نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار سازمان تبلیغات 


  چاپ        ارسال به دوست

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی خبر داد:

شناسایی ۹۷۰ سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی خبر داد:

شناسایی ۹۷۰ سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از شناسایی 970 نقطه در سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی در حاشیه سفرش به قم در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد: ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی یکی از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.

وی با بیان این که سازمان تبلیغات اسلامی در مقابله با آسیب‌های اجتماعی، جدی است گفت: تاکنون ۹۷۰ نقطه در سکونت‌گاه‌های غیررسمی در کشور شناسایی شده و سازمان تبلیغات اسلامی در صورت حمایت، در این محله‎ها پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی ایجاد خواهد کرد.

به اعتقاد رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، سکونت‌گاه‌های غیررسمی علاوه بر این که آسیب اجتماعی است، آسیب‌زای اجتماعی هم هست. یعنی زمینه بروز آسیب‌های اجتماعی را فراهم می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی با ذکر پیامدهای فرهنگی و اجتماعی حاشیه نشینی، بر لزوم توجه به رویکرد انسان مدارانه در حل مسائل و مشکلات این محله‌ها تاکید کرد و افزود: ائمه جماعات و روحانیون می‌توانند در ارتقای عزت نفس و هویت‌بخشی اهالی سکونت‌گاه‌های غیررسمی نقش آفرینی کنند.

وی تاکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند در کاهش فاصله فرهنگ بین آن منطقه و مرکز، تولید نظام ارزشی و ایجاد ساختار اجتماعی در این سکونت‌گاه‌ها موثر باشد.

گفتنی است، نشست رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با مدیران تبلیغات اسلامی و مراکز فرهنگی قم با موضوع آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.


١٠:٠٩ - 1397/02/22    /    شماره : ٦٦١٥١    /    تعداد نمایش : ١١٦خروج

   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :2524
کل بازديدها :15283490
بازديدکنندگان آنلاين :15
بازديدازاین صفحه :392744