10 اسفند 1402, 1:20

کانون اندیشه‌ورز حوزه ادیان و مذاهب در تبلیغات اسلامی قم تشکیل شد

کانون اندیشه‌ورز حوزه ادیان و مذاهب در تبلیغات اسلامی قم تشکیل شد به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم، دکتر احمد رحمانی اظهار داشت: اعضای این کانون شامل هسته‌های مقاومت فرهنگی و اساتید فرهیخته و فعالان این عرصه هستند که تاکنون چند جلسه این کانون برگزار شده و در آخرین جلسه، آسیب‌ها و راهکارهای فرهنگی مواجهه انقلاب اسلامی با ادیان و مذاهب مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
وی گفت: پس از تشکیل کانون اندیشه‌ورز حوزه ادیان و مذاهب، کمیسیون ادیان و مذاهب و کارگروه‌های تخصصی این حوزه ایجاد شده است.
کارشناس ادیان و مذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم حمایت از هسته‌های مقاوت فرهنگی و چرخه تولید و مصرف فرهنگی را از جمله برنامه‌های این اداره کل ذکر کرد.
رحمانی گفت: در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی برنامه‌هایی در زمینه آموزش عمومی، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و تربیت کادر متخصص تدوین شده و به زودی عملیاتی می‌شود.
وی بانک جامع اطلاعات را برای برنامه‌ریزی فعالیت‌ها ضروری دانست و افزود: بانک جامع اطلاعات نویسندگان و مولفان، اساتید، فعالان رسانه و بخش‌های رصد شبهات و پاسخگویی، گفتمان، آموزش و پژوهش، مسابقات، تقریب، مشاوره و غیره در حال تدوین است.
Powered by TayaCMS