نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > اخبار سایت > اخبار سازمان تبلیغات 


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم:
جلب رضایت خدا و مردم دو هدف اصلی خبرنگاران باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم: جلب رضایت خدا و مردم دو هدف اصلی خبرنگاران باشد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: خبرنگاران و رسانه‌ها در کار خود باید به دنبال جلب رضایت پروردگار و مردم باشند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در بازدید از دفتر روزنامه سراسری ۱۹ دی و خبرگزاری مهر در قم که در آستانه روز خبرنگار برگزار شد، با اشاره به اینکه نباید رسانه را محدود کرد، اظهار داشت: مسئولان نباید از انتقاد بترسند. اگر رسانه حرف درستی را بیان کند که باید خود را اصلاح کنیم و اگر گفته رسانه نادرست باشد باید با گفت‌وگو موضوع درست را گوشزد کنیم. وی افزود: قرار نیست مردم را در سطح ثابت نگه داریم بلکه انقلاب کردیم تا مردم را ارتقا دهیم و با محدودیت‌ ایجادکردن مردم را تنها در یک سطح ثابت نگه داشته‌ایم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با بیان اینکه برخی نمی‌خواهند نقد شوند، ادامه داد: اگر نگذاریم افراد حرف‌هایشان را بزنند به جامعه ظلم کرده‌ایم چرا که قرآن هم می‌گوید مردم باید حرف‌های مختلف را بشنوند و بهترین را انتخاب کنند. وی با اشاره به اینکه رسانه باید به دنبال رضایت پروردگار و مردم باشد، گفت: اگر به جای رضایت پروردگار به دنبال منافع فردی و گروهی برویم مردم را با خودمان بیگانه کرده‌ایم. جلب رضایت مردم هم در گرو بیان مطالبات آنها است. حجت‌الاسلام اسکندری با اشاره به حساسیت کار رسانه در شرایط فعلی خاطرنشان کرد: انسان‌هایی که صاحب فکر و دور از گرایش‌ها و حاشیه‌ها باشند می‌توانند در قالب رسانه‌ها کشور را برای بیرون رفتن از مشکلات کمک کنند. وی با بیان اینکه تا زمانی که اصرار بر راه حق وجود داشته باشد مشکلات کشور ما هم وجود دارد، افزود: ما اطمینان داریم که از این گردنه‌ها هم عبور خواهیم کرد اما باید هزینه‌های بسیاری را هم پرداخت کنیم.
 ١١:٤٥ - 1397/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
تکریم مدیرکل تبلیغات اسلامی قم از مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها
تکریم مدیرکل تبلیغات اسلامی قم از مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها حجت‌الاسلام اسکندری مدیرکل تبلیغات اسلامی قم با حضور در دفتر خبرگزاری‌های ایرنا، ایسنا، ایکنا، تسنیم، فارس، مهر و روزنامه 19 دی،روز خبرنگار را به فعالان رسانه‌ای تبریک گفت. حضور در خبرگزاری ایرناتحریریه خبرگزاری ایرنا مسلمی مدیر خبرگزاری ایرنا شعبه قمتحریریه خبرگزاری ایسنا و ایکنا هاشمی سرپرست خبرگزاری تسنیم در قم تحریریه خبرگزاری تسنیماشرفی سرپرست خبرگزاری فارس در قم تحریریه روزنامه ۱۹ دیداستانی مدیرمسئول روزنامه ۱۹ دی سلیمانی سرپرست خبرگزاری مهر در قمتحریریه روزنامه ۱۹ دی
 ١١:٤٣ - 1397/05/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم تاکید کرد:
لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان
مدیرکل تبلیغات اسلامی قم تاکید کرد: لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان مدیرکل تبلیغات اسلامی قم بر لزوم تشکیل قرارگاه عملیاتی و ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام عباس اسکندری در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با تاکید بر اینکه در کشور در هیچ زمینه‌ای مشکل تئوری وجود ندارد گفت: تنها کسی در کشور که به خوبی ظرفیت‌ها و آسیب‌های فضای مجازی را درک کرده است رهبر معظم انقلاب است. وی ادامه داد: امروز با جنگ تمام عیار در ابعاد مختلف مواجه هستیم و باید از تئوری خارج و به سمت راهکارهای عملی حرکت کنیم. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم، با بیان اینکه در جنگ پیچیده دشمن نه ابزار، سلاح و محتوا و نه قرارگاه و فرمانده مشخص در کشور وجود ندارد اظهار داشت: باید با تشکیل قرارگاه عملیاتی در برابر جنگ پیچیده دشمن با شناسایی نیازمندی‌ها، وظیفه دستگاه‌های مختلف تعیین و از توانمندی جوانان متعهد استفاده شود. حجت‌الاسلام اسکندری با اشاره به آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای ادامه داد: امروز بازی‌های رایانه‌ای غربی در حال آسیب جدی به ریشه اعتقادی جوانان، نوجوانان و کودکان ماست.
