نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[فراموشی رمز توسط ایمیل]


یک اتاق پر از حس خوب
یک اتاق پر از حس خوب در خانه ی شما جا برای ظرف های کریستال هست اما کتاب های تان جایی ندارند البته اگر کتابی وجود داشته باشد.... دکوراسیون کتابخانه دکوراسیون کتابخانه یکی از مهم ترین هنرهای هر خانواده ایست. وقتی وارد خانه ای می شوی که در آن فضایی برای کتاب ها طراحی نشده است ، فکر می کنی که چگونه چنین چیزی ممکن است؟
 ٠٧:٢٨ - 1394/04/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
اگر فقیر هستیم، آیا می توانیم ازدواج کنیم؟
اگر فقیر هستیم، آیا می توانیم ازدواج کنیم؟ ازدواج در اسلام از جایگاه ویژه ای برخوردار است و روایات زیادی وجود دارد که ارزش و اهمیّت آن را بیان می کند، از جمله روایتی از رسول خدا صلىالله عليه وآله نقل شده است که می فرمایند: «مَا بُنِيَ بِنَاءٌ فِي الْإِسْلَامِ أَحَبُ‏ إِلَى اللَّهِ تَعَالَى مِنَ التَّزْوِيجِ‏؛ هیچ بنائی در اسلام نزد خداوند محبوب تر از ازدواج بنا نشده است.» و در روایت دیگری فرمودند: « مَنْ تَزَوَّجَ‏ فَقَدْ أَحْرَزَ نِصْفَ‏ دِينِهِ‏، فَلْيَتَّقِ اللَّهَ فِي النِّصْفِ الْبَاقِي؛ هر کس ازدواج کندنیمی از دینش را باز یافته، نسبت به نیم دیگر تقوای الهی را رعایت کند.»
 ٠٧:٥١ - 1394/01/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
فوت و فن خرید از بازار لوازم خانگی
10 فوت و فن خرید از بازار لوازم خانگی خرید از بازار لوازم خانگی یکی از سخت‌ترین عملیات خرید است! این‌جا دنیایی از برندها، مارک‌ها، اصطلاحات تخصصی و فنی، آپشن‌های گیج‌کننده ...
 ٠٧:٥٩ - 1393/10/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
غذاهای نذری و چند توصیه بهداشتی
غذاهای نذری و چند توصیه بهداشتی بسیار مشاهده شده که افرادی، مقادیر بسیار زیادی نذری را در یخچال خانه خود انبار و تا چندین روز از آن استفاده می کنند، غافل از اینکه غذای مانده، ارزش تغذیه ای خود را به شدت از دست می دهد، از این رو توصیه می شود مردم به اندازه مصرف خود نذری بگیرند.
 ٠٩:٤٨ - 1393/08/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
پرده‌هایی با عمر طولانی
پرده یکی از لوازمی که است که در دکوراسیون زیبایی خاصی به خانه می دهد ، از طرفی قیمت نسبتا بالایی داردپس برای حفظ آن باید تلاش کرد.
 ١٨:٥٣ - 1393/01/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
حال و هوای آشپزخانه‌ را متحول کنید
کاسه‌های چوبی هم چیدمان آشپزخانه شما را متفاوت می‌کنند، هم انتخاب مناسب و متفاوتی برای میوه‌ها هستند .....
 ١٨:٤٧ - 1393/01/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
خانه‌تکانی اینبار در حمام
تمیز کردن و شستن حمام کاری بسیار مهم است و نباید آن را به عنوان سرگرمی در نظر گرفت اما برخی با انجام 6 اشتباه باعث می‌شوند که هم استحمام خودشان و هم حمام خانه بیش از پیش کثیف و غیر بهداشتی شود.
 ١٨:٤٢ - 1393/01/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
استفاده از آینه برای زیباتر کردن خانه
این روزها آینه نه تنها به عنوان یک عنصر کاربردی بلکه به عنوان یکی از عناصر مهم و تاثیر گذار دکوراسیونی است به گونه ای که هیچ فردی را نمی شناسیم که روزانه حداقل یک بار مقابل آینه قرار نگیرد.
 ١٠:١٩ - 1392/11/26 - نظرات : ٠متن کامل >>
توصیه هایی در مورد شیر
شیر و فرآورده های شیر بخاطر مقدار کلسیم کافی ، آسانی هضم و ارزانی از بهترین منابع کلسیم می باشند . شیر بدون چربی و شیری که چربی آن گرفته شده از نظر کلسیم بر شیرکامل ارجحیت دارد . زیرا وقتی که چربی شیر که مقدار جزئی کلسیم دارد گرفته شود ،
 ٢٣:٣٠ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
کره فاسد را ازکجا بشناسیم؟
کره از جمله لبنیاتی است که می توان فاسد بودن یا نبودن آن را به سادگی تشخیص داد. یکی از نشانه های کره فاسد، تغییر رنگ آن است.
 ٢٣:٢٧ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
روش منجمد کردن چند نوع مواد غذایی
منجمد کردن بهترین راه نگهداری طولانی مدت از مواد غذایی است. مناسب ترین دما برای منجمد کردن مواد غذایی بین ۱۵ تا ۱۸ درجه سلسیوس است. زیرا در دمای مذکور رشد باکتری های مسموم کننده متوقف می شود.
 ٢٣:٢٤ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
روش نگهداری از نخود فرنگی و باقلا سبز
اگر چه یخ زدن یا انجماد ، بهترین شیوه نگهداری سبزی ها از جمله سبزی های فصلی نظیر باقلا سبز و نخود فرنگی می باشد، ولی این روش نیز دارای معایبی است؛ از جمله تغییر رنگ سبز سبزی ها به رنگ قهوه ای و یا تغییرات مزه که شاید ناشی از حل شدن مواد قابل حل در آب در مرحله جوش دادن باشد و یا از بین رفتن ساختمان منظم بافت های زنده گیاهی و غیره . با این حال برای انجماد نخود فرنگی و باقلا سبز باید موارد زیر را رعایت کرد...
 ٢٣:١١ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
روش کنسرو کردن سبزیجات در روغن
تقریبا تمامی انواع سبزیجات را می‌توان به این شکل کنسرو کرد. یک قانون اساسی که باید در این روش آن را رعایت کرد، استفاده از روغن زیتون فراوان و با کیفیت است.
 ٢٢:٥٨ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
راههای مقابله با کپک زدگی
به طور حتم کپک روی میوه و یا نان را دیده اید و حتی کپک های قابل خوردن در انواعی از پنیر را مصرف کرده اید. کپک که روی دیوارهای زیرزمین، لبه پنجره، کاشی، حمام و دیگر قسمت های مرطوب خانه کمین کرده، می تواند برای سلامت ما مضر باشد.
 ٢٢:٥٤ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
عوامل فیزیکی نگهدای مواد غذائی
سرما یکی از عوامل حفظ خواص طبیعی مواد غذائی بوده و باعث می‌گردد که رشد میکروارگانیسم‌ها کند و یا متوقف گردد.
 ٢٢:٤٨ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
ظرایف خرید و نگهداری گوشت
ظرایف خرید و نگهداری گوشت در بعضی نقاط، گوشت‌های چرخ کرده را به صورت فله‌ای و به قیمت نازل به مردم عرضه می‌کنند که این امر به هیچ عنوان قانونی نبوده و نباید از این افراد خرید کرد، صرف‌نظر از اینکه تحت چه عنوانی این گوشت را عرضه می‌کنند، اصولا هر گونه گوشت چرخ‌کرده ای را که در حضور شما چرخ نشده باشد، باید آلوده فرض کرده و از خرید آن- حتی اگر قیمت پایینش، وسوسه‌انگیز باشد- خودداری کنید.
 ٢٢:٤٢ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
نگهداری مواد غذایی در کابینت
منابع علمی درباره جنس کابینت منازل تاکید خاصی ندارند اما درباره اماکنی مثل هتل، رستوران یا بیمارستان توصیه شده که حتماً جنس کابینت از استیل ضد زنگ و قابل شست‌وشو باشد و در مواقع لزوم ضد عفونی شود.
 ٢٢:٢٨ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
روش تشخیص ماهی سالم
بوی ماهی : ماهیهایی که تازه هستند تقریبا بوی مطبوعی دارند و اگر از آبهای شیرین صید شده باشند بوی گیاهان آبزی همان منطقه را می دهند .ولی ماهی فاسد بوی نامطبوعی دار دکه بیشتر اوقات بوی آمونیاک و ترشیدگی و در اثر پیشرفت فساد بوی گندیدگی می دهد...
 ٢٢:٢١ - 1392/11/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
نحوه تمیز کردن گل های مصنوعی
یکی از روش های تمیز کردن گل ها را بخوانید . گل های مصنوعی قدیمی هنوز به درد می خورند!!
 ٢٣:٤٧ - 1392/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
آداب و اصول پذیرایی از میهمان
هر وسیله ای که با دست راست گرفته می شود مانند کارد، قاشق و لیوان طرف راست و هر چه با دست چپ گرفته می شود مانند چنگال طرف چپ بگذارید.
 ٢٣:٢٩ - 1392/11/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>


   مطالب مرتبط
بازدیدها
امروز :3480
کل بازديدها :17395025
بازديدکنندگان آنلاين :3
بازديدازاین صفحه :93091