از جمله مسائلی است که می‌توان از او جویا شد. بخش ابتدایی گفتگوی مهر با گلعلی بابایی و جواد کلاته از مسئولان موسسه فرهنگی هنری ۲۷ بعثت(اینجا)، بیشتر حول محور کارنامه این نشر از سال‌های ابتدایی تاسیس تا امروز قرار داشت.
 ٠٥:٤٦ - 1396/07/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرلشگر جعفری در برنامه «دستخط» مطرح کرد؛
شرط رهبر انقلاب برای حمله موشکی خردادماه به مواضع داعش
سرلشگر جعفری در برنامه «دستخط» مطرح کرد؛ شرط رهبر انقلاب برای حمله موشکی خردادماه به مواضع داعش فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ماجرای حمله موشکی خردادماه سپاه به مقر داعش در سوریه و شرط رهبر انقلاب برای انجام این عملیات را بازگو کرد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی برنامه «دستخط»، سردار سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، چهارشنبه ۵ مهرماه در برنامه تلویزیونی دستخط حضور یافت و به سوالات مجری برنامه در حوزه های مختلف از جمله ناگفته های دفاع مقدس و مسائل روز کشور پاسخ گفت. متن کامل گفتگوی این برنامه به شرح زیر است؛ «بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
 ٠٧:٠٣ - 1396/07/06 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط