نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار استان قم 


لیست محتوا و خبر و مقالات بارگذاری شده در تبیان استان قم آبان 97
لیست گزارش کار سایت تبیان قم درآبان ماه 1397
 ٠٨:٤٣ - 1397/09/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
تفرقه‌افکنان بر طبل اختلاف شیعه و سنی می‌کوبند
تفرقه‌افکنان بر طبل اختلاف شیعه و سنی می‌کوبند قم نیوز: نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بدون تردید تفرقه‌افکنان اصل اسلام و معارف آن‌ را مانع سلطه فرهنگی و مادی خود می‌بینند که به صورت دائم بر طبل اختلاف می‌کوبند. به گزارش قم نیوز هفته وحدت از ابتکارهای بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) است که در بعد زمان‌شناسی و مناسبتی بهترین زمان یعنی میلاد نبی اکرم(ص) تعیین شده است که همواره پاسداشت این هفته مورد تأکید ایشان و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای بوده و هست.
 ١٠:٤٨ - 1397/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت الله سعیدی: کادر سازی از ضرورت های یک مسجد انقلابی است
آیت الله سعیدی: کادر سازی از ضرورت های یک مسجد انقلابی است قم نیوز: حجت الاسلام سعیدی، کادر سازی را از کارکردهای یک مسجد انقلابی توصیف کرد و گفت: انتقال تجارب انقلابی از ضرورت هایی است که بزرگان مسجد نباید از آن غافل شوند. امام جمعه قم: کادر سازی از ضرورت های یک مسجد انقلابی است امام جمعه قم: کادر سازی از ضرورت های یک مسجد انقلابی است به گزارش قم نیوز حجت الاسلام سید محمد سعیدی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد حضرت زینب سلام الله علیها واقع در شهرک شهید زین الدین منطقه بنیاد قم با اشاره نقش تعیین کننده جوانان در جریان انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: با برنامه های فرهنگی مناسب باید از جوانان حراست و مراقبت شود.
 ١١:٥١ - 1397/08/03 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی و حافظان خطبه غدیر با دو مرجع تقلید
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی و حافظان خطبه غدیر با دو مرجع تقلید مدیرکل تشکل‌‍‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم و جمعی از حافظان و مروجان خطبه غدیر با حضرات آیات سبحانی و علوی گرگانی دیدار کردند. دیدار با آیت الله العظمی سبحانیارائه گزارش توسط حجت‌الاسلام علی نژاد رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی و تبلیغی کشور ارائه گزارش توسط حجت‌الاسلام شاه آبادی رئیس موسسه غدیرشناسی دیدار با آیت‌الله العظمی علوی گرگانی
 ١٤:٠٥ - 1397/06/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
تکریم مدیرکل تبلیغات اسلامی قم از مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها
تکریم مدیرکل تبلیغات اسلامی قم از مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها حجت‌الاسلام اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی قم با حضور در دفتر خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا، ایکنا، تسنیم، فارس، مهر و روزنامه 19 دی،روز خبرنگار را به فعالان رسانه‌ای تبریک گفت. حضور در خبرگزاری ایرناتحریریه خبرگزاری ایرنا مسلمی مدیر خبرگزاری ایرنا شعبه قمتحریریه خبرگزاری ایسنا و ایکنا هاشمی سرپرست خبرگزاری تسنیم در قم تحریریه خبرگزاری تسنیماشرفی سرپرست خبرگزاری فارس در قم تحریریه روزنامه ۱۹ دیداستانی مدیرمسئول روزنامه ۱۹ دی سلیمانی سرپرست خبرگزاری مهر در قمتحریریه روزنامه ۱۹ دی
 ١١:٤٣ - 1397/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم تاکید کرد:
لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم تاکید کرد: لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان مدیرکل تبلیغات اسلامی قم بر لزوم تشکیل قرارگاه عملیاتی و ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اینکه در کشور در هیچ زمینه‌ای مشکل تئوری وجود ندارد گفت: تنها کسی در کشور که به خوبی ظرفیت‌ها و آسیب‌های فضای مجازی را درک کرده است رهبر معظم انقلاب است. وی ادامه داد: امروز با جنگ تمام عیار در ابعاد مختلف مواجه هستیم و باید از تئوری خارج و به سمت راهکارهای عملی حرکت کنیم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، با بیان اینکه در جنگ پیچیده دشمن نه ابزار، سلاح و محتوا و نه قرارگاه و فرمانده مشخص در کشور وجود ندارد اظهار داشت: باید با تشکیل قرارگاه عملیاتی در برابر جنگ پیچیده دشمن با شناسایی نیازمندی‌ها، وظیفه دستگاه‌های مختلف تعیین و از توانمندی جوانان متعهد استفاده شود. حجت‌الاسلام اسکندری با اشاره به آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای ادامه داد: امروز بازی‌های رایانه‌ای غربی در حال آسیب جدی به ریشه اعتقادی جوانان، نوجوانان و کودکان ماست.