 ١٠:٠١ - 1397/05/15 - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده
دومین همایش بین المللی سواد رسانه ای و اطلاعاتی با موضوع خانواده
 ١٢:٠٦ - 1397/05/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
پایه گذار اولین موسسه قرآنی درگذشت
پایه گذار اولین موسسه قرآنی درگذشت غفور آقازاده ​«غفور آقازاده سلطانی» از اساتید پیشکسوت قرآن کریم و پایه گذار مؤسسه دارالتحفیظ درگذشت. به گزارش خبرنگار مهر ؛ استاد غفور آقازاده سلطانی استاد پیشکسوت قرآن کریم در سن ۸۸ سالگی درگذشت. وی متولد ۱۳۰۹ تبریز است که پس از مهاجرت به تهران جلسات قرآن را در مسجد امام حسین(ع) راه‌اندازی کرد. این استاد قرآن کریم مؤسس و بنیانگذار مؤسسه دارالتحفیظ القرآن بود و بسیاری از اساتید و قاریان بین‌المللی قرآن کریم از شاگردان وی هستند. بنیان‌گذار موسسه دارالتحفیظ القرآن الکریم، به دلیل علاقه‌ و انسی که از دوران کودکی به قرآن و مکتب اهل بیت(ع) پیدا کرد، پس از عزیمت به تهران در دهه ۴۰، جلسات قرآن را در منزل و مسجد امام حسین(ع) تهران، پایه‌گذاری کرد که این جلسات، منجر به تأُسیس موسسه دارالتحفیظ شد. سال‌ها وقت و انرژی زیادی برای فعالیت قرآنی نوجوانان و جوانان و استمرار جلسات قرآن به ویژه در مسجد امام حسین(ع) تهران گذاشت.
 ٠٧:١٨ - 1397/04/11 - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز به کار نشست هم‌اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه ای استانها
آغاز به کار نشست هم‌اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه ای استانها نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای استانها صبح امروز در سالن جلسات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای با موضوع بررسی آسیبهای اجتماعی با حضور حجت‌الاسلام احمد صحت قول مدیرکل امور فرهنگی، رسانه و فناورهای نو سازمان صبح امروز سه شنبه پنجم تیر در سالن جلسات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٥٦ - 1397/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست معاونت توسعه سرمایه اجتماعی سازمان امور اجتماعی
رسانه‌ها به جای القای یاس به مردم مشارکت اجتماعی را برانگیزانند
رسانه‌ها به جای القای یاس به مردم مشارکت اجتماعی را برانگیزانند سرپرست معاونت توسعه سرمایه اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در نشست کارشناسان فعالیت‌های رسانه‌ای گفت:رسانه‌ها به جای القای یاس به مردم مشارکت اجتماعی را برانگیزانند. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دکتر حسین کوچکیان فرد سرپرست معاونت توسعه سرمایه اجتماعی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور در ابتدای سخنانش گفت: موضوعی که قصد دارم پیرامون آن صحبت کنم، یکی از مباحث مهم روز است و مفهومی است که در حوزه کاری بنده بسیار مورد بررسی قرار می گیرد. «سرمایه اجتماعی» مفهومی است که می خواهیم در این جلسه اشاراتی به آن داشته باشیم و در ادامه به نشاط اجتماعی بپردازیم.
 ١٠:٥٣ - 1397/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
تاکید بر لزوم دفاع از انقلاب اسلامی در عرصه رسانه
تاکید بر لزوم دفاع از انقلاب اسلامی در عرصه رسانه رییس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه ای استانها بر لزوم دفاع از انقلاب اسلامی در عرصه رسانه تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، نشست هم اندیشی کارشناسان برنامه‌ریزی فعالیت های رسانه ای استانها با موضوع بررسی آسیبهای اجتماعی صبح امروز سه شنبه پنجم تیر در سالن جلسات معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان آغاز به کار کرد.
 ١٠:٥٠ - 1397/04/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
گردهمایی مبلغین دینی در قم
گردهمایی مبلغین دینی در قم گردهمایی مبلغین و مبلغات اعزامی به ماه رمضان با محور مقابله با آسیب‌های اجتماعی با سخنرانی مدیرکل تبلیغات اسلامی ومعاون فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد. قرائت قرآن توسط حجت‌الاسلام عظیمی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل سخنرانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم سخنرانی حجت‌الاسلام روستاآزاد معاون فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
 ١٠:٢٥ - 1397/03/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی خبر داد:
شناسایی ۹۷۰ سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی خبر داد: شناسایی ۹۷۰ سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از شناسایی 970 نقطه در سکونت‌گاه غیررسمی برای ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی در حاشیه سفرش به قم در گفتگو با روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم اظهار کرد: ایجاد پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی یکی از برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی است.