 ١٠:٠١ - 1397/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده
دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده
 ١٢:٠٦ - 1397/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره نیمه فشرده (سه ماهه) فن ترجمه کتبی
دوره نیمه فشرده (سه ماهه) فن ترجمه کتبی انگلیس به فارسی- عربی به فارسی
 ١٠:٠٩ - 1397/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دفتر رئیس جمهور با مراجع تقلید و علما دیدار کرد
در قم؛ رئیس دفتر رئیس جمهور با مراجع تقلید و علما دیدار کرد دیدار واعظی با مراجع تقلید قم - محمود واعظی در سفری نیم روزه همراه با استاندار قم با تعدادی از مراجع عظام تقلید و علما در قم دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس دفتر رئیس‌جمهور عصر پنج‌شنبه در بدو ورود به شهر مقدس قم همراه با استاندار به زیارت مضجع شریف و نورانی حضرت فاطمه معصومه(س) رفت و سپس برنامه‌های دیدار خود را با آیت الله سید محمد سعیدی، تولیت حرم حضرت معصومه(س) و امام جمعه قم آغاز کرد. واعظی همچنین با حضور در دفتر آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی، سبحانی و علوی گرگانی با این اساتید برجسته حوزه دیدار و درباره مسائل روز کشور و بین‌الملل گفت‌وگو کرد. وی در این دیدارها که بدون حضور خبرنگاران و به صورت خصوصی برگزار شد، گزارشی از اقدامات دولت در زمینه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی ارائه کرد.
 ١١:١٨ - 1397/04/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
پنج‌شنبه 10 خردادماه
اولین نرم‌افزار تعاملی قرآن برای کودکان رونمایی می‌شود
پنج‌شنبه 10 خردادماه اولین نرم‌افزار تعاملی قرآن برای کودکان رونمایی می‌شود+ لینک دانلود خبرگزاری فارس: اولین نرم‌افزار تعاملی قرآن برای کودکان رونمایی می‌شود+ لینک دانلود اولین نرم‌افزار تعاملی با عنوان «قرآن برای کودکان» پنج‌شنبه 10 خردادماه همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) رونمایی می‌شود.
 ٠٩:٣٩ - 1397/03/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
بارگزاری ۳۷۰۰ مطلب در سایت تبیان استان قم
بارگزاری ۳۷۰۰ مطلب در سایت تبیان استان قم کارشناس برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه‌ای اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از بارگزاری 3 هزار و 700 مطلب در سایت تبیان استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، مسیب کیانی در جلسه کارگروه تولید محتوای رسانه‌ای با رویکرد دینی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ خبر در سایت تبیان استان بارگزاری شده است.
 ١٤:٢٢ - 1396/12/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه کتابخوانی
اولین دوره مسابقات مشترک کتابخوانی
 ١١:٠٦ - 1396/12/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
«سه سوت» در بوته نقد
«سه سوت» در بوته نقد گزارشگر : ملیسا معمار جلسه نقد داستان نوجوان «سه سوت» نوشته علی مهر جمعه (13 بهمن 1396) در سرای ناشران قم برگزار می‌شود. «سه سوت» در بوته نقد به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) جلسه نقد و بررسی داستان نوجوان «سه سوت» نوشته علی مهر با حضور وجیهه سامانی و حمیدرضا داداشی جمعه (13 بهمن 1396) در سرای ناشران قم برگزار می‌شود.
 ١٣:٠٤ - 1396/11/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون میراث ‌فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی قم خبر داد
ثبت 5 اثر تاریخی قم در فهرست آثار ملی کشور
معاون میراث ‌فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی قم خبر داد ثبت 5 اثر تاریخی قم در فهرست آثار ملی کشور معاون میراث ‌فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم از ثبت پنج اثر تاریخی استان در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.واهد شد.