 ١٠:٠٩ - 1397/02/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:
اجرای برنامه‌های رفع آسیب‌های اجتماعی در استان‌های مختلف کشور
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: اجرای برنامه‌های رفع آسیب‌های اجتماعی در استان‌های مختلف کشور سید مهدی خاموشی خرم‌آباد- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور از پوشش و اجرای برنامه‌های آسیب‌های اجتماعی در استان‌های مختلف کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی عصر شنبه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد در سخنانی با اشاره به مطالعات انجام‌شده در حوزه‌های مختلف آسیب‌های اجتماعی توسط سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: در بانک داده‌های آماری که مربوط به تعداد مهاجرت بوده و اینکه منجر به چه آسیب‌هایی شده این موضوع موردبررسی قرارگرفته که این امر به معنی مهندسی اجتماعی است و باید به‌طورجدی به آن فکر کرد.
 ١٢:١٧ - 1397/02/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام خاموشی با مهر مطرح کرد:
شبکه تبلیغ در خدمت ترویج مصرف کالای ایرانی/
حجت‌الاسلام خاموشی با مهر مطرح کرد: شبکه تبلیغ در خدمت ترویج مصرف کالای ایرانی/ تقویت اشتغال روستایی سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خرم‌آباد- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه شبکه تبلیغ این سازمان در خدمت ترویج مصرف کالای ایرانی قرارگرفته است، گفت: تقویت اشتغال روستایی را باید شکل دهیم.
 ١٢:٠٨ - 1397/02/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی قم با رئیس مجلس شورای اسلامی
دیدار مدیران تبلیغات اسلامی قم با رئیس مجلس شورای اسلامی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و مسئولان تشکل‌های مردمی حوزه دین با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، حجت‌الاسلام اسکندری روز چهارشنبه در این دیدار خواستار اصلاح نگرش مسئولان نسبت به فعالیت‌های فرهنگی حوزه دین شد.
 ١٢:٥٧ - 1397/01/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی قم
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی قم ، از عملکرد و فعالیت های قرآنی این اداره در یک سال جاری خبر داد. به گزارش تلاوت استان قم ، حجت‌ الاسلام سیدجواد عظیمی، رئیس اداره اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی قم، عملکرد قرآنی این اداره در یک سال جاری را تشریح کرد. حجت الاسلام عظیمی، اجرای طرح های قرآنی، در استان قم با همکاری نهادها ودستگاه ای اجرایی مرتبط ومتولی امر ترویج فرهنگ قرآن و موسسه ها ی قرآنی مردم نهاد در طی سال 1396 انجام گرفته است . که در این راستا پیشرفت برنامه ها وفعالیت ها نسبت به سال های گذشته مطلوبتر بوده است. رئیس اداره امور قرآنی قم، عملکرد یکساله این اداره در سال 1396، را در بخش های آموزش، حمایت، برگزاری مراسمات ومحافل قرآنی، جلسات، همایش ها وگردهمایی ها،جشنواره، مسابقات، صدور مجوز چاپ ونشرقرآن کریم، صدور ومجوزتاسیس خانه ها وموسسات قرآنی و... تقسیم بندی نمود. ایشان در ادامه افزود: اجرای دوره های تخصصی ویژه استعدادهای برتر قرآنی 1دوره با حضور200نفر، دوره های آموزش عمومی قرآن کریم 228کلاس باحضور 3420نفر، راه اندازی جلسات حفظ قرآنی کریم 10جلسه با حضور150نفر، آموزش قرآن ویژه مقطع کودکان (3تا7سال) 317کلاس با شرکت 4763نفر، دوره های تربیت متخصص قرآن کریم 30دوره 450نفر، جلسات تفسیر قرآن کریم 41مسجد، آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم 1دوره وشرکت 332نفر، تصحیح قرائت نمازدر مراسم اعتکاف 31مسجدوحضور 4099نفر، مراسم با قرآن در رمضان (ترتیل خوانی) 3مراسم، محافل انس با قرآن کریم 14محفل، جلسه مجمع قاریان وحافظان قرآن کریم 8جلسه، همایش تخصصی حافظان قرآن کریم 2همایش وشرکت 500نفر، همایش نخبگان قرآنی نوجوان 3همایش وشرکت کننده 600 نفر، 1جشنواره قرآنی وحضور1500نفر، 3گردهمایی مدیران موسسات وخانه های قرآنی شهری وروستایی با حضور800نفر، همکاری در برگزاری 5 مسابقه قرآنی ( قرائت، حفظ، اذان و..) بادارات استان، برگزاری یک دوره مسابقه انقلاب ( تفسیر وحفض سوره مبارکه حجرات) ویژه پرسنل دستگاه نهای اجرایی، حمایت نقدی از 15موسسه وخانه قرآنی شهری وروستایی، حمایت از 10هئیت مذهبی بارویکرد قرآنی، صدور ومجوزچاپ ونشر قرآن کریم بیش از 00/322 (اعم از از نشر، چاپ اولومجدد) و... از مهمترین فعالیت های اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان قم در سال 1396 می توان برشمرد. وی بیان نمود تا کنون تعداد103 موسسه قرآنی و191خانه قرآنی داری مجوز در استان قم فعالیت دارند. در پایان، هدف از این اقدامات را نشر و ترویج فرهنگ و معارف ناب قرآن کریم ، تلاش در جهت بالا بردن فرهنگ تعلیم و تعلم قرآن کریم، ارتقاء سطح آموزشهای قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه اسلامی وتربیت نسلی قرآنی، انقلابی و ولایتمدار، و همچنین کشف و پرورش استعداد های قرآنی این استان عنوان کرد.
 ١١:٢٨ - 1396/12/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه شورای توسعه مطرح شد
پیگیری اعطای تسهیلات به قاریان و مدرسان قرآن
در جلسه شورای توسعه مطرح شد پیگیری اعطای تسهیلات به قاریان و مدرسان قرآن/ تصویب بخشی از سند فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی در جلسه اخیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی علاوه بر نهایی شدن تقویم جلسات شورا در سال آینده و بخشی از سند فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی، مقرر شد اعطای تسهیلات اداری و استخدامی به قاریان و مدرسان قرآن پیگیری شود.
 ١١:٢٣ - 1396/12/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
بارگزاری ۳۷۰۰ مطلب در سایت تبیان استان قم
بارگزاری ۳۷۰۰ مطلب در سایت تبیان استان قم کارشناس برنامه‌ریزی فعالیت‌های رسانه‌ای اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از بارگزاری 3 هزار و 700 مطلب در سایت تبیان استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، مسیب کیانی در جلسه کارگروه تولید محتوای رسانه‌ای با رویکرد دینی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ خبر در سایت تبیان استان بارگزاری شده است.
 ١٤:٢٢ - 1396/12/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه کتابخوانی
اولین دوره مسابقات مشترک کتابخوانی
 ١١:٠٦ - 1396/12/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی:
7 هکر از 27 هکر دنیا ایرانی‌اند
مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی: 7 هکر از 27 هکر دنیا ایرانی‌اند مدیرکل فرهنگی، رسانه و فن‎آوری نوین سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هفت هکر از 27 هکر دنیا ایرانی‌اند. به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‌الاسلام احمد صحت‌قول عصر امروز در همایش فضای مجازی و پیامدهای آن در زندگی فردی و اجتماعی که در اردوگاه شیرآباد خان‎ببین برگزار شد، اظهار کرد: طبق نظر جامعه‎‎شناسان اتفاقاتی نظیر تغییر، رفورم و انقلاب داریم، با تغییر فقط یک شخص عوض می‎شود، با رفروم یک حزب تغییر می‎کند و با انقلاب همه شاکله عوض می‎شود، در کشور ما انقلاب جنسیتی اتفاق افتاده است.
 ١١:٠٣ - 1396/11/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام خاموشی:
فعالیت های مردمی در زمینه قرآنی تقویت شوند
حجت الاسلام خاموشی: فعالیت های مردمی در زمینه قرآنی تقویت شوند حجت الاسلام خاموشی گفت: همه اساتید کارکرد سبک زندگی قرآنی را هدف قرار دهند و رفتار قرآنی را بر سایر امور مقدم بدارند چرا که ما تظاهر از جنس قرآن نداریم. به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تکریم از چهره های قرآنی شامگاه دیروز ۱۳بهمن ماه در سالن سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به بیان سخنانی پرداخت و گفت: اساتید معزز و پیشکسوتان قرآنی که افتخار میزبانی و تقدیر از آنها را داریم به عنوان کارکرد حلقه های قرآنی از قدیم الایام هستند که با وجود آنها به این رتبه و سطح از دانش علوم قرآنی رسیده ایم.
 ١٣:٥٢ - 1396/11/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم
بارگذاری 5000خبر ،محتوا و مقاله در سایت تبیان استان قم
کارشناس برنامه ریزی رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: در طول 9ماه سال 96 تعداد 5000مقاله محتوا ،خبر و مناسبت های مذهبی بارگذاری و مورد استفاده عموم قرار گرفته است.
 ٠٩:٥٤ - 1396/11/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :2244
کل بازديدها :14920463
بازديدکنندگان آنلاين :22
بازديدازاین صفحه :385392