 ١٠:٤٣ - 1396/11/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم
بارگذاری 5000خبر ،محتوا و مقاله در سایت تبیان استان قم
کارشناس برنامه ریزی رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: در طول 9ماه سال 96 تعداد 5000مقاله محتوا ،خبر و مناسبت های مذهبی بارگذاری و مورد استفاده عموم قرار گرفته است.
 ٠٩:٥٤ - 1396/11/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر اطلاعات:
اعتراضات اخیر نیازمند ریشه‌یابی است/
وزیر اطلاعات: اعتراضات اخیر نیازمند ریشه‌یابی است/ تأکید بر حفظ اتحاد و هوشیاری قم - وزیر اطلاعات حوادث تلخ روزهای گذشته کشور را نیازمند آسیب شناسی دانست و گفت: با نگاه ژرف و واقع بین می‌توان به ریشه‌یابی حوادث اخیر پرداخت و از آن‌ها عبرت گرفت. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از استانداری قم حجت الاسلام سید محمود علوی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان قم طی سخنانی به تشریح علل و زمینه‌های اتفاقات اخیر کشور پرداخت.
 ٠٦:٢٧ - 1396/10/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان؛
سرپرست جدید مجتمع فرهنگی نور قم معرفی شد
با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان؛ سرپرست جدید مجتمع فرهنگی نور قم معرفی شد طی مراسمی با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، سرپرست جدید مجتمع فرهنگی نور معرفی شد.
 ٠٩:٥٢ - 1396/10/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
در دیدار مسئولان دو نهاد حوزوی تاکید شد:
تعامل سازمان تبلیغات و حوزه علمیه در برگزاری کارگاه‌های آموزشی
در دیدار مسئولان دو نهاد حوزوی تاکید شد: تعامل سازمان تبلیغات و حوزه علمیه در برگزاری کارگاه‌های آموزشی در دیدار مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز آموزش‌های کاربردی و مهارتی حوزه‌های علمیه مقرر شد این دو نهاد حوزوی در اجرای کارگاه‌های آموزشی تعامل داشته باشند.
 ٠٨:٠٩ - 1396/09/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
جانشین فرمانده سپاه پاسداران:
آمریکا گزینه نظامی علیه ایران را کنار گذاشته است
جانشین فرمانده سپاه پاسداران: آمریکا گزینه نظامی علیه ایران را کنار گذاشته است قم - جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: امروز کنار گذاشتن گزینه نظامی در دستور کار آمریکایی‌ها است زیرا از قدرت ایران هراسان هستند. به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین سلامی ظهر شنبه در پایان مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان که در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: ۱۳ آبان، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران است و این حماسه سیاسی بی‌نظیری در تاریخ حیات بشر است. وی بیان داشت: امام راحل با حمایت از دانشجویان مسلمان، خط بطلانی بر سیاست‌های سلطه طلبانه آمریکا کشید و برای همیشه آنان را ناکام گذاشت. جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران عنوان کرد: آمریکای آن روز بی بدیل‌ترین قدرت در تاریخ بشر بود و هیچ‌کسی تصور مقابله با این قدرت را نداشت اما ایران اسلامی به همگان نشان داد قدرتی بالاتر از آمریکا، قدرت خداوند متعال وجود
 ٠٤:٥٤ - 1396/08/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت الله اعرافی: گفتگو میان علمای اسلام و بودیسم ضروری است
۰ آیت الله اعرافی: گفتگو میان علمای اسلام و بودیسم ضروری است قم نیوز: مدیر حوزه‌های علمیه کشور بر لزوم گفتگوی میان علمای اسلام و بودیسم تأکید کرد و گفت: حوزه علمیه به مسئولیت خود نسبت به مسائل بین‌المللی آگاه است. آیت الله اعرافی: گفتگو میان علمای اسلام و بودیسم ضروری است به گزارش قم نیوز آیت الله علیرضا اعرافی در دیدار ابراهیم رحیم‌پور معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به همراه محسن محمدی، سفیر کشورمان در تایلند و میانمار، با تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، به معرفی جامعه المصطفی پرداخت و خاطرنشان کرد: جامعه المصطفی در یک دهه گذشته دارای حرکتی نظام‌اند و پرشتاب، بر اساس برنامه‌های طراحی شده میان مدت و بلند مدت بوده است. وی با اشاره به ظرفیت‌های ارزشمند جامعه المصطفی العالمیه و طلاب و دانش آموختگان غیرایرانی آن، خاطرنشان کرد:
 ٠٩:١٢ - 1396/07/15 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :7312
کل بازديدها :16128898
بازديدکنندگان آنلاين :4
بازديدازاین صفحه :585